Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 9-ого туру

0
1642

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 9 туру Показник Статистика чемпіонату
12 Ігор 106
103 (8,58) Голи (в сер.) 921 (8,69)
8 (66,67%) Перемоги господарів 48 (45,28%)
1 (8,33%) Нічиї 15 (14,15%)
3 (25%) Перемоги гостей 43 (40,57%)
2 Пенальті призначено 6
1 (50%) Пенальті реалізовано 5 (83,33%)
15 (1,25) Попередження (в сер.) 213 (2,01)
2 (0,17) Вилучення (в сер.) 10 (0,09)
8 Крупні перемоги 57
1 Вольові перемоги 19
18 Дублі 146
4 Хет-трики 63

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Лоборчук Богдан Сокіл 25
Сабадаш Костянтин ФК Розсоша 21
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 21
Пушкар Олексій Лунтік 16
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 16
Гонтар Артем FC FNB 15
Шляховий Олександр Аваль 14
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 14
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 14
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 13
Московчук Ярослав ФК Міць 13 (1)
Білецький Сергій Максимум 12
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 12
Московчук Богдан ФК Міць 12
Нечай Сергій FC FNB 12
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 12
Басараба Денис ФК Розсоша 11
Батура Дмитро БРАЗЕР 11
Макаров Даниіл ДЮСШ №1 2000 11
Гонтківський Дмитро ДЮСШ №1 Україна 10
Марчук Данііл FC FNB 10
Підвисоцький Владислав Лунтік 9
Шендера Андрій Аваль 9
Яковчук Володимир Аваль 9
Ільницький Андрій FC FNB 8
Косінов Дмитро Стимул 8
Петреченко Микола Лунтік 8
Анохін Олексій БРАЗЕР 7
Бойчук Василь Інкогніто 7
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 7
Кравчук Роман ДЮСШ №1 Україна 7
Ліщук Петро Легіон 7
Павлик Віктор Сокіл 7
Присяжний Денис FC FNB 7
Шаткун Євген УПП 7
Щербатюк Андрій Електротранс 7
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 6
Голова Сергій Легіон 6
Гуральник Владислав Стимул 6
Камінський Артем Регбі-Evolution 6
Кузнецов Ігор Lifecell 6
Невінський Олександр Лунтік 6
Островський Дмитро Інкогніто 6
Сівак Ярослав Лідер 6
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 6
Мігунов Олександр Регбі-Evolution 6 (1)
Бурковський Вадим Сокіл 5
Демидес Андрій ЖЖУК-ZALIV 5
Дишльовський Ігор Смайл 5
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 5
Зюбрицький Віталій Смайл 5
Королевський Олександр Електротранс 5
Лантвойт Максим Електротранс 5
Лянскорунський Ярослав ФК Міць 5
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 5
Медведчук Максим Смайл 5
Радюк Іван Лунтік 5
Смолій Михайло ФК Розсоша 5
Смульський Володимир Легіон 5
Сулима Богдан ДЮСШ №1 2000 5
Тихий Андрій УПП 5
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 5
Шевчук Артем Вікторія 5
Янчук Олексій Lifecell 5
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 5 (1)
Іщук Олег Землемір 4
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 4
Балянда Дмитро Аваль 4
Ващук Василь Лідер 4
Войцехівський Сергій ФК Міць 4
Данилюк Олександр Землемір 4
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4
Ковалець Денис ДЮСШ №1 2000 4
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 4
Матковський Максим FC FNB 4
Матковський Сергій FC FNB 4
Орін Андрій Регбі-Evolution 4
Резніченко Петро Максимум 4
Сіньковський Вадим Аваль 4
Сметана Дмитро Сокіл 4
Цибулько Олександр Енергетик 4
Чернилевський Ростислав УПП 4
Швець Олександр Енергетик 4
Щербаков Ярослав Вікторія 4
Янчук Сергій Інкогніто 4
Ящук Дмитро УПП 4 (1)
Іщук Олександр Lifecell 3
Атаманчук Тимур Сокіл 3
Бабчук Сергій БРАЗЕР 3
Бойко Олег Енергетик 3
Бондарчук Сергій Смайл 3
Бортовий Сергій FC FNB 3
Босак Максим Зооветпром-Поділля 3
Віт Віталій Lifecell 3
Верескун Роман Вікторія 3
Гула Вадим Стимул 3
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 3
Заболотний Сергій Лунтік 3
Квасниця Олег Регбі-Evolution 3
Комарівський Дмитро Електротранс 3
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 3
Литвинюк Сергій Лідер 3
Лошатецький Олександр Lifecell 3
Олійник Сергій FC FNB 3
Положай Валерій ДЮСШ №1 Україна 3
Попік Олег Легіон 3
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 3
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 3
Теліщак Олег Землемір 3
Ільчишин Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 2
Бухер Дмитро Лідер 2
Вівчарик Ігор Вікторія 2
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 2
Вармінський Володимир Сокіл 2
Вознюк Руслан Електротранс 2
Головко Володимир ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 2
Демчук Андрій Вікторія 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Дячук Євген Регбі-Evolution 2
Залевський Василь ЖЖУК-ZALIV 2
Карп’як Павло Енергетик 2
Квасниця Максим Вікторія 2
Клімішен Дмитро Максимум 2
Клубніцький Дмитро Максимум 2
Козак Антон ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Кондратюк Микола Lifecell 2
Король Володимир Вікторія 2
Костенко Андрій Землемір 2
Кравчук Андрій Максимум 2
Кришталь Віктор Землемір 2
Кутузов Сергій УПП 2
Люховець Андрій Lifecell 2
Мілаш Дмитро Легіон 2
Машталер Андрій Лідер 2
Михайленко Олександр Лідер 2
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 2
Моспан В’ячеслав Зооветпром-Поділля 2
Нестенюк Руслан Максимум 2
Островський Денис Lifecell 2
Панасюк Дмитро Регбі-Evolution 2
Панчук Сергій Смайл 2
Росінський Андрій Легіон 2
Слободенюк Олександр Lifecell 2
Стецик Арсен FC FNB 2
Танасійчук Антон Lifecell 2
Тимошенко Антон ФК Розсоша 2
Фамілярський Вадим Смайл 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Цибулько Сергій БРАЗЕР 2
Шилов Юрій Лідер 2
Шуляк Денис Лунтік 2
Яцьков Сергій Стимул 2
Антощук Дмитро Лідер 1
Анцут Богдан ФК Міць 1
Білоус Віктор ФК Розсоша 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 1
Бардієр Богдан Легіон 1
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 1
Басараба Назар ФК Розсоша 1
Валюс Олег Регбі-Evolution 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Вороністий Владислав Лідер 1
Гавінський Віктор Стимул 1
Гневанов Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Гончар Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Гордань Володимир ФК Міць 1
Дембіцький Сергій Землемір 1
Залевський Олексій Енергетик 1
Залевський Олександр Енергетик 1
Залевський Ростислав Енергетик 1
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 1
Кіналь Дмитро Аваль 1
Квока Сергій Смайл 1
Король Орест Стимул 1
Красногір Євген Електротранс 1
Красуцький Олександр FC FNB 1
Крижанівський Сергій ФК Міць 1
Крищук Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Крохан Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 1
Кушлак Артур ФК Міць 1
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 1
Лісогор Олексій Землемір 1
Ліщинський Віталій ДЮСШ №1 Україна 1
Лебідь Павло ДЮСШ №1 Україна 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Міноцький Євген Аваль 1
Мазур Ігор Лідер 1
Мальчик Микола Енергетик 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 1
Меліцян Карен Сокіл 1
Мисик Артур Лунтік 1
Михайленко Сергій Лідер 1
Мозолюк Олександр Lifecell 1
Ніколайчук Андрій Електротранс 1
Наконечний Олександр Зооветпром-Поділля 1
Ноздрачов Юрій Вікторія 1
Образцов Андрій FC FNB 1
Олійник Сергій. Енергетик 1
Оселедько Олексій Легіон 1
Підлісний Валентин Електротранс 1
Підручний Роман Легіон 1
Павлік Ангеліна Lifecell 1
Паламарчук Андрій Стимул 1
Пастух Олександр Енергетик 1
Перчак Вадим Лунтік 1
Побута Дмитро УПП 1
Подуфалий Павло Максимум 1
Попов Володимир ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Прокопов Дмитро FC FNB 1
Ремушевський Денис ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Сабош Ілля FC FNB 1
Савіцький Роман УПП 1
Савчинський Василь Аваль 1
Сич Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Сліпачук Борис Максимум 1
Сметана Володимир Сокіл 1
Стасишин Євген Інкогніто 1
Таранціца Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Тарасов Андрій Смайл 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Тріфонов Сергій Смайл 1
Ходаковський Руслан Аваль 1
Хоптяр Павло Сокіл 1
Чернецький Артур ДЮСШ №1 2000 1
Чумак Ярослав ДЮСШ №1 2000 1
Шеремета Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Ярмощук Вадим Електротранс 1
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 1 5 10
Гонтар Артем FC FNB 1 2 7
Образцов Андрій FC FNB 1 1 6
Сівак Ярослав Лідер 1 1 6
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 1 1 6
Шаткун Євген УПП 1 1 6
Сабадаш Костянтин ФК Розсоша 0 6 6
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 1 0 5
Нашілов Денис Стимул 1 0 5
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 1 0 5
Циц Сергій Інкогніто 1 0 5
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 0 5 5
Верескун Роман Вікторія 0 4 4
Заболотний Сергій Лунтік 0 4 4
Лянскорунський Ярослав ФК Міць 0 4 4
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 0 4 4
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 0 3 3
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 0 3 3
Косінов Дмитро Стимул 0 3 3
Лянскорунський Ігор ФК Міць 0 3 3
Машталер Андрій Лідер 0 3 3
Пушкар Олексій Лунтік 0 3 3
Шуляк Денис Лунтік 0 3 3
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Ящук Дмитро УПП 0 3 3
Білецький Сергій Максимум 0 2 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 0 2 2
Бойчук Василь Інкогніто 0 2 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 2 2
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 0 2 2
Дронг Сергій Lifecell 0 2 2
Квасниця Максим Вікторія 0 2 2
Королевський Олександр Електротранс 0 2 2
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Кутузов Сергій УПП 0 2 2
Марчук Данііл FC FNB 0 2 2
Мисик Артур Лунтік 0 2 2
Московчук Ярослав ФК Міць 0 2 2
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 0 2 2
Присяжний Денис FC FNB 0 2 2
Сардак Олександр Електротранс 0 2 2
Слободенюк Олександр Lifecell 0 2 2
Теліщак Олег Землемір 0 2 2
Титула Микола БРАЗЕР 0 2 2
Шевчук Віталій Лунтік 0 2 2
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Іщук Олег Землемір 0 1 1
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Ананін Віталій Лідер 0 1 1
Антощук Дмитро Лідер 0 1 1
Атаманчук Тимур Сокіл 0 1 1
Бібік Анатолій Максимум 0 1 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Бабчук Сергій БРАЗЕР 0 1 1
Балянда Дмитро Аваль 0 1 1
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Боднар Сергій ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Бойко Олег Енергетик 0 1 1
Бондар Ігор Землемір 0 1 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Бурковський Вадим Сокіл 0 1 1
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 0 1 1
Вармінський Володимир Сокіл 0 1 1
Ващук Василь Лідер 0 1 1
Величко Андрій Вікторія 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Вознюк Руслан Електротранс 0 1 1
Войцехівський Сергій ФК Міць 0 1 1
Гневанов Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Гонтківський Дмитро ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Горобець Максим УПП 0 1 1
Гула Вадим Стимул 0 1 1
Гула Микола Лідер 0 1 1
Гуральник Владислав Стимул 0 1 1
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Данилюк Олександр Землемір 0 1 1
Дехтяр Андрій Енергетик 0 1 1
Добровольський В’ячеслав ФК Міць 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 0 1 1
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Дячук Євген Регбі-Evolution 0 1 1
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 0 1 1
Камінський Артем Регбі-Evolution 0 1 1
Карп’як Павло Енергетик 0 1 1
Кирик Ігор Максимум 0 1 1
Кириченко Павло Стимул 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Ковалець Денис ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Комарівський Дмитро Електротранс 0 1 1
Костенко Андрій Землемір 0 1 1
Красногір Євген Електротранс 0 1 1
Кришталь Віктор Землемір 0 1 1
Кудринецький Вадим Землемір 0 1 1
Кузнецов Ігор Lifecell 0 1 1
Кузьмов Михайло Інкогніто 0 1 1
Кулик Микола Легіон 0 1 1
Куречко Вадим ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Кушнерик Олександр Землемір 0 1 1
Лісогор Олексій Землемір 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 0 1 1
Литвинюк Андрій ФК Розсоша 0 1 1
Лоборчук Богдан Сокіл 0 1 1
Ломоносов Кирило Стимул 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК Міць 0 1 1
Макаров Даниіл ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 0 1 1
Матковський Максим FC FNB 0 1 1
Машталер Сергій Лідер 0 1 1
Медведчук Максим Смайл 0 1 1
Михайленко Олександр Лідер 0 1 1
Московчук Богдан ФК Міць 0 1 1
Моспан В’ячеслав Зооветпром-Поділля 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Олійник Сергій. Енергетик 0 1 1
Підвисоцький Владислав Лунтік 0 1 1
Піцан Владислав ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Павлік Ангеліна Lifecell 0 1 1
Павліш Максим УПП 0 1 1
Панчук Сергій Смайл 0 1 1
Перчак Вадим Лунтік 0 1 1
Радюк Іван Лунтік 0 1 1
Рогальський Андрій Стимул 0 1 1
Савчинський Василь Аваль 0 1 1
Сизов Денис ФК Міць 0 1 1
Сич Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Сліпачук Борис Максимум 0 1 1
Сметана Дмитро Сокіл 0 1 1
Смульський Володимир Легіон 0 1 1
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Телюх Ігор Інкогніто 0 1 1
Філіппов Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Ціпко Дмитро Смайл 0 1 1
Цибулько Олександр Енергетик 0 1 1
Цибулько Сергій БРАЗЕР 0 1 1
Цимбалюк Олександр ФК Розсоша 0 1 1
Чернилевський Ростислав УПП 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Швець Олександр Енергетик 0 1 1
Шендера Андрій Аваль 0 1 1
Шеремета Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Шиманський Євген ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Шмаль Валентин ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 0 1 1
Юрченко Сергій Смайл 0 1 1
Юсубов Руслан ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Яковчук Володимир Аваль 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Гонтар Артем (FC “FNB”)

Нашілов Денис (“Стимул”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 9-ого туру у дивізіоні 5:

Найбільше забитих м’ячів 74 FC FNB
Найменше забитих м’ячів 19 Землемір, Енергетик
Найбільше пропущених м’ячів 60 ФК Розсоша
Найменше пропущених м’ячів 17 Максимум
Видовищна 103 ФК Розсоша
«Нудна» 45 Максимум
Недисциплінована 1 + 19 ФК Міць
Коректна 0 + 2 Легіон
Команда, яка б’є пенальті 2 ДЮФК Проскурів-Фортуна
Команда, якій б’ють пенальті 1 Lifecell, УПП, Регбі-Evolution, ЖЖУК-ZALIV, Стимул, Землемір
Проти кого порушують правила 3 + 6 ДЮСШ №1 Україна
Проти кого не порушують правила 0 + 2 Стимул

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ