Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
1448

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після  матчів 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика матчів 1/4 фіналу Показник Статистика чемпіонату
4 Ігор 148
25 (6,25) Голи (в сер.) 1271 (8,59)
1 (25%) Перемоги господарів 65 (43,92%)
0 (0%) Нічиї 18 (12,16%)
3 (75%) Перемоги гостей 65 (43,92%)
2 Пенальті призначено 14
0 (0%) Пенальті реалізовано 8 (57,14%)
4 (1) Попередження (в сер.) 288 (1,95)
3 (0,75) Вилучення (в сер.) 20 (0,14)
1 Крупні перемоги 80
1 Вольові перемоги 29
3 Дублі 197
0 Хет-трики 89

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Лоборчук Богдан Сокіл 45
Сабадаш Костянтин ФК Розсоша 24
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 24
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 21
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 21
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 21
Пушкар Олексій Лунтік 20
Гонтківський Дмитро ДЮСШ №1 Україна 18
Сметана Дмитро Сокіл 17
Білецький Сергій Максимум 16
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 16
Шляховий Олександр Аваль 16
Марчук Данііл FC FNB 16 (1)
Московчук Ярослав ФК Міць 16 (1)
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 16 (1)
Гонтар Артем FC FNB 15
Макаров Даниіл ДЮСШ №1 2000 15
Московчук Богдан ФК Міць 15
Батура Дмитро БРАЗЕР 14
Голова Сергій Легіон 14
Нечай Сергій FC FNB 14
Басараба Денис ФК Розсоша 13
Щербатюк Андрій Електротранс 13
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 12
Павлик Віктор Сокіл 12
Гуральник Владислав Стимул 11
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 11
Косінов Дмитро Стимул 11
Підвисоцький Владислав Лунтік 11
Сулима Богдан ДЮСШ №1 2000 11
Яковчук Володимир Аваль 11
Анохін Олексій БРАЗЕР 10
Бурковський Вадим Сокіл 10
Петреченко Микола Лунтік 10
Присяжний Денис FC FNB 10
Шендера Андрій Аваль 10
Бойчук Василь Інкогніто 9
Смолій Михайло ФК Розсоша 9
Шевчук Артем Вікторія 9
Ільницький Андрій FC FNB 8
Гула Вадим Стимул 8
Кравчук Роман ДЮСШ №1 Україна 8
Ліщук Петро Легіон 8
Попік Олег Легіон 8
Сівак Ярослав Лідер 8
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 8
Чернилевський Ростислав УПП 8
Балянда Дмитро Аваль 7
Лантвойт Максим Електротранс 7
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 7
Радюк Іван Лунтік 7
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 7
Стецик Арсен FC FNB 7
Тихий Андрій УПП 7
Шаткун Євген УПП 7
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 6
Бортовий Сергій FC FNB 6
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 6
Демидес Андрій ЖЖУК-ZALIV 6
Залевський Ростислав Енергетик 6
Камінський Артем Регбі-Evolution 6
Комарівський Дмитро Електротранс 6
Королевський Олександр Електротранс 6
Кузнецов Ігор Lifecell 6
Лянскорунський Ярослав ФК Міць 6
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 6
Медведчук Максим Смайл 6
Невінський Олександр Лунтік 6
Островський Дмитро Інкогніто 6
Положай Валерій ДЮСШ №1 Україна 6
Сіньковський Вадим Аваль 6
Слободенюк Олександр Lifecell 6
Швець Олександр Енергетик 6
Шуляк Денис Лунтік 6
Мігунов Олександр Регбі-Evolution 6 (1)
Босак Максим Зооветпром-Поділля 5
Ващук Василь Лідер 5
Войцехівський Сергій ФК Міць 5
Дишльовський Ігор Смайл 5
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 5
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 5
Зюбрицький Віталій Смайл 5
Клімішен Дмитро Максимум 5
Клубніцький Дмитро Максимум 5
Логвінов Едгард Максимум 5
Матковський Сергій FC FNB 5
Меліцян Карен Сокіл 5
Резніченко Петро Максимум 5
Смульський Володимир Легіон 5
Янчук Олексій Lifecell 5
Іщук Олександр Lifecell 5 (1)
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 5 (1)
Іщук Олег Землемір 4
Бабчук Сергій БРАЗЕР 4
Данилюк Олександр Землемір 4
Дячук Євген Регбі-Evolution 4
Заболотний Сергій Лунтік 4
Залевський Олексій Енергетик 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 4
Ковалець Денис ДЮСШ №1 2000 4
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 4
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 4
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 4
Литвинюк Сергій Лідер 4
Матковський Максим FC FNB 4
Орін Андрій Регбі-Evolution 4
Рабченюк Віктор Максимум 4
Росінський Андрій Легіон 4
Теліщак Олег Землемір 4
Цибулько Олександр Енергетик 4
Щербаков Ярослав Вікторія 4
Янчук Сергій Інкогніто 4
Ящук Дмитро УПП 4 (1)
Ільчишин Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 3
Атаманчук Тимур Сокіл 3
Бардієр Богдан Легіон 3
Бойко Олег Енергетик 3
Бондарчук Сергій Смайл 3
Віт Віталій Lifecell 3
Верескун Роман Вікторія 3
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 3
Квасниця Олег Регбі-Evolution 3
Квока Сергій Смайл 3
Козак Антон ДЮФК Проскурів-Фортуна 3
Король Орест Стимул 3
Лошатецький Олександр Lifecell 3
Мілаш Дмитро Легіон 3
Міноцький Євген Аваль 3
Олійник Сергій FC FNB 3
Ремушевський Денис ДЮФК Проскурів-Фортуна 3
Романенко Євген Легіон 3
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 3
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 3
Телюх Ігор Інкогніто 3
Тимошенко Антон ФК Розсоша 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 3
Хоптяр Павло Сокіл 3
Абрамов Микола Сокіл 2
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 2
Бухер Дмитро Лідер 2
Вівчарик Ігор Вікторія 2
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 2
Валюс Олег Регбі-Evolution 2
Вармінський Володимир Сокіл 2
Вознюк Руслан Електротранс 2
Вороністий Владислав Лідер 2
Головко Володимир ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 2
Демчук Андрій Вікторія 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Залевський Василь ЖЖУК-ZALIV 2
Залевський Олександр Енергетик 2
Карп’як Павло Енергетик 2
Квасниця Максим Вікторія 2
Кондратюк Микола Lifecell 2
Король Володимир Вікторія 2
Костенко Андрій Землемір 2
Кравчук Андрій Максимум 2
Красногір Євген Електротранс 2
Крижанівський Сергій ФК Міць 2
Кришталь Віктор Землемір 2
Крищук Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Крохан Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Кутузов Сергій УПП 2
Кушлак Артур ФК Міць 2
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 2
Лебідь Павло ДЮСШ №1 Україна 2
Люховець Андрій Lifecell 2
Машталер Андрій Лідер 2
Михайленко Олександр Лідер 2
Моспан В’ячеслав Зооветпром-Поділля 2
Нестенюк Руслан Максимум 2
Островський Денис Lifecell 2
Панасюк Дмитро Регбі-Evolution 2
Панчук Сергій Смайл 2
Танасійчук Антон Lifecell 2
Таранціца Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Фамілярський Вадим Смайл 2
Ходаковський Руслан Аваль 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Цибулько Сергій БРАЗЕР 2
Шилов Юрій Лідер 2
Ярмощук Вадим Електротранс 2
Яцьков Сергій Стимул 2
Антощук Дмитро Лідер 1
Анцут Богдан ФК Міць 1
Білоус Віктор ФК Розсоша 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 1
Басараба Назар ФК Розсоша 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Гавінський Віктор Стимул 1
Гневанов Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Голеніщев Ігор Легіон 1
Гончар Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Гордань Володимир ФК Міць 1
Горобець Максим УПП 1
Дембіцький Сергій Землемір 1
Дорожанський Олексій Аваль 1
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Кіналь Дмитро Аваль 1
Козак Артем Лідер 1
Кравчук Вадим Смайл 1
Кравчук Леонід БРАЗЕР 1
Красуцький Олександр FC FNB 1
Кузьмов Михайло Інкогніто 1
Лісогор Олексій Землемір 1
Ліщинський Віталій ДЮСШ №1 Україна 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Мазур Ігор Лідер 1
Мальчик Микола Енергетик 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 1
Мисик Артур Лунтік 1
Михайленко Сергій Лідер 1
Мозолюк Олександр Lifecell 1
Ніколайчук Андрій Електротранс 1
Наконечний Олександр Зооветпром-Поділля 1
Ноздрачов Юрій Вікторія 1
Образцов Андрій FC FNB 1
Олійник Сергій. Енергетик 1
Оселедько Олексій Легіон 1
Підлісний Валентин Електротранс 1
Підручний Роман Легіон 1
Павлік Ангеліна Lifecell 1
Павліш Максим УПП 1
Паламарчук Андрій Стимул 1
Пастух Олександр Енергетик 1
Перчак Вадим Лунтік 1
Побута Дмитро УПП 1
Подуфалий Павло Максимум 1
Попов Володимир ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Прокопов Дмитро FC FNB 1
Ратушний Андрій FC FNB 1
Сабош Ілля FC FNB 1
Савіцький Роман УПП 1
Савчинський Василь Аваль 1
Сардак Олександр Електротранс 1
Сич Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Скочеляс Роман FC FNB 1
Сліпачук Борис Максимум 1
Сметана Володимир Сокіл 1
Стасишин Євген Інкогніто 1
Тарасов Андрій Смайл 1
Тріфонов Сергій Смайл 1
Федоров Антон ДЮСШ №1 Україна 1
Чернецький Артур ДЮСШ №1 2000 1
Чумак Ярослав ДЮСШ №1 2000 1
Шеремета Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Образцов Андрій FC FNB 2 1 11
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 1 5 10
Лянскорунський Ярослав ФК Міць 1 5 10
Гонтар Артем FC FNB 1 2 7
Лоборчук Богдан Сокіл 1 2 7
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 1 2 7
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 1 2 7
Сабадаш Костянтин ФК Розсоша 0 7 7
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 1 1 6
Матковський Максим FC FNB 1 1 6
Сівак Ярослав Лідер 1 1 6
Шаткун Євген УПП 1 1 6
Вармінський Микола Сокіл 1 0 5
Красуцький Олександр FC FNB 1 0 5
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 1 0 5
Лебідь Павло ДЮСШ №1 Україна 1 0 5
Нашілов Денис Стимул 1 0 5
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 1 0 5
Удовіка Віталій Lifecell 1 0 5
Циц Сергій Інкогніто 1 0 5
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 0 5 5
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 0 5 5
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 0 5 5
Верескун Роман Вікторія 0 4 4
Заболотний Сергій Лунтік 0 4 4
Косінов Дмитро Стимул 0 4 4
Машталер Андрій Лідер 0 4 4
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 0 4 4
Бойчук Василь Інкогніто 0 3 3
Дронг Сергій Lifecell 0 3 3
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 0 3 3
Красногір Євген Електротранс 0 3 3
Лянскорунський Ігор ФК Міць 0 3 3
Присяжний Денис FC FNB 0 3 3
Пушкар Олексій Лунтік 0 3 3
Радюк Іван Лунтік 0 3 3
Сметана Дмитро Сокіл 0 3 3
Шевчук Віталій Лунтік 0 3 3
Шиманський Євген ДЮСШ №1 2000 0 3 3
Шмаль Валентин ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 3 3
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Шуляк Денис Лунтік 0 3 3
Ящук Дмитро УПП 0 3 3
Ананін Віталій Лідер 0 2 2
Білецький Сергій Максимум 0 2 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 0 2 2
Бойко Олег Енергетик 0 2 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 2 2
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Вармінський Володимир Сокіл 0 2 2
Гула Вадим Стимул 0 2 2
Гуральник Владислав Стимул 0 2 2
Данилюк Олександр Землемір 0 2 2
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 0 2 2
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 0 2 2
Квасниця Максим Вікторія 0 2 2
Кириченко Павло Стимул 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Клубніцький Дмитро Максимум 0 2 2
Королевський Олександр Електротранс 0 2 2
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Кутузов Сергій УПП 0 2 2
Лантвойт Максим Електротранс 0 2 2
Марчук Данііл FC FNB 0 2 2
Мисик Артур Лунтік 0 2 2
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Московчук Ярослав ФК Міць 0 2 2
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 0 2 2
Сабадаш Богдан Аваль 0 2 2
Сардак Олександр Електротранс 0 2 2
Слободенюк Олександр Lifecell 0 2 2
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 0 2 2
Теліщак Олег Землемір 0 2 2
Титула Микола БРАЗЕР 0 2 2
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 0 2 2
Іщук Олег Землемір 0 1 1
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Антощук Дмитро Лідер 0 1 1
Анцут Богдан ФК Міць 0 1 1
Атаманчук Тимур Сокіл 0 1 1
Бібік Анатолій Максимум 0 1 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Бабчук Сергій БРАЗЕР 0 1 1
Балянда Дмитро Аваль 0 1 1
Бардієр Богдан Легіон 0 1 1
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Басараба Денис ФК Розсоша 0 1 1
Батура Дмитро БРАЗЕР 0 1 1
Боднар Сергій ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Бондар Ігор Землемір 0 1 1
Бурковський Вадим Сокіл 0 1 1
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 0 1 1
Васільєв Руслан Стимул 0 1 1
Ващук Василь Лідер 0 1 1
Величко Андрій Вікторія 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Вознюк Руслан Електротранс 0 1 1
Войцехівський Сергій ФК Міць 0 1 1
Гаіна Юрій Смайл 0 1 1
Гневанов Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Гонтківський Дмитро ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Гончарук Андрій Аваль 0 1 1
Горобець Максим УПП 0 1 1
Гула Микола Лідер 0 1 1
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Дехтяр Андрій Енергетик 0 1 1
Добровольський В’ячеслав ФК Міць 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 0 1 1
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Дячук Євген Регбі-Evolution 0 1 1
Залевський Олексій Енергетик 0 1 1
Залевський Ростислав Енергетик 0 1 1
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 0 1 1
Камінський Артем Регбі-Evolution 0 1 1
Карп’як Павло Енергетик 0 1 1
Кирик Ігор Максимум 0 1 1
Ковалець Денис ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Козак Артем Лідер 0 1 1
Комарівський Дмитро Електротранс 0 1 1
Костенко Андрій Землемір 0 1 1
Кравчук Вадим Смайл 0 1 1
Кришталь Віктор Землемір 0 1 1
Крищук Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Кудринецький Вадим Землемір 0 1 1
Кузнецов Ігор Lifecell 0 1 1
Кузьмов Михайло Інкогніто 0 1 1
Кулешов Станіслав ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Кулик Микола Легіон 0 1 1
Куречко Вадим ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Кушнерик Олександр Землемір 0 1 1
Лісогор Олексій Землемір 0 1 1
Лещенко Андрій Регбі-Evolution 0 1 1
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 0 1 1
Литвинюк Андрій ФК Розсоша 0 1 1
Ломоносов Кирило Стимул 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК Міць 0 1 1
Мілаш Дмитро Легіон 0 1 1
Міхно Віталій Смайл 0 1 1
Макаров Даниіл ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 0 1 1
Машталер Сергій Лідер 0 1 1
Медведчук Максим Смайл 0 1 1
Михайленко Олександр Лідер 0 1 1
Московчук Богдан ФК Міць 0 1 1
Моспан В’ячеслав Зооветпром-Поділля 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Нечай Сергій FC FNB 0 1 1
Олійник Сергій. Енергетик 0 1 1
Підвисоцький Владислав Лунтік 0 1 1
Піцан Владислав ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Павлік Ангеліна Lifecell 0 1 1
Павліш Максим УПП 0 1 1
Павлик Віктор Сокіл 0 1 1
Паламарчук Андрій Стимул 0 1 1
Панчук Сергій Смайл 0 1 1
Перчак Вадим Лунтік 0 1 1
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Резніченко Петро Максимум 0 1 1
Рижук Микола Смайл 0 1 1
Рогальський Андрій Стимул 0 1 1
Сабадаш Микола ФК Розсоша 0 1 1
Савчинський Василь Аваль 0 1 1
Сизов Денис ФК Міць 0 1 1
Сич Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Сліпачук Борис Максимум 0 1 1
Смульський Володимир Легіон 0 1 1
Стецик Арсен FC FNB 0 1 1
Таранціца Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Телюх Ігор Інкогніто 0 1 1
Філіппов Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Ціпко Дмитро Смайл 0 1 1
Царук Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Цибулько Олександр Енергетик 0 1 1
Цибулько Сергій БРАЗЕР 0 1 1
Цимбалюк Олександр ФК Розсоша 0 1 1
Чернилевський Ростислав УПП 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Черновський Іван Лунтік 0 1 1
Швець Олександр Енергетик 0 1 1
Шендера Андрій Аваль 0 1 1
Шеремета Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Юрченко Сергій Смайл 0 1 1
Юсубов Руслан ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Яковчук Володимир Аваль 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1
Яцьков Сергій Стимул 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Кучерявий Олександр (ДЮФК “Проскурів-Фортуна”)

Шаманський Сергій (“ДЮСШ №1 2000”)

Лянскорунський Ярослав (ФК “Міць”)

Лоборчук Богдан (“Сокіл”)

Юдов Валерій (“ЖЖУК-ZALIV”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками матчів 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 5:

Найбільше забитих м’ячів 101 Сокіл
Найменше забитих м’ячів 20 Землемір
Найбільше пропущених м’ячів 76 Стимул
Найменше пропущених м’ячів 31 ФК Міць, ДЮСШ №1 Україна
Видовищна 153 FC FNB
«Нудна» 75 УПП
Недисциплінована 5 + 11 FC FNB
Коректна 0 + 4 Легіон
Команда, яка б’є пенальті 2 FC FNB, ДЮФК Проскурів-Фортуна, ДЮСШ №1 2000
Команда, якій б’ють пенальті 3 Стимул
Проти кого порушують правила 2 + 15 Лідер
Проти кого не порушують правила 0 + 5 Стимул

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ