Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після перших матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
1262

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів чвертьфінальних серій плей-офф у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика матчів-відповідей за вихід у плей-офф та перших ігор 1/4 фіналу Показник Статистика чемпіонату
6 Ігор 98
31 (5,17) Голи (в сер.) 878 (8,96)
2 (33,33%) Перемоги господарів 47 (47,96%)
0 (0%) Нічиї 7 (7,14%)
4 (66,67%) Перемоги гостей 44 (44,9%)
1 Пенальті призначено 20
1 (100%) Пенальті реалізовано 11 (55%)
10 (1,67) Попередження (в сер.) 215 (2,19)
0 (0) Вилучення (в сер.) 16 (0,16)
1 Крупні перемоги 42
1 Вольові перемоги 31
4 Дублі 140
1 Хет-трики 50

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 29
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 27 (1)
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 22
Гончар Владислав ДЮЦ Іскра 18
Зембіцький Сергій М’ясник 18
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 17
Рубцов Віталій Раково-сіті 16
Дашкевич Андрій Раково-сіті 16 (1)
Герасимчук Вадим МобіФренд 15
Данілов Павло Алея Взуття 15
Самолига Олег UBC 14
Ягринець Вадим UBC 14
Южанінов Максим МобіФренд 13
Гоцуляк Олександр Агробізнес 12
Побережний Євген UBC 12
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 12
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 11
Максименко Віталій Думка 11
Кучерявий Олег Crispus 11 (1)
Коваль Вадим Фортуна 10
Ковальчук Олег Думка 10
Степко Валерій Тепловик 10
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 10
Каленюк Дмитро Агробізнес 9
Трембач Іван МобіФренд 9
Цимбалюк Валерій Агробізнес 9
Жеребний Віктор Думка 9 (1)
Шостацький Максим Алея Взуття 9 (1)
Гук Дмитро Раково-сіті 8
Коздронь Віталій DIEZEL 8
Мишко Костянтин Тепловик 8
Єременко Олександр МобіФренд 7
Вакух Дмитро МобіФренд 7
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 7
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 7
Молодих Сергій Фортуна 7
Морозов Ростислав Crispus 7
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 7
Сенюк Геннадій DIEZEL 7
Троян Максим Інтерпродсервіс 7
Ярута Віталій DIEZEL 7
Атаманчук Юрій Тепловик 6
Вараниця Михайло DIEZEL 6
Гайдачук Дмитро Тепловик 6
Дрижа Олександр UBC 6
Кошовський Володимир Агробізнес 6
Мандрик Сергій DIEZEL 6
Мостовий Іван DIEZEL 6
Наталюк Назар Агробізнес 6
Романов Владислав Раково-сіті 6
Савчук Олександр DIEZEL 6
Сокол Сергій М’ясник 6
Суховерко Сергій Агробізнес 6
Туменко Олександр Фортуна 6
Федоров Руслан Crispus 6
Шевченко Віктор Агробізнес 6
Куцак Максим Фортуна 6 (1)
Боднар Костянтин Crispus 5
Валєєв Володимир Crispus 5
Глуховатий Вадим Агробізнес 5
Горєв Михайло Crispus 5
Горський Юрій Crispus 5
Дячок Владислав Алея Взуття 5
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Зозуля Олександр UBC 5
Кізюн Олександр М’ясник 5
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 5
Одарич Сергій DIEZEL 5
Побережний Денис Думка 5
Поліщук Володимир Тепловик 5
Попик Петро Агробізнес 5
Романов Михайло Фортуна 5
Смик Родіон ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Ткачук Іван Crispus 5
Шевчук Олександр Тепловик 5
Шинкович Ростислав Фортуна 5
Борис Денис ДЮЦ Іскра 5 (1)
Басалай Віталій М’ясник 4
Гаврілов Ігор Crispus 4
Геут Костянтин Алея Взуття 4
Горенко Віталій М’ясник 4
Горпинюк Ігор Алея Взуття 4
Жучковський Віталій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Карловський Руслан Crispus 4
Кравчук Сергій Фортуна 4
Мостовий Вадим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 4
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Сікора Вадим Раково-сіті 4
Стець Дмитро Тепловик 4
Шаховал Олександр М’ясник 4
Шкодяк Іван UBC 4
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4 (1)
Юрчук Андрій Думка 4 (1)
Баранов Олександр Crispus 3
Васильцов Анатолій М’ясник 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 3
Лешкевич Дмитро М’ясник 3
Мировіцький Олексій ДЮЦ Іскра 3
Нігловський Андрій МобіФренд 3
Нікітюк Олександр М’ясник 3
Неровний Дмитро Раково-сіті 3
Новіцкий Вадим Агробізнес 3
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 3
Рибак Андрій Алея Взуття 3
Сокирко Андрій UBC 3
Флерко Костянтин Фортуна 3
Ілюхін Ярослав Раково-сіті 2
Афіновський Олександр Crispus 2
Воробей Віталій UBC 2
Гурман Сергій Раково-сіті 2
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 2
Задорожний Віталій DIEZEL 2
Козовик Володимир UBC 2
Кузюткін Олександр Фортуна 2
Курманський Олексій Думка 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 2
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 2
Посмітюха Дмитро МобіФренд 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сушинський Олег Crispus 2
Цимбалюк Олександр Агробізнес 2
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 2
Шебетко Петро Раково-сіті 2
Балабанов В’ячеслав Фортуна 1
Басалай Андрій М’ясник 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 1
Гненний Єгор Алея Взуття 1
Дячук Костянтин Думка 1
Жиловський Максим Тепловик 1
Загородній Ярослав Crispus 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 1
Клімов Роман Алея Взуття 1
Ковальов Максим Раково-сіті 1
Кокошко Денис Фортуна 1
Котенков Ігор Алея Взуття 1
Міронов Станіслав Crispus 1
Міцак Роман Інтерпродсервіс 1
Максименко Денис Думка 1
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 1
Мельник Артем Фортуна 1
Сницаренко Володимир Алея Взуття 1
Стеценко Валентин Тепловик 1
Ткачук Антон Алея Взуття 1
Фурік Максим Алея Взуття 1
Шкодяк Даніїл UBC 1
Шупер Віталій UBC 1
Юзвак Вадим Алея Взуття 1
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 1
Мазур Андрій МобіФренд 1 (1)
Радзвіл Сергій Алея Взуття 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Стець Дмитро Тепловик 1 8 13
Лешкевич Дмитро М’ясник 1 5 10
Цимбалюк Валерій Агробізнес 1 5 10
Степко Валерій Тепловик 1 4 9
Кошовський Володимир Агробізнес 1 3 8
Куцак Максим Фортуна 1 3 8
Вараниця Михайло DIEZEL 1 2 7
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 1 2 7
Савчук Олександр DIEZEL 1 2 7
Морозов Ростислав Crispus 1 1 6
Неровний Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 6 6
Сенюк Геннадій DIEZEL 0 6 6
Грабарчук Микола М’ясник 1 0 5
Мандрик Сергій DIEZEL 1 0 5
Повторенко Юрій М’ясник 1 0 5
Трембач Іван МобіФренд 1 0 5
Шаховал Олександр М’ясник 1 0 5
Шкодяк Даніїл UBC 0 5 5
Коваль Вадим Фортуна 0 4 4
Ковальчук Олег Думка 0 4 4
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 4 4
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Дячок Владислав Алея Взуття 0 3 3
Каленюк Дмитро Агробізнес 0 3 3
Молодих Сергій Фортуна 0 3 3
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 3 3
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 0 3 3
Суховерко Сергій Агробізнес 0 3 3
Шевченко Віктор Агробізнес 0 3 3
Шинкович Ростислав Фортуна 0 3 3
Шостацький Максим Алея Взуття 0 3 3
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Афіновський Олександр Crispus 0 2 2
Басалай Андрій М’ясник 0 2 2
Борис Денис ДЮЦ Іскра 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Ващук Дмитро М’ясник 0 2 2
Гайдачук Дмитро Тепловик 0 2 2
Геут Костянтин Алея Взуття 0 2 2
Гурман Сергій Раково-сіті 0 2 2
Зеленюк Андрій DIEZEL 0 2 2
Кізюн Олександр М’ясник 0 2 2
Ковальов Максим Раково-сіті 0 2 2
Кузюткін Олександр Фортуна 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 0 2 2
Максименко Віталій Думка 0 2 2
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Мишко Костянтин Тепловик 0 2 2
Мостовий Іван DIEZEL 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Пшечук Богдан М’ясник 0 2 2
Романов Владислав Раково-сіті 0 2 2
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Шебетко Петро Раково-сіті 0 2 2
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 0 2 2
Ягринець Вадим UBC 0 2 2
Ярута Віталій DIEZEL 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Валєєв Володимир Crispus 0 1 1
Васильцов Анатолій М’ясник 0 1 1
Воробей Віталій UBC 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Гненний Єгор Алея Взуття 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 1 1
Дрижа Олександр UBC 0 1 1
Дробний Олег Агробізнес 0 1 1
Духевич Андрій DIEZEL 0 1 1
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 0 1 1
Задорожний Віталій DIEZEL 0 1 1
Зембіцький Сергій М’ясник 0 1 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 0 1 1
Клімов Роман Алея Взуття 0 1 1
Коздронь Віталій DIEZEL 0 1 1
Кравчук Сергій Фортуна 0 1 1
Кушнірук Валентин М’ясник 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 0 1 1
Левчук Вадим Алея Взуття 0 1 1
Майстер Олег ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Матвійчук Олександр DIEZEL 0 1 1
Мельник Артем Фортуна 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Новіцкий Вадим Агробізнес 0 1 1
Одарич Сергій DIEZEL 0 1 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 0 1 1
Побережний Євген UBC 0 1 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 0 1 1
Радзвіл Сергій Алея Взуття 0 1 1
Рибак Андрій Алея Взуття 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Самолига Олег UBC 0 1 1
Сокирко Андрій UBC 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стецюк Вадим ДЮЦ Іскра 0 1 1
Стрембіцький Олег UBC 0 1 1
Туменко Олександр Фортуна 0 1 1
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Флерко Юрій Фортуна 0 1 1
Цимбалюк Олександр Агробізнес 0 1 1
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шевчук Олександр Тепловик 0 1 1
Шкодяк Іван UBC 0 1 1
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Микитюк Євген (“UBC”)

Мандрик Сергій (“DIEZEL”)

Лешкевич Дмитро (“М’ясник”)

Коваль Вадим (“Фортуна”)

Рогатюк Дмитро (“Раково-сіті”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками перших матчів 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 4:

Найбільше забитих м’ячів 91 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
Найменше забитих м’ячів 44 Думка
Найбільше пропущених м’ячів 100 Алея Взуття
Найменше пропущених м’ячів 34 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
Видовищна 149 Алея Взуття
«Нудна» 108 Crispus
Недисциплінована 4 + 16 М’ясник
Коректна 0 + 6 Думка
Команда, яка б’є пенальті 5 МобіФренд
Команда, якій б’ють пенальті 4 DIEZEL
Проти кого порушують правила 3 + 20 DIEZEL
Проти кого не порушують правила 0 + 11 Інтерпродсервіс

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ