Преміум-ліга: емоційне «дербі ЕкоАльту» та другі перемоги «Інтерпродсервіса» і «ККФА-Vivasan»

0
2048

Огляд матчів 2-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

У розпалі розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У цьому матеріалі ми розповімо про перипетії 2-ого туру у дивізіоні 2, а видався він більш ніж цікавим. Про все це далі у нашому огляді.

Два різних тайми побачили глядачі у поєдинку між «Атлетиком-Ферозіт» та «Патріот-Vігор», яке відкривало програму 2-ого туру у дивізіоні 2. Першу 25-ти хвилинку впевненіше провели «атлетики», які вирушили на перерву з гандикапом у два забиті м’ячі (відмічаємо шедевральний гол Волошина, який ефектним «черпачком» реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером – прим. автора), а після перерви вже доволі швидко влучними ударами обмінялися Марчук та Божик. Рахунок на табло змушував підопічних Ігоря Вислободського йти на ризик, і останню хвилинку «Патріот-Vігор» проводив, граючи з п’ятим польовим. Ця ставка себе виправдала: майже відразу Папроцький влучним ударом подарував промінець надії «патріотівцям», які повіривши у себе все настирніше діяли у атаці, і таки зуміли досягти свого завдяки голу Палійчука на останній хвилині. Отже – результативна нічия з рахунком 4:4.

Першу перемогу в сезоні святкував «Політехнік», який здолав опір «Філтекса». Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі і завершився за мінімальної переваги «політехніків», а ось після перерви зупинити нестримну групу атаки номінальних господарів їх суперники вже не зуміли. Дубль активного Садовніка протягом однієї хвилини фактично зняв усі питання щодо переможця, а його вдалий почин влучними ударами закріпили Дзюбак та Гаєвський. Спантеличений «Філтекс» ж зумів підсолодити гіркоту власної поразки голом Вакуха – переконлива перемога «Політехніка» з рахунком 1:0.

Небагатим на цікаві події видався двобій між «Менсом» та «Ауді». Його долю вирішив єдиний забитий м’яч, автором якого став на останніх секундах першого тайму Дуда, який вдало вибравши позицію після розіграшу ауту, в падінні переправив шкіряний снаряд у ціль з лінії воротарського. Надалі на майданчику можна було спостерігати більш ніж достатньо боротьби та емоцій, «прояви» яких арбітри частенько заспокоювали за допомогою жовтих карток, але до забитих м’ячів справа так і не дійшла. Отже, перемога «Менсу» з рідкісним як для міні-футболу рахунком 1:0, яка дозволяє «червоним» закріпити власні позиції у лідируючій групі.

Спрравжньою окрасою вік-енду стало «дербі ЕкоАльту», у якому зустрічалися «ЕкоАльт-Адрія» та «ЕкоАльт». Друзі по життю, а на майданчику непримиренні суперники (дербі все ж таки! – прим. автора), подарували яскраве та емоційне видовище. Тон йому задав Тихонюк, який вивів «ЕкоАльт» вперед на рахунку вже на 1-ій хвилині, а далі було лише цікавіше. Суперники обмінювалися забитими голами, причому «ЕкоАльт-Адрія» постійно знаходилася у статусі наздоганяючих, однак відразу ж майже знаходила в собі необхідні сили і відігравалася, а на майданчику в складах обох команд солювали Лис та Волощук, які оформили в підсумку дублі. Емоції ж на майданчику били через край, що вилилося у вилучення Луцюка та Трофанюка, а все вирішив гол вище вказаного Волощука, який вдало зігравши «на стовпа», знову вивів вперед у рахунку «ЕкоАльт» на 47-ій хвилині. Вчетверте відігратися «ЕкоАльт-Адрії» вже не вистачило сил – мінімальна перемога «ЕкоАльту» з рахунком 4:3.

Продовжує радувати власних вболівальників «Інтерпродсервіс», який здобувши другу перемогу поспіль, закріпився на чолі турнірної таблиці у дивізіоні 2. В 2-ому турі на підопічних Сергія Малукалова очікувала зустріч із «Соколом-2», а родзинки поєдинку додавало «сімейне дербі Первєєвих» (нечасто побачиш у рамках Преміум-ліги, аби батько та син грали на майданчику один проти одного! – прим. автора). Заочне протистояння завершилося з нічийним рахунком, оскільки як і Євген, так і Владислав, записали на власний рахунок по одному забитому м’ячу, а щодо подій на майданчику, то збалансована у всіх ланках гра та майже феноменальна реалізація знову дозволила «Інтерпродсервісу» здобути переможний результат. Можливо, підсумковий рахунок на табло не цілком повністю відображає істинний перебіг подій на майданчику, аж не настільки відчутною була перевага «синіх», які результативно використали майже усі помилки свого суперника в захисті, що стало хорошим уроком на майбутнє для найбільш молодої команди чемпіонату. На десять пропущених м’ячів у власні ворота «Сокіл-2» ж спромігся відповісти лише чотирма влучними ударами – результативна перемога «Інтерпродсервіса» з рахунком 10:4.

Також дві перемоги у власному активі, але дещо гіршу різницю забитих та пропущених м’ячів має у власному активі «ККФА-Vivasan», який в 2-ому турі виявився сильнішим за «Лунтік». Підопічні Миколи Федорка, який є до речі граючим тренером «вівасанівців», розпочали гру неймовірно впевнено, і до середини першого тайму володіли відчутною перевагою у три «сухі» м’ячі, однак «Лунтік» і не думав опускати руки, і проявивши характер, до середини другого тайму зумів відігратися. Далі на майданчику розпочалися справжні «гойдалки», у яких вирішальним став більший турнірний досвід «ККФА-Vivasan», що завдяки влучним ударам Сушицького та Ковальчука під завісу поєдинку вирвав непросту перемогу з підсумковим рахунком 6:4.

У наступному, 3-ому турі (матчі 17-18 червня), зустрінуться наступні пари команд: «ЕкоАльт» – «Патріот-Vігор», «ЕкоАльт-Адрія» – «Філтекс», «Атлетик-Ферозіт» – «Сокіл-2», «Політехнік» – «ККФА-Vivasan», «Інтерпродсервіс» – «Ауді», «Лунтік» – «Менс».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 2-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«Атлетик-Ферозіт» – «Патріот-Vігор» – 4:4 (3:1)

Арбітри: Бондар, Куцак

Голи: Рудковський (17), Божик (22, 43), Волошин (23) – Атласюк (25), Марчук (40), Папроцький (46), Палійчук (49)

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Денисюк, Яюс, Сорока, Волошин, Розізнаний, Босак, Божик, Басараб, Рудковський, Гончарук, Місюра, Дехтяренко

«Патріот-Vігор»: Атласюк, Марчук, Палійчук, Папроцький, Вольський, Шадрін, Вислободський, Чеботарьов, Панасенков, Калошин

Попередження: Палійчук (24), Калошин (34)

Вилучення: Калошин (35, друге попередження)

«Політехнік» – «Філтекс» – 6:2 (2:1)

Арбітри: Куцак, Бондар

Голи: Гаєвський (2, 29), А. Салабай (16), Садовнік (33, 34), Дзюбак (39) – Хдейр (21), Вакух (45)

«Політехнік»: Забродський, Деркач, Клапченко, Дзюбак, Пекнич, Садовнік, Гаєвський, Крулік, Гриньков, А. Салабай, Н. Салабай

«Філтекс»: Підлісний, Подольський, Дацишин, Хдейр, Вакух, Шляховий, Юнчик, Загуровський, Посмітюха, Чижов

Попередження: Гаєвський (37)

«Менс» – «Ауді» – 1:0 (1:0)

Арбітри: Божко, Муляр

Голи: Дуда (25)

«Менс»: Гілюк, Левчук, Попов, Киданчук, Юзвак, Козубович, Скальський, Дуда, Юрах

«Ауді»: Алексєєв, Баценко, Бондарчук, Войтович, Гулега, Загребельний, Замогильний, Кирилюк, Кореганов, Кучер, Шатілов

Попередження: Юрах (31), Левчук (36) – Шатілов (19), Баценко (22), Загребельний (50)

«ЕкоАльт-Адрія» – «ЕкоАльт» – 3:4 (2:3)

Арбітри: Куцак, А. Сас

Голи: Лис (5, 39), Панасюк (18) – Тихонюк (1), Мокрота (17), Волощук (20, 47)

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Трофанюк, Яворський, Годованюк, Лис, Панасюк, В. Рогульський, Миронюк

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Мокрота, Камінський, Рибчинський, Волощук, Потюк, Щіпановський, Луцюк

Попередження: Трофанюк (32) – Волощук (3), Луцюк (21)

Вилучення: Трофанюк (45, друге попередження) – Луцюк (36, друге попередження)

«Інтерпродсервіс» – «Сокіл-2» – 10:4 (4:1)

Голи: Панькевич (16, 17, 37), Самолига (20, 27), Гарбар (21, 31), Віхренко (30, 34), Є. Первєєв (39) – В. Первєєв (23), Хмиз (32, 47), Барабаш (33)

«Інтерпродсервіс»: І. Малукалов, Гарбар, Панькевич, Іщук, Віхренко, Є. Первєєв, Самолига

«Сокіл-2»: Гринь, Гончар, Мазур, В. Первєєв, Хмиз, Омарі, Барабаш, Зарванський, Сохорук, Гаврилюк, Стасішин, Тихонець, Андрушко

Попередження: Гарбар (43) – Омарі (3)

«Лунтік» – «ККФА-Vivasan» – 4:6 (1:3)

Арбітри: Данилюк, Юдін

Голи: Мисик (20), Кононенко (29), Рижук (43), Заболотний (45) – Федорко (7), Кордас (8), Сушицький (12, 48), Матковський (34), Ковальчук (49)

«Лунтік»: Шевчук, Пилипчук, Чекирда, Рижук, Кононенко, Петреченко, Пушкар, Заболотний, Мисик, Ліщук, Морозов

«ККФА-Vivasan»: Федорко, Качур, Сушицький, Матковський, Ростецький, Феринський, Пелехатий, Чабан, Кордас, Ковальчук, Ксьонзик, Гуменний

Попередження: Рижук (38), Заболотний (38) – Сушицький (38)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області