Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після стартових матчів вирішальних серій плей-офф

0
1229

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 35
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 32
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 31
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 31 (1)
Гончар Владислав ДЮЦ Іскра 18
Зембіцький Сергій М’ясник 18
Дашкевич Андрій Раково-сіті 18 (1)
Гоцуляк Олександр Агробізнес 17
Кучерявий Олег Crispus 17 (1)
Герасимчук Вадим МобіФренд 16
Рубцов Віталій Раково-сіті 16
Данілов Павло Алея Взуття 15
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 15
Цимбалюк Валерій Агробізнес 15
Самолига Олег UBC 14
Ягринець Вадим UBC 14
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 13
Южанінов Максим МобіФренд 13
Побережний Євген UBC 12
Максименко Віталій Думка 11
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 11
Коваль Вадим Фортуна 10
Ковальчук Олег Думка 10
Степко Валерій Тепловик 10
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 9
Каленюк Дмитро Агробізнес 9
Карловський Руслан Crispus 9
Суховерко Сергій Агробізнес 9
Трембач Іван МобіФренд 9
Жеребний Віктор Думка 9 (1)
Шостацький Максим Алея Взуття 9 (1)
Боднар Костянтин Crispus 8
Вакух Дмитро МобіФренд 8
Гук Дмитро Раково-сіті 8
Коздронь Віталій DIEZEL 8
Кошовський Володимир Агробізнес 8
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 8
Мишко Костянтин Тепловик 8
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 8
Троян Максим Інтерпродсервіс 8
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 8
Єременко Олександр МобіФренд 7
Баранов Олександр Crispus 7
Дрижа Олександр UBC 7
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 7
Молодих Сергій Фортуна 7
Морозов Ростислав Crispus 7
Романов Владислав Раково-сіті 7
Сенюк Геннадій DIEZEL 7
Ярута Віталій DIEZEL 7
Атаманчук Юрій Тепловик 6
Вараниця Михайло DIEZEL 6
Гайдачук Дмитро Тепловик 6
Жучковський Віталій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 6
Мандрик Сергій DIEZEL 6
Мостовий Іван DIEZEL 6
Наталюк Назар Агробізнес 6
Савчук Олександр DIEZEL 6
Сокол Сергій М’ясник 6
Ткачук Іван Crispus 6
Туменко Олександр Фортуна 6
Федоров Руслан Crispus 6
Шевченко Віктор Агробізнес 6
Куцак Максим Фортуна 6 (1)
Валєєв Володимир Crispus 5
Гарнець Андрій Агробізнес 5
Глуховатий Вадим Агробізнес 5
Горєв Михайло Crispus 5
Горський Юрій Crispus 5
Дячок Владислав Алея Взуття 5
Зозуля Олександр UBC 5
Кізюн Олександр М’ясник 5
Новіцкий Вадим Агробізнес 5
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 5
Одарич Сергій DIEZEL 5
Побережний Денис Думка 5
Поліщук Володимир Тепловик 5
Попик Петро Агробізнес 5
Романов Михайло Фортуна 5
Смик Родіон ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Сокирко Андрій UBC 5
Шевчук Олександр Тепловик 5
Шинкович Ростислав Фортуна 5
Борис Денис ДЮЦ Іскра 5 (1)
Афіновський Олександр Crispus 4
Басалай Віталій М’ясник 4
Бринзюк Олег Агробізнес 4
Гаврілов Ігор Crispus 4
Геут Костянтин Алея Взуття 4
Горенко Віталій М’ясник 4
Горпинюк Ігор Алея Взуття 4
Кравчук Сергій Фортуна 4
Мостовий Вадим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 4
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Сікора Вадим Раково-сіті 4
Стець Дмитро Тепловик 4
Шаховал Олександр М’ясник 4
Шкодяк Іван UBC 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4 (1)
Юрчук Андрій Думка 4 (1)
Васильцов Анатолій М’ясник 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 3
Козовик Володимир UBC 3
Лешкевич Дмитро М’ясник 3
Мировіцький Олексій ДЮЦ Іскра 3
Нігловський Андрій МобіФренд 3
Нікітюк Олександр М’ясник 3
Ніколайчук Артем Раково-сіті 3
Неровний Дмитро Раково-сіті 3
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 3
Рибак Андрій Алея Взуття 3
Флерко Костянтин Фортуна 3
Ілюхін Ярослав Раково-сіті 2
Воробей Віталій UBC 2
Гурман Сергій Раково-сіті 2
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 2
Задорожний Віталій DIEZEL 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2
Кузюткін Олександр Фортуна 2
Курманський Олексій Думка 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 2
Посмітюха Дмитро МобіФренд 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сушинський Олег Crispus 2
Цимбалюк Олександр Агробізнес 2
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 2
Шебетко Петро Раково-сіті 2
Балабанов В’ячеслав Фортуна 1
Басалай Андрій М’ясник 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 1
Гненний Єгор Алея Взуття 1
Дячук Костянтин Думка 1
Жиловський Максим Тепловик 1
Загородній Ярослав Crispus 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 1
Клімов Роман Алея Взуття 1
Кокошко Денис Фортуна 1
Котенков Ігор Алея Взуття 1
Міронов Станіслав Crispus 1
Міцак Роман Інтерпродсервіс 1
Максименко Денис Думка 1
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 1
Мельник Артем Фортуна 1
Мороз Володимир Агробізнес 1
Пищаль Вадим Crispus 1
Сницаренко Володимир Алея Взуття 1
Стеценко Валентин Тепловик 1
Ткачук Антон Алея Взуття 1
Фурік Максим Алея Взуття 1
Шкодяк Даніїл UBC 1
Шупер Віталій UBC 1
Юзвак Вадим Алея Взуття 1
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 1
Мазур Андрій МобіФренд 1 (1)
Радзвіл Сергій Алея Взуття 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Стець Дмитро Тепловик 2 8 18
Цимбалюк Валерій Агробізнес 1 7 12
Лешкевич Дмитро М’ясник 1 5 10
Степко Валерій Тепловик 1 5 10
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1 4 9
Борис Денис ДЮЦ Іскра 1 3 8
Кошовський Володимир Агробізнес 1 3 8
Куцак Максим Фортуна 1 3 8
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 1 3 8
Вараниця Михайло DIEZEL 1 2 7
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 1 2 7
Савчук Олександр DIEZEL 1 2 7
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 7 7
Сенюк Геннадій DIEZEL 0 7 7
Морозов Ростислав Crispus 1 1 6
Неровний Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Трембач Іван МобіФренд 1 1 6
Шаховал Олександр М’ясник 1 1 6
Грабарчук Микола М’ясник 1 0 5
Мандрик Сергій DIEZEL 1 0 5
Повторенко Юрій М’ясник 1 0 5
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 5 5
Шкодяк Даніїл UBC 0 5 5
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 4 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 4 4
Дячок Владислав Алея Взуття 0 4 4
Коваль Вадим Фортуна 0 4 4
Ковальчук Олег Думка 0 4 4
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 0 4 4
Суховерко Сергій Агробізнес 0 4 4
Афіновський Олександр Crispus 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Гурман Сергій Раково-сіті 0 3 3
Каленюк Дмитро Агробізнес 0 3 3
Кузюткін Олександр Фортуна 0 3 3
Молодих Сергій Фортуна 0 3 3
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 3 3
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 0 3 3
Поліщук Володимир Тепловик 0 3 3
Пшечук Богдан М’ясник 0 3 3
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Шевченко Віктор Агробізнес 0 3 3
Шинкович Ростислав Фортуна 0 3 3
Шостацький Максим Алея Взуття 0 3 3
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 0 3 3
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Баранов Олександр Crispus 0 2 2
Басалай Андрій М’ясник 0 2 2
Ващук Дмитро М’ясник 0 2 2
Гайдачук Дмитро Тепловик 0 2 2
Геут Костянтин Алея Взуття 0 2 2
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 2 2
Зеленюк Андрій DIEZEL 0 2 2
Кізюн Олександр М’ясник 0 2 2
Карловський Руслан Crispus 0 2 2
Ковальов Максим Раково-сіті 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Ладунець Роман МобіФренд 0 2 2
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 0 2 2
Максименко Віталій Думка 0 2 2
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Мишко Костянтин Тепловик 0 2 2
Мостовий Іван DIEZEL 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Одарич Сергій DIEZEL 0 2 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Радзвіл Сергій Алея Взуття 0 2 2
Романов Владислав Раково-сіті 0 2 2
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 2 2
Шебетко Петро Раково-сіті 0 2 2
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Ягринець Вадим UBC 0 2 2
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 0 2 2
Ярута Віталій DIEZEL 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Бабійчук Олександр Агробізнес 0 1 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Валєєв Володимир Crispus 0 1 1
Васильцов Анатолій М’ясник 0 1 1
Воробей Віталій UBC 0 1 1
Гарнець Андрій Агробізнес 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Гненний Єгор Алея Взуття 0 1 1
Горєв Михайло Crispus 0 1 1
Горенко Віталій М’ясник 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Дрижа Олександр UBC 0 1 1
Дробний Олег Агробізнес 0 1 1
Духевич Андрій DIEZEL 0 1 1
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 0 1 1
Задорожний Віталій DIEZEL 0 1 1
Зембіцький Сергій М’ясник 0 1 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 0 1 1
Клімов Роман Алея Взуття 0 1 1
Коздронь Віталій DIEZEL 0 1 1
Козовик Володимир UBC 0 1 1
Кравчук Сергій Фортуна 0 1 1
Кушнірук Валентин М’ясник 0 1 1
Лаба Максим Раково-сіті 0 1 1
Левчук Вадим Алея Взуття 0 1 1
Майстер Олег ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Матвійчук Олександр DIEZEL 0 1 1
Мельник Артем Фортуна 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Новіцкий Вадим Агробізнес 0 1 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Побережний Євген UBC 0 1 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 0 1 1
Рибак Андрій Алея Взуття 0 1 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Самолига Олег UBC 0 1 1
Сокирко Андрій UBC 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стецюк Вадим ДЮЦ Іскра 0 1 1
Стрембіцький Олег UBC 0 1 1
Ткачук Іван Crispus 0 1 1
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Туменко Олександр Фортуна 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Флерко Юрій Фортуна 0 1 1
Цимбалюк Олександр Агробізнес 0 1 1
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шевчук Олександр Тепловик 0 1 1
Шкодяк Іван UBC 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Микитюк Євген (“UBC”)

Лешкевич Дмитро (“М’ясник”)

Стець Дмитро (“Тепловик”)

Гарбар Максим (“Інтерпродсервіс”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ