Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після перших матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
1367

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів півфінальних серій плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Лоборчук Богдан Сокіл 45
Сабадаш Костянтин ФК Розсоша 24
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 24
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 22
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 21
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 21
Пушкар Олексій Лунтік 20
Гонтківський Дмитро ДЮСШ №1 Україна 18
Сметана Дмитро Сокіл 18
Білецький Сергій Максимум 16
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 16
Шляховий Олександр Аваль 16
Марчук Данііл FC FNB 16 (1)
Московчук Ярослав ФК Міць 16 (1)
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 16 (1)
Гонтар Артем FC FNB 15
Макаров Даниіл ДЮСШ №1 2000 15
Московчук Богдан ФК Міць 15
Батура Дмитро БРАЗЕР 14
Голова Сергій Легіон 14
Нечай Сергій FC FNB 14
Басараба Денис ФК Розсоша 13
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 13
Щербатюк Андрій Електротранс 13
Павлик Віктор Сокіл 12
Гуральник Владислав Стимул 11
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 11
Косінов Дмитро Стимул 11
Підвисоцький Владислав Лунтік 11
Присяжний Денис FC FNB 11
Сулима Богдан ДЮСШ №1 2000 11
Яковчук Володимир Аваль 11
Анохін Олексій БРАЗЕР 10
Бурковський Вадим Сокіл 10
Петреченко Микола Лунтік 10
Шендера Андрій Аваль 10
Бойчук Василь Інкогніто 9
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 9
Смолій Михайло ФК Розсоша 9
Шевчук Артем Вікторія 9
Ільницький Андрій FC FNB 8
Гула Вадим Стимул 8
Кравчук Роман ДЮСШ №1 Україна 8
Ліщук Петро Легіон 8
Попік Олег Легіон 8
Сівак Ярослав Лідер 8
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 8
Чернилевський Ростислав УПП 8
Балянда Дмитро Аваль 7
Демидес Андрій ЖЖУК-ZALIV 7
Лантвойт Максим Електротранс 7
Меліцян Карен Сокіл 7
Радюк Іван Лунтік 7
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 7
Стецик Арсен FC FNB 7
Тихий Андрій УПП 7
Шаткун Євген УПП 7
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 6
Бортовий Сергій FC FNB 6
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 6
Залевський Ростислав Енергетик 6
Камінський Артем Регбі-Evolution 6
Комарівський Дмитро Електротранс 6
Королевський Олександр Електротранс 6
Кузнецов Ігор Lifecell 6
Лянскорунський Ярослав ФК Міць 6
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 6
Медведчук Максим Смайл 6
Невінський Олександр Лунтік 6
Островський Дмитро Інкогніто 6
Положай Валерій ДЮСШ №1 Україна 6
Сіньковський Вадим Аваль 6
Слободенюк Олександр Lifecell 6
Швець Олександр Енергетик 6
Шуляк Денис Лунтік 6
Мігунов Олександр Регбі-Evolution 6 (1)
Босак Максим Зооветпром-Поділля 5
Ващук Василь Лідер 5
Войцехівський Сергій ФК Міць 5
Дишльовський Ігор Смайл 5
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 5
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 5
Зюбрицький Віталій Смайл 5
Клімішен Дмитро Максимум 5
Клубніцький Дмитро Максимум 5
Логвінов Едгард Максимум 5
Матковський Сергій FC FNB 5
Резніченко Петро Максимум 5
Смульський Володимир Легіон 5
Янчук Олексій Lifecell 5
Іщук Олександр Lifecell 5 (1)
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 5 (1)
Іщук Олег Землемір 4
Бабчук Сергій БРАЗЕР 4
Данилюк Олександр Землемір 4
Дячук Євген Регбі-Evolution 4
Заболотний Сергій Лунтік 4
Залевський Олексій Енергетик 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 4
Ковалець Денис ДЮСШ №1 2000 4
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 4
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 4
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 4
Литвинюк Сергій Лідер 4
Міноцький Євген Аваль 4
Матковський Максим FC FNB 4
Орін Андрій Регбі-Evolution 4
Рабченюк Віктор Максимум 4
Росінський Андрій Легіон 4
Теліщак Олег Землемір 4
Цибулько Олександр Енергетик 4
Щербаков Ярослав Вікторія 4
Янчук Сергій Інкогніто 4
Ящук Дмитро УПП 4 (1)
Ільчишин Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 3
Атаманчук Тимур Сокіл 3
Бардієр Богдан Легіон 3
Бойко Олег Енергетик 3
Бондарчук Сергій Смайл 3
Віт Віталій Lifecell 3
Вармінський Володимир Сокіл 3
Верескун Роман Вікторія 3
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 3
Квасниця Олег Регбі-Evolution 3
Квока Сергій Смайл 3
Козак Антон ДЮФК Проскурів-Фортуна 3
Король Орест Стимул 3
Лошатецький Олександр Lifecell 3
Мілаш Дмитро Легіон 3
Олійник Сергій FC FNB 3
Ремушевський Денис ДЮФК Проскурів-Фортуна 3
Романенко Євген Легіон 3
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 3
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 3
Телюх Ігор Інкогніто 3
Тимошенко Антон ФК Розсоша 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 3
Хоптяр Павло Сокіл 3
Абрамов Микола Сокіл 2
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 2
Бухер Дмитро Лідер 2
Вівчарик Ігор Вікторія 2
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 2
Валюс Олег Регбі-Evolution 2
Вознюк Руслан Електротранс 2
Вороністий Владислав Лідер 2
Головко Володимир ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 2
Демчук Андрій Вікторія 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Залевський Василь ЖЖУК-ZALIV 2
Залевський Олександр Енергетик 2
Карп’як Павло Енергетик 2
Квасниця Максим Вікторія 2
Кондратюк Микола Lifecell 2
Король Володимир Вікторія 2
Костенко Андрій Землемір 2
Кравчук Андрій Максимум 2
Красногір Євген Електротранс 2
Крижанівський Сергій ФК Міць 2
Кришталь Віктор Землемір 2
Крищук Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Крохан Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Кутузов Сергій УПП 2
Кушлак Артур ФК Міць 2
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 2
Лебідь Павло ДЮСШ №1 Україна 2
Люховець Андрій Lifecell 2
Машталер Андрій Лідер 2
Михайленко Олександр Лідер 2
Моспан В’ячеслав Зооветпром-Поділля 2
Нестенюк Руслан Максимум 2
Островський Денис Lifecell 2
Панасюк Дмитро Регбі-Evolution 2
Панчук Сергій Смайл 2
Танасійчук Антон Lifecell 2
Таранціца Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Фамілярський Вадим Смайл 2
Ходаковський Руслан Аваль 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Цибулько Сергій БРАЗЕР 2
Шилов Юрій Лідер 2
Ярмощук Вадим Електротранс 2
Яцьков Сергій Стимул 2
Антощук Дмитро Лідер 1
Анцут Богдан ФК Міць 1
Білоус Віктор ФК Розсоша 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 1
Басараба Назар ФК Розсоша 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Гавінський Віктор Стимул 1
Гневанов Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Голеніщев Ігор Легіон 1
Гончар Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Гордань Володимир ФК Міць 1
Горобець Максим УПП 1
Дембіцький Сергій Землемір 1
Дорожанський Олексій Аваль 1
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Кіналь Дмитро Аваль 1
Козак Артем Лідер 1
Кравчук Вадим Смайл 1
Кравчук Леонід БРАЗЕР 1
Красуцький Олександр FC FNB 1
Кузьмов Михайло Інкогніто 1
Лісогор Олексій Землемір 1
Ліщинський Віталій ДЮСШ №1 Україна 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Мазур Ігор Лідер 1
Мальчик Микола Енергетик 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 1
Мисик Артур Лунтік 1
Михайленко Сергій Лідер 1
Мозолюк Олександр Lifecell 1
Ніколайчук Андрій Електротранс 1
Наконечний Олександр Зооветпром-Поділля 1
Ноздрачов Юрій Вікторія 1
Образцов Андрій FC FNB 1
Олійник Сергій. Енергетик 1
Оселедько Олексій Легіон 1
Підлісний Валентин Електротранс 1
Підручний Роман Легіон 1
Павлік Ангеліна Lifecell 1
Павліш Максим УПП 1
Паламарчук Андрій Стимул 1
Пастух Олександр Енергетик 1
Перчак Вадим Лунтік 1
Побута Дмитро УПП 1
Подуфалий Павло Максимум 1
Попов Володимир ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Прокопов Дмитро FC FNB 1
Ратушний Андрій FC FNB 1
Сабош Ілля FC FNB 1
Савіцький Роман УПП 1
Савчинський Василь Аваль 1
Сардак Олександр Електротранс 1
Сич Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Скочеляс Роман FC FNB 1
Сліпачук Борис Максимум 1
Сметана Володимир Сокіл 1
Стасишин Євген Інкогніто 1
Тарасов Андрій Смайл 1
Тріфонов Сергій Смайл 1
Федоров Антон ДЮСШ №1 Україна 1
Чернецький Артур ДЮСШ №1 2000 1
Чумак Ярослав ДЮСШ №1 2000 1
Шеремета Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Образцов Андрій FC FNB 2 1 11
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 1 5 10
Лянскорунський Ярослав ФК Міць 1 5 10
Гонтар Артем FC FNB 1 2 7
Лоборчук Богдан Сокіл 1 2 7
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 1 2 7
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 1 2 7
Сабадаш Костянтин ФК Розсоша 0 7 7
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 1 1 6
Матковський Максим FC FNB 1 1 6
Сівак Ярослав Лідер 1 1 6
Шаткун Євген УПП 1 1 6
Вармінський Микола Сокіл 1 0 5
Красуцький Олександр FC FNB 1 0 5
Кришталь Олександр Землемір 1 0 5
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 1 0 5
Лебідь Павло ДЮСШ №1 Україна 1 0 5
Люховець Андрій Lifecell 1 0 5
Нашілов Денис Стимул 1 0 5
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 1 0 5
Удовіка Віталій Lifecell 1 0 5
Циц Сергій Інкогніто 1 0 5
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 0 5 5
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 0 5 5
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 0 5 5
Верескун Роман Вікторія 0 4 4
Заболотний Сергій Лунтік 0 4 4
Косінов Дмитро Стимул 0 4 4
Машталер Андрій Лідер 0 4 4
Пушкар Олексій Лунтік 0 4 4
Радюк Іван Лунтік 0 4 4
Сметана Дмитро Сокіл 0 4 4
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 0 4 4
Бойчук Василь Інкогніто 0 3 3
Гула Вадим Стимул 0 3 3
Данилюк Олександр Землемір 0 3 3
Дронг Сергій Lifecell 0 3 3
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 0 3 3
Красногір Євген Електротранс 0 3 3
Лянскорунський Ігор ФК Міць 0 3 3
Присяжний Денис FC FNB 0 3 3
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 0 3 3
Шевчук Віталій Лунтік 0 3 3
Шиманський Євген ДЮСШ №1 2000 0 3 3
Шмаль Валентин ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 3 3
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Шуляк Денис Лунтік 0 3 3
Ящук Дмитро УПП 0 3 3
Ананін Віталій Лідер 0 2 2
Білецький Сергій Максимум 0 2 2
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 0 2 2
Балянда Дмитро Аваль 0 2 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 0 2 2
Бойко Олег Енергетик 0 2 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 2 2
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Вармінський Володимир Сокіл 0 2 2
Гуральник Владислав Стимул 0 2 2
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 0 2 2
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 0 2 2
Квасниця Максим Вікторія 0 2 2
Кириченко Павло Стимул 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Клубніцький Дмитро Максимум 0 2 2
Ковалець Денис ДЮСШ №1 2000 0 2 2
Королевський Олександр Електротранс 0 2 2
Костенко Андрій Землемір 0 2 2
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Кутузов Сергій УПП 0 2 2
Лантвойт Максим Електротранс 0 2 2
Лянскорунський Сергій ФК Міць 0 2 2
Міхно Віталій Смайл 0 2 2
Марчук Данііл FC FNB 0 2 2
Мисик Артур Лунтік 0 2 2
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Московчук Ярослав ФК Міць 0 2 2
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 0 2 2
Сабадаш Богдан Аваль 0 2 2
Сардак Олександр Електротранс 0 2 2
Слободенюк Олександр Lifecell 0 2 2
Теліщак Олег Землемір 0 2 2
Титула Микола БРАЗЕР 0 2 2
Цибулько Олександр Енергетик 0 2 2
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 0 2 2
Іщук Олег Землемір 0 1 1
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Антощук Дмитро Лідер 0 1 1
Анцут Богдан ФК Міць 0 1 1
Атаманчук Тимур Сокіл 0 1 1
Бібік Анатолій Максимум 0 1 1
Бабчук Сергій БРАЗЕР 0 1 1
Бардієр Богдан Легіон 0 1 1
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Басараба Денис ФК Розсоша 0 1 1
Батура Дмитро БРАЗЕР 0 1 1
Боднар Сергій ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Бондар Ігор Землемір 0 1 1
Бурковський Вадим Сокіл 0 1 1
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 0 1 1
Васільєв Руслан Стимул 0 1 1
Ващук Василь Лідер 0 1 1
Величко Андрій Вікторія 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Вознюк Руслан Електротранс 0 1 1
Войцехівський Сергій ФК Міць 0 1 1
Гаіна Юрій Смайл 0 1 1
Гневанов Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Гонтківський Дмитро ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Гончарук Андрій Аваль 0 1 1
Горобець Максим УПП 0 1 1
Гула Микола Лідер 0 1 1
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Дехтяр Андрій Енергетик 0 1 1
Добровольський В’ячеслав ФК Міць 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 0 1 1
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Дячук Євген Регбі-Evolution 0 1 1
Залевський Олексій Енергетик 0 1 1
Залевський Ростислав Енергетик 0 1 1
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 0 1 1
Камінський Артем Регбі-Evolution 0 1 1
Карп’як Павло Енергетик 0 1 1
Кирик Ігор Максимум 0 1 1
Козак Артем Лідер 0 1 1
Комарівський Дмитро Електротранс 0 1 1
Кравчук Вадим Смайл 0 1 1
Кришталь Віктор Землемір 0 1 1
Крищук Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Кудринецький Вадим Землемір 0 1 1
Кузнецов Ігор Lifecell 0 1 1
Кузьмов Михайло Інкогніто 0 1 1
Кулешов Станіслав ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Кулик Микола Легіон 0 1 1
Куречко Вадим ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Кушнерик Олександр Землемір 0 1 1
Лісогор Олексій Землемір 0 1 1
Лещенко Андрій Регбі-Evolution 0 1 1
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 0 1 1
Литвинюк Андрій ФК Розсоша 0 1 1
Ломоносов Кирило Стимул 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Мілаш Дмитро Легіон 0 1 1
Макаров Даниіл ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Мальчик Микола Енергетик 0 1 1
Мандрик Вадим ФК Розсоша 0 1 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 0 1 1
Машталер Сергій Лідер 0 1 1
Медведчук Максим Смайл 0 1 1
Меліцян Карен Сокіл 0 1 1
Михайленко Олександр Лідер 0 1 1
Московчук Богдан ФК Міць 0 1 1
Моспан В’ячеслав Зооветпром-Поділля 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Нечай Сергій FC FNB 0 1 1
Ноздрачов Юрій Вікторія 0 1 1
Олійник Сергій. Енергетик 0 1 1
Підвисоцький Владислав Лунтік 0 1 1
Піцан Владислав ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Павлік Ангеліна Lifecell 0 1 1
Павліш Максим УПП 0 1 1
Павлик Віктор Сокіл 0 1 1
Паламарчук Андрій Стимул 0 1 1
Панчук Сергій Смайл 0 1 1
Перчак Вадим Лунтік 0 1 1
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Пономарьов Віталій Землемір 0 1 1
Резніченко Петро Максимум 0 1 1
Рижук Микола Смайл 0 1 1
Рогальський Андрій Стимул 0 1 1
Сабадаш Микола ФК Розсоша 0 1 1
Савчинський Василь Аваль 0 1 1
Сизов Денис ФК Міць 0 1 1
Сич Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Сліпачук Борис Максимум 0 1 1
Смульський Володимир Легіон 0 1 1
Стецик Арсен FC FNB 0 1 1
Таранціца Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Телюх Ігор Інкогніто 0 1 1
Філіппов Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Ціпко Дмитро Смайл 0 1 1
Царук Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Цибулько Сергій БРАЗЕР 0 1 1
Цимбалюк Олександр ФК Розсоша 0 1 1
Чернилевський Ростислав УПП 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Черновський Іван Лунтік 0 1 1
Швець Олександр Енергетик 0 1 1
Шендера Андрій Аваль 0 1 1
Шеремета Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Юрченко Сергій Смайл 0 1 1
Юсубов Руслан ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Яковчук Володимир Аваль 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1
Яцьков Сергій Стимул 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Кучерявий Олександр (ДЮФК “Проскурів-Фортуна”)

Шаманський Сергій (“ДЮСШ №1 2000”)

Лянскорунський Ярослав (ФК “Міць”)

Люховець Андрій (“Lifecell”)

Кришталь Олександр (“Землемір”)

Пушкар Олексій (“Лунтік”)

Радюк Іван (“Лунтік”)

Сметана Дмитро (“Сокіл”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ