Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після стартових матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
1290

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів півфінальних серій плей-офф у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 31
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 27
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 27 (1)
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 25
Гончар Владислав ДЮЦ Іскра 18
Зембіцький Сергій М’ясник 18
Дашкевич Андрій Раково-сіті 18 (1)
Герасимчук Вадим МобіФренд 16
Рубцов Віталій Раково-сіті 16
Данілов Павло Алея Взуття 15
Гоцуляк Олександр Агробізнес 14
Самолига Олег UBC 14
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 14
Ягринець Вадим UBC 14
Кучерявий Олег Crispus 14 (1)
Южанінов Максим МобіФренд 13
Побережний Євген UBC 12
Цимбалюк Валерій Агробізнес 12
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 11
Максименко Віталій Думка 11
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 11
Коваль Вадим Фортуна 10
Ковальчук Олег Думка 10
Степко Валерій Тепловик 10
Каленюк Дмитро Агробізнес 9
Трембач Іван МобіФренд 9
Жеребний Віктор Думка 9 (1)
Шостацький Максим Алея Взуття 9 (1)
Вакух Дмитро МобіФренд 8
Гук Дмитро Раково-сіті 8
Коздронь Віталій DIEZEL 8
Кошовський Володимир Агробізнес 8
Мишко Костянтин Тепловик 8
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 8
Троян Максим Інтерпродсервіс 8
Єременко Олександр МобіФренд 7
Боднар Костянтин Crispus 7
Дрижа Олександр UBC 7
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 7
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 7
Молодих Сергій Фортуна 7
Морозов Ростислав Crispus 7
Романов Владислав Раково-сіті 7
Сенюк Геннадій DIEZEL 7
Суховерко Сергій Агробізнес 7
Ярута Віталій DIEZEL 7
Атаманчук Юрій Тепловик 6
Вараниця Михайло DIEZEL 6
Гайдачук Дмитро Тепловик 6
Карловський Руслан Crispus 6
Мандрик Сергій DIEZEL 6
Мостовий Іван DIEZEL 6
Наталюк Назар Агробізнес 6
Савчук Олександр DIEZEL 6
Сокол Сергій М’ясник 6
Туменко Олександр Фортуна 6
Федоров Руслан Crispus 6
Шевченко Віктор Агробізнес 6
Куцак Максим Фортуна 6 (1)
Баранов Олександр Crispus 5
Валєєв Володимир Crispus 5
Глуховатий Вадим Агробізнес 5
Горєв Михайло Crispus 5
Горський Юрій Crispus 5
Дячок Владислав Алея Взуття 5
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Зозуля Олександр UBC 5
Кізюн Олександр М’ясник 5
Новіцкий Вадим Агробізнес 5
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 5
Одарич Сергій DIEZEL 5
Побережний Денис Думка 5
Поліщук Володимир Тепловик 5
Попик Петро Агробізнес 5
Романов Михайло Фортуна 5
Смик Родіон ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Сокирко Андрій UBC 5
Ткачук Іван Crispus 5
Шевчук Олександр Тепловик 5
Шинкович Ростислав Фортуна 5
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Борис Денис ДЮЦ Іскра 5 (1)
Басалай Віталій М’ясник 4
Гаврілов Ігор Crispus 4
Гарнець Андрій Агробізнес 4
Геут Костянтин Алея Взуття 4
Горенко Віталій М’ясник 4
Горпинюк Ігор Алея Взуття 4
Жучковський Віталій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Кравчук Сергій Фортуна 4
Мостовий Вадим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 4
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Сікора Вадим Раково-сіті 4
Стець Дмитро Тепловик 4
Шаховал Олександр М’ясник 4
Шкодяк Іван UBC 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4 (1)
Юрчук Андрій Думка 4 (1)
Афіновський Олександр Crispus 3
Бринзюк Олег Агробізнес 3
Васильцов Анатолій М’ясник 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 3
Козовик Володимир UBC 3
Лешкевич Дмитро М’ясник 3
Мировіцький Олексій ДЮЦ Іскра 3
Нігловський Андрій МобіФренд 3
Нікітюк Олександр М’ясник 3
Ніколайчук Артем Раково-сіті 3
Неровний Дмитро Раково-сіті 3
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 3
Рибак Андрій Алея Взуття 3
Флерко Костянтин Фортуна 3
Ілюхін Ярослав Раково-сіті 2
Воробей Віталій UBC 2
Гурман Сергій Раково-сіті 2
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 2
Задорожний Віталій DIEZEL 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2
Кузюткін Олександр Фортуна 2
Курманський Олексій Думка 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 2
Посмітюха Дмитро МобіФренд 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сушинський Олег Crispus 2
Цимбалюк Олександр Агробізнес 2
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 2
Шебетко Петро Раково-сіті 2
Балабанов В’ячеслав Фортуна 1
Басалай Андрій М’ясник 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 1
Гненний Єгор Алея Взуття 1
Дячук Костянтин Думка 1
Жиловський Максим Тепловик 1
Загородній Ярослав Crispus 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 1
Клімов Роман Алея Взуття 1
Кокошко Денис Фортуна 1
Котенков Ігор Алея Взуття 1
Міронов Станіслав Crispus 1
Міцак Роман Інтерпродсервіс 1
Максименко Денис Думка 1
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 1
Мельник Артем Фортуна 1
Пищаль Вадим Crispus 1
Сницаренко Володимир Алея Взуття 1
Стеценко Валентин Тепловик 1
Ткачук Антон Алея Взуття 1
Фурік Максим Алея Взуття 1
Шкодяк Даніїл UBC 1
Шупер Віталій UBC 1
Юзвак Вадим Алея Взуття 1
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 1
Мазур Андрій МобіФренд 1 (1)
Радзвіл Сергій Алея Взуття 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Стець Дмитро Тепловик 2 8 18
Цимбалюк Валерій Агробізнес 1 6 11
Лешкевич Дмитро М’ясник 1 5 10
Степко Валерій Тепловик 1 5 10
Кошовський Володимир Агробізнес 1 3 8
Куцак Максим Фортуна 1 3 8
Борис Денис ДЮЦ Іскра 1 2 7
Вараниця Михайло DIEZEL 1 2 7
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 1 2 7
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 1 2 7
Савчук Олександр DIEZEL 1 2 7
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 7 7
Сенюк Геннадій DIEZEL 0 7 7
Морозов Ростислав Crispus 1 1 6
Неровний Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Шаховал Олександр М’ясник 1 1 6
Грабарчук Микола М’ясник 1 0 5
Мандрик Сергій DIEZEL 1 0 5
Повторенко Юрій М’ясник 1 0 5
Трембач Іван МобіФренд 1 0 5
Шкодяк Даніїл UBC 0 5 5
Дячок Владислав Алея Взуття 0 4 4
Коваль Вадим Фортуна 0 4 4
Ковальчук Олег Думка 0 4 4
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 0 4 4
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 4 4
Афіновський Олександр Crispus 0 3 3
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Гурман Сергій Раково-сіті 0 3 3
Каленюк Дмитро Агробізнес 0 3 3
Кузюткін Олександр Фортуна 0 3 3
Молодих Сергій Фортуна 0 3 3
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 3 3
Поліщук Володимир Тепловик 0 3 3
Пшечук Богдан М’ясник 0 3 3
Суховерко Сергій Агробізнес 0 3 3
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Шевченко Віктор Агробізнес 0 3 3
Шинкович Ростислав Фортуна 0 3 3
Шостацький Максим Алея Взуття 0 3 3
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Басалай Андрій М’ясник 0 2 2
Ващук Дмитро М’ясник 0 2 2
Гайдачук Дмитро Тепловик 0 2 2
Геут Костянтин Алея Взуття 0 2 2
Зеленюк Андрій DIEZEL 0 2 2
Кізюн Олександр М’ясник 0 2 2
Ковальов Максим Раково-сіті 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Ладунець Роман МобіФренд 0 2 2
Максименко Віталій Думка 0 2 2
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Мишко Костянтин Тепловик 0 2 2
Мостовий Іван DIEZEL 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Одарич Сергій DIEZEL 0 2 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 0 2 2
Радзвіл Сергій Алея Взуття 0 2 2
Романов Владислав Раково-сіті 0 2 2
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 2 2
Шебетко Петро Раково-сіті 0 2 2
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 0 2 2
Ягринець Вадим UBC 0 2 2
Ярута Віталій DIEZEL 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Валєєв Володимир Crispus 0 1 1
Васильцов Анатолій М’ясник 0 1 1
Воробей Віталій UBC 0 1 1
Гарнець Андрій Агробізнес 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Гненний Єгор Алея Взуття 0 1 1
Горєв Михайло Crispus 0 1 1
Горенко Віталій М’ясник 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 1 1
Дрижа Олександр UBC 0 1 1
Дробний Олег Агробізнес 0 1 1
Духевич Андрій DIEZEL 0 1 1
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 0 1 1
Задорожний Віталій DIEZEL 0 1 1
Зембіцький Сергій М’ясник 0 1 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 0 1 1
Клімов Роман Алея Взуття 0 1 1
Коздронь Віталій DIEZEL 0 1 1
Козовик Володимир UBC 0 1 1
Кравчук Сергій Фортуна 0 1 1
Кушнірук Валентин М’ясник 0 1 1
Лаба Максим Раково-сіті 0 1 1
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 0 1 1
Левчук Вадим Алея Взуття 0 1 1
Майстер Олег ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Матвійчук Олександр DIEZEL 0 1 1
Мельник Артем Фортуна 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Новіцкий Вадим Агробізнес 0 1 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Побережний Євген UBC 0 1 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 0 1 1
Рибак Андрій Алея Взуття 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Самолига Олег UBC 0 1 1
Сокирко Андрій UBC 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стецюк Вадим ДЮЦ Іскра 0 1 1
Стрембіцький Олег UBC 0 1 1
Ткачук Іван Crispus 0 1 1
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Туменко Олександр Фортуна 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Флерко Юрій Фортуна 0 1 1
Цимбалюк Олександр Агробізнес 0 1 1
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шевчук Олександр Тепловик 0 1 1
Шкодяк Іван UBC 0 1 1
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Микитюк Євген (“UBC”)

Лешкевич Дмитро (“М’ясник”)

Мазур Юрій (“Інтерпродсервіс”)

Стець Дмитро (“Тепловик”)

Решетник Тарас (ДЮЦ “Іскра”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ