Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 8-ого туру та після перших матчів 1/4 фіналу Кубку

0
1227

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 8-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 24
Гончар Владислав ДЮЦ Іскра 15
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 14
Зембіцький Сергій М’ясник 13
Дашкевич Андрій Раково-сіті 12 (1)
Герасимчук Вадим МобіФренд 11
Каленюк Дмитро Агробізнес 9
Рубцов Віталій Раково-сіті 9
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 9
Побережний Євген UBC 8
Самолига Олег UBC 8
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 7
Максименко Віталій Думка 7
Морозов Ростислав Crispus 7
Степко Валерій Тепловик 7
Шостацький Максим Алея Взуття 7
Ягринець Вадим UBC 7
Гайдачук Дмитро Тепловик 6
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 6
Жеребний Віктор Думка 6
Наталюк Назар Агробізнес 6
Кучерявий Олег Crispus 6 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 5
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 5
Валєєв Володимир Crispus 5
Глуховатий Вадим Агробізнес 5
Горський Юрій Crispus 5
Гоцуляк Олександр Агробізнес 5
Данілов Павло Алея Взуття 5
Кізюн Олександр М’ясник 5
Коваль Вадим Фортуна 5
Ковальчук Олег Думка 5
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 5
Мандрик Сергій DIEZEL 5
Молодих Сергій Фортуна 5
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 5
Сенюк Геннадій DIEZEL 5
Трембач Іван МобіФренд 5
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 5
Ярута Віталій DIEZEL 5
Горєв Михайло Crispus 4
Дрижа Олександр UBC 4
Жучковський Віталій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Коздронь Віталій DIEZEL 4
Кошовський Володимир Агробізнес 4
Поліщук Володимир Тепловик 4
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Стець Дмитро Тепловик 4
Туменко Олександр Фортуна 4
Федоров Руслан Crispus 4
Шевченко Віктор Агробізнес 4
Шкодяк Іван UBC 4
Южанінов Максим МобіФренд 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4 (1)
Басалай Віталій М’ясник 3
Вакух Дмитро МобіФренд 3
Вараниця Михайло DIEZEL 3
Геут Костянтин Алея Взуття 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Дячок Владислав Алея Взуття 3
Лешкевич Дмитро М’ясник 3
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 3
Мишко Костянтин Тепловик 3
Неровний Дмитро Раково-сіті 3
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 3
Побережний Денис Думка 3
Романов Владислав Раково-сіті 3
Смик Родіон ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 3
Сокол Сергій М’ясник 3
Цимбалюк Валерій Агробізнес 3
Шевчук Олександр Тепловик 3
Шинкович Ростислав Фортуна 3
Ілюхін Ярослав Раково-сіті 2
Атаманчук Юрій Тепловик 2
Гаврілов Ігор Crispus 2
Горенко Віталій М’ясник 2
Задорожний Віталій DIEZEL 2
Куцак Максим Фортуна 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Мировіцький Олексій ДЮЦ Іскра 2
Нігловський Андрій МобіФренд 2
Нікітюк Олександр М’ясник 2
Одарич Сергій DIEZEL 2
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 2
Сікора Вадим Раково-сіті 2
Сушинський Олег Crispus 2
Ткачук Іван Crispus 2
Флерко Костянтин Фортуна 2
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 2
Шебетко Петро Раково-сіті 2
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Юрчук Андрій Думка 2
Афіновський Олександр Crispus 1
Баранов Олександр Crispus 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 1
Гненний Єгор Алея Взуття 1
Гурман Сергій Раково-сіті 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 1
Дячук Костянтин Думка 1
Жиловський Максим Тепловик 1
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 1
Зозуля Олександр UBC 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 1
Клімов Роман Алея Взуття 1
Ковальов Максим Раково-сіті 1
Кокошко Денис Фортуна 1
Курманський Олексій Думка 1
Міронов Станіслав Crispus 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 1
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 1
Романов Михайло Фортуна 1
Савчук Олександр DIEZEL 1
Суховерко Сергій Агробізнес 1
Цимбалюк Олександр Агробізнес 1
Шкодяк Даніїл UBC 1
Шупер Віталій UBC 1
Мазур Андрій МобіФренд 1 (1)
Радзвіл Сергій Алея Взуття 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Цимбалюк Валерій Агробізнес 1 3 8
Вараниця Михайло DIEZEL 1 2 7
Кошовський Володимир Агробізнес 1 2 7
Куцак Максим Фортуна 1 1 6
Морозов Ростислав Crispus 1 1 6
Неровний Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Савчук Олександр DIEZEL 1 1 6
Грабарчук Микола М’ясник 1 0 5
Повторенко Юрій М’ясник 1 0 5
Трембач Іван МобіФренд 1 0 5
Шкодяк Даніїл UBC 0 5 5
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Лешкевич Дмитро М’ясник 0 4 4
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Стець Дмитро Тепловик 0 4 4
Каленюк Дмитро Агробізнес 0 3 3
Коваль Вадим Фортуна 0 3 3
Ковальчук Олег Думка 0 3 3
Сенюк Геннадій DIEZEL 0 3 3
Степко Валерій Тепловик 0 3 3
Шевченко Віктор Агробізнес 0 3 3
Шостацький Максим Алея Взуття 0 3 3
Афіновський Олександр Crispus 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Вакух Дмитро МобіФренд 0 2 2
Ващук Дмитро М’ясник 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Дячок Владислав Алея Взуття 0 2 2
Кізюн Олександр М’ясник 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Пшечук Богдан М’ясник 0 2 2
Суховерко Сергій Агробізнес 0 2 2
Шебетко Петро Раково-сіті 0 2 2
Шинкович Ростислав Фортуна 0 2 2
Ягринець Вадим UBC 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Басалай Андрій М’ясник 0 1 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Валєєв Володимир Crispus 0 1 1
Гайдачук Дмитро Тепловик 0 1 1
Геут Костянтин Алея Взуття 0 1 1
Гненний Єгор Алея Взуття 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Гурман Сергій Раково-сіті 0 1 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 1 1
Духевич Андрій DIEZEL 0 1 1
Задорожний Віталій DIEZEL 0 1 1
Зеленюк Андрій DIEZEL 0 1 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 0 1 1
Клімов Роман Алея Взуття 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Кравчук Сергій Фортуна 0 1 1
Кузюткін Олександр Фортуна 0 1 1
Кушнірук Валентин М’ясник 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Левчук Вадим Алея Взуття 0 1 1
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Максименко Віталій Думка 0 1 1
Матвійчук Олександр DIEZEL 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Новіцкий Вадим Агробізнес 0 1 1
Одарич Сергій DIEZEL 0 1 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 1 1
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 0 1 1
Побережний Євген UBC 0 1 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 0 1 1
Радзвіл Сергій Алея Взуття 0 1 1
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 0 1 1
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 1 1
Романов Владислав Раково-сіті 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Самолига Олег UBC 0 1 1
Сокирко Андрій UBC 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стецюк Вадим ДЮЦ Іскра 0 1 1
Стрембіцький Олег UBC 0 1 1
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Цимбалюк Олександр Агробізнес 0 1 1
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шкодяк Іван UBC 0 1 1
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Ярута Віталій DIEZEL 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Микитюк Євген (“UBC”)

Лешкевич Дмитро (“М’ясник”)

Трембач Іван (“МобіФренд”)

Олещук Олександр (ФК “Зеніт-Юрія Фарм”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ