Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 9-ого туру

0
1563

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 9 туру Показник Статистика чемпіонату
7 Ігор 63
68 (9,71) Голи (в сер.) 558 (8,86)
2 (28,57%) Перемоги господарів 28 (44,44%)
0 (0%) Нічиї 7 (11,11%)
5 (71,43%) Перемоги гостей 28 (44,44%)
1 Пенальті призначено 11
1 (100%) Пенальті реалізовано 6 (54,55%)
14 (2) Попередження (в сер.) 158 (2,51)
1 (0,14) Вилучення (в сер.) 11 (0,17)
4 Крупні перемоги 33
2 Вольові перемоги 20
9 Дублі 89
3 Хет-трики 29

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 24
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 21
Гончар Владислав ДЮЦ Іскра 16
Зембіцький Сергій М’ясник 13
Дашкевич Андрій Раково-сіті 13 (1)
Герасимчук Вадим МобіФренд 12
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 10
Гоцуляк Олександр Агробізнес 9
Каленюк Дмитро Агробізнес 9
Максименко Віталій Думка 9
Рубцов Віталій Раково-сіті 9
Шостацький Максим Алея Взуття 9 (1)
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 8
Побережний Євген UBC 8
Самолига Олег UBC 8
Южанінов Максим МобіФренд 8
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 7
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 7
Жеребний Віктор Думка 7
Морозов Ростислав Crispus 7
Степко Валерій Тепловик 7
Ягринець Вадим UBC 7
Кучерявий Олег Crispus 7 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 6
Гайдачук Дмитро Тепловик 6
Данілов Павло Алея Взуття 6
Ковальчук Олег Думка 6
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 6
Наталюк Назар Агробізнес 6
Шевченко Віктор Агробізнес 6
Ярута Віталій DIEZEL 6
Валєєв Володимир Crispus 5
Глуховатий Вадим Агробізнес 5
Горєв Михайло Crispus 5
Горський Юрій Crispus 5
Кізюн Олександр М’ясник 5
Коваль Вадим Фортуна 5
Коздронь Віталій DIEZEL 5
Кошовський Володимир Агробізнес 5
Мандрик Сергій DIEZEL 5
Молодих Сергій Фортуна 5
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 5
Сенюк Геннадій DIEZEL 5
Трембач Іван МобіФренд 5
Федоров Руслан Crispus 5
Шевчук Олександр Тепловик 5
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 5
Басалай Віталій М’ясник 4
Дрижа Олександр UBC 4
Жучковський Віталій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 4
Побережний Денис Думка 4
Поліщук Володимир Тепловик 4
Романов Владислав Раково-сіті 4
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Стець Дмитро Тепловик 4
Туменко Олександр Фортуна 4
Шинкович Ростислав Фортуна 4
Шкодяк Іван UBC 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4 (1)
Вакух Дмитро МобіФренд 3
Вараниця Михайло DIEZEL 3
Геут Костянтин Алея Взуття 3
Горенко Віталій М’ясник 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Дячок Владислав Алея Взуття 3
Лешкевич Дмитро М’ясник 3
Мировіцький Олексій ДЮЦ Іскра 3
Мишко Костянтин Тепловик 3
Неровний Дмитро Раково-сіті 3
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 3
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 3
Сікора Вадим Раково-сіті 3
Смик Родіон ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 3
Сокол Сергій М’ясник 3
Суховерко Сергій Агробізнес 3
Цимбалюк Валерій Агробізнес 3
Ілюхін Ярослав Раково-сіті 2
Атаманчук Юрій Тепловик 2
Гаврілов Ігор Crispus 2
Задорожний Віталій DIEZEL 2
Куцак Максим Фортуна 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Нігловський Андрій МобіФренд 2
Нікітюк Олександр М’ясник 2
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 2
Одарич Сергій DIEZEL 2
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 2
Сушинський Олег Crispus 2
Ткачук Іван Crispus 2
Флерко Костянтин Фортуна 2
Цимбалюк Олександр Агробізнес 2
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 2
Шаховал Олександр М’ясник 2
Шебетко Петро Раково-сіті 2
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Юрчук Андрій Думка 2
Афіновський Олександр Crispus 1
Баранов Олександр Crispus 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 1
Борис Денис ДЮЦ Іскра 1
Гненний Єгор Алея Взуття 1
Горпинюк Ігор Алея Взуття 1
Гурман Сергій Раково-сіті 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 1
Дячук Костянтин Думка 1
Жиловський Максим Тепловик 1
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 1
Загородній Ярослав Crispus 1
Зозуля Олександр UBC 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 1
Клімов Роман Алея Взуття 1
Ковальов Максим Раково-сіті 1
Кокошко Денис Фортуна 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Курманський Олексій Думка 1
Міронов Станіслав Crispus 1
Міцак Роман Інтерпродсервіс 1
Максименко Денис Думка 1
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 1
Мостовий Іван DIEZEL 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 1
Романов Михайло Фортуна 1
Савчук Олександр DIEZEL 1
Троян Максим Інтерпродсервіс 1
Шкодяк Даніїл UBC 1
Шупер Віталій UBC 1
Мазур Андрій МобіФренд 1 (1)
Радзвіл Сергій Алея Взуття 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Стець Дмитро Тепловик 1 5 10
Цимбалюк Валерій Агробізнес 1 3 8
Вараниця Михайло DIEZEL 1 2 7
Кошовський Володимир Агробізнес 1 2 7
Куцак Максим Фортуна 1 2 7
Морозов Ростислав Crispus 1 1 6
Неровний Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Савчук Олександр DIEZEL 1 1 6
Грабарчук Микола М’ясник 1 0 5
Повторенко Юрій М’ясник 1 0 5
Трембач Іван МобіФренд 1 0 5
Шкодяк Даніїл UBC 0 5 5
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Ковальчук Олег Думка 0 4 4
Лешкевич Дмитро М’ясник 0 4 4
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Сенюк Геннадій DIEZEL 0 4 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Каленюк Дмитро Агробізнес 0 3 3
Коваль Вадим Фортуна 0 3 3
Степко Валерій Тепловик 0 3 3
Шевченко Віктор Агробізнес 0 3 3
Шостацький Максим Алея Взуття 0 3 3
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Афіновський Олександр Crispus 0 2 2
Басалай Андрій М’ясник 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Вакух Дмитро МобіФренд 0 2 2
Ващук Дмитро М’ясник 0 2 2
Дячок Владислав Алея Взуття 0 2 2
Кізюн Олександр М’ясник 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Пшечук Богдан М’ясник 0 2 2
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 0 2 2
Суховерко Сергій Агробізнес 0 2 2
Шебетко Петро Раково-сіті 0 2 2
Шинкович Ростислав Фортуна 0 2 2
Ягринець Вадим UBC 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Валєєв Володимир Crispus 0 1 1
Воробей Віталій UBC 0 1 1
Гайдачук Дмитро Тепловик 0 1 1
Геут Костянтин Алея Взуття 0 1 1
Гненний Єгор Алея Взуття 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Гурман Сергій Раково-сіті 0 1 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 1 1
Дробний Олег Агробізнес 0 1 1
Духевич Андрій DIEZEL 0 1 1
Задорожний Віталій DIEZEL 0 1 1
Зеленюк Андрій DIEZEL 0 1 1
Зембіцький Сергій М’ясник 0 1 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 0 1 1
Клімов Роман Алея Взуття 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Коздронь Віталій DIEZEL 0 1 1
Кравчук Сергій Фортуна 0 1 1
Кузюткін Олександр Фортуна 0 1 1
Кушнірук Валентин М’ясник 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 0 1 1
Левчук Вадим Алея Взуття 0 1 1
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Максименко Віталій Думка 0 1 1
Матвійчук Олександр DIEZEL 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Новіцкий Вадим Агробізнес 0 1 1
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Одарич Сергій DIEZEL 0 1 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 1 1
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 0 1 1
Побережний Євген UBC 0 1 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 0 1 1
Радзвіл Сергій Алея Взуття 0 1 1
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 1 1
Романов Владислав Раково-сіті 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Самолига Олег UBC 0 1 1
Сокирко Андрій UBC 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стецюк Вадим ДЮЦ Іскра 0 1 1
Стрембіцький Олег UBC 0 1 1
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Цимбалюк Олександр Агробізнес 0 1 1
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шкодяк Іван UBC 0 1 1
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Ярута Віталій DIEZEL 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Микитюк Євген (“UBC”)

Стець Дмитро (“Тепловик”)

Ковальчук Олег (“Думка”)

Сенюк Геннадій (“DIEZEL”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 9-ого туру у дивізіоні 4:

Найбільше забитих м’ячів 60 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
Найменше забитих м’ячів 26 Алея Взуття
Найбільше пропущених м’ячів 75 Алея Взуття
Найменше пропущених м’ячів 19 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
Видовищна 101 Алея Взуття
«Нудна» 64 UBC, Фортуна
Недисциплінована 2 + 18 Агробізнес
Коректна 0 + 5 Думка
Команда, яка б’є пенальті 3 Алея Взуття
Команда, якій б’ють пенальті 2 МобіФренд, DIEZEL, Інтерпродсервіс
Проти кого порушують правила 3 + 17 DIEZEL
Проти кого не порушують правила 0 + 7 Crispus

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ