Преміум-ліга: емоційний старт плей-офф у дивізіоні 1 – камбек «Ротора» та герой Сікора

0
1476

Огляд матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 1

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Все цікавіше розгортаються події у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулий вік-енд тут видався неймовірно насиченим цікавими подіями: вслід за завершенням регулярного чемпіонату, матчі якого були зіграні у суботу, 5-го серпня, вже у неділю, 6-ого серпня, були зіграні перші поєдинки чвертьфінальних серій плей-офф. Про все це далі у нашому огляді.

_DSC0142

Розпочнемо з останнього туру регулярного чемпіонату, матчі якого сформували остаточну розстановку сил напередодні вирішальної стадії турніру. Переможцем тут стали «Хмельницькі делікатеси», які так і не дочекалися на майданчику «Beerlogу». «Пивних» ж ця поразка опустила з третьої на четверту позицію, оскільки їх випередило «Динамо-ГУНП». «Динамівці» у неймовірно видовищному поєдинку здолали «Ротор». Перша половина зустрічі завершилася без забитих м’ячів, а «роторці», які діяли взагалі без замін виглядали навіть дещо гостріше, роблячи акцент на швидкі контратаки. Однак після перерви номінальні господарі вдало використовуючи свою фірмову тактику гри з п’ятим польовим зуміли таки знайти слабкі місця у досить організованій обороні суперника, в підсумку змусивши п’ять разів капітулювати Рудого. Найбільш активним у складі «динамівців» був Соколюк, який окрім двох забитих м’ячів у матчі постійно загострював дії в атаці своєї команди, а ось «салатові» зуміли відповісти лише голом престижу, автором якого став Туз – 5:1 на користь «Динамо-ГУНП».

_DSC0203

«Ротор» таким чином залишився на підсумковій шостій позиції, а «Динамо-ГУНП» ж стрибнуло з четвертої відразу на другу сходинку. Це стало можливим після того, як зазнав поразки «Прикордонник», який поступився «Ротору-2». Сам матч видався на рідкість драматичним. До середини другого тайму на майданчику домінували «салатові», які до цього провели три «сухі» голи у ворота свого опонента, однак «прикордонники», змінивши голкіпера на п’ятого польового зуміли продемонструвати характер, і протягом семи хвилин чотири рази змусити капітулювати Паляницю та перевернути у матчі все з ніг на голову – 4:3!!! Але зачепитися бодай за нічию в цій грі підопічним Сергія Каштеляна не судилося, а ось «роторці», в складі яких солювало тріо Гайдашевський-Камінський-Крутяков, кожен з якого оформив в підсумку по дублю, зуміли не лише відігратися, а й вирвати три очки – вольова перемога «Ротора-2» з рахунком 6:4, який таким чином фінішує у «регулярці» на сьомому місці.

_DSC0028

П’ятим ж прийшов до фінішу у регулярному чемпіонаті «АВІСТ-Cook Drive», який у гольовій перестрілці виявився влучнішим за аутсайдера дивізіону 1, «Тетру». У «грі без захисту» вирішальними стали більша індивідуальна майстерність номінальних господарів та геній Шкрябця, який в цій грі розродився покером – 7:4 на користь «АВІСТ-Cook Drive».

_DSC0265

Найбільший інтерес у 11-ому турі привертало протистояння між «Forex Club» та «Соколом-3», які у очній битві з’ясовували кому ж дістанеться остання вакантна путівка до плей-офф дивізіону 1. Спочатку ближчими до успіху були «форексівці», яких вивів вперед вже на 4-ій хвилині Олянчук, результативно завершивши швидку контратаку, на що «соколята» вже майже відразу відповіли дуже своєчасним голом Луцюка. Надалі на майданчику панували справжні «гойдалки» у яких впевненіше виглядали номінальні гості, яким аби вийти у плей-офф потрібно було лише перемагати. Для цього «Сокіл-3» пішов на ризик, перейшовши на гру з п’ятим польовим, і цей хід себе виправдав сповна, а героєм зустрічі став Розпаченюк, який завершивши затяжний розіграш «зайвого» сильним та точним ударом з кута воротарського і забив м’яч, який в підсумку став вирішальним – 2:1 на користь «Сокола-3», який таким чином стає останнім учасником плей-офф у дивізіоні 1, а ось «Forex Club» опускається відразу на десяту позицію. Випередив його «Вентс», який в останньому турі розгромив вже вилетівшу «Червону Зірку» – 8:2, і тепер як і «Forex Club» завершуватиме сезон стиковими матчами за збереження прописки у елітному дивізіоні на наступний сезон.

_DSC0401

«Родзинкою» вік-енду ж стали перші матчі чвертьфінальних серій плей-офф. Їх програму відкривала зустріч між «Хмельницькими делікатесами» та «Соколом-3». Її долю багато в чому вирішив відносно швидкий гол Ситника, який вдало замкнув дальню стійку після силового прострілу з флангу, а коли всередині першого тайму Сиворог після вдалої гри у відборі пробив сильно і точно акурат у ліву «дев’ятку», перевага «делікатесних» у рахунку стала ще більш відчутнішою. Далі підопічні Віктора Вербового закріпили власний успіх вдалими діями у другому таймі: Бармак холоднокровно реалізував пенальті, а Нік влучно завершив швидку багатоходівку «білих». «Сокіл-3» ж активно намагався переламати хід подій за рахунок гри з п’ятим, і гол Чемериса, здавалося, подарував надію номінальним гостям, однак невдовзі Рябоконь власним точним ударом зняв усі питання щодо переможця – 5:1 на користь «Хмельницьких делікатесів», які таким чином виходять вперед у серії до двох перемог.

_DSC0489

Зробило перший крок до і півфіналу і «Динамо-ГУНП», яке в першій грі 1/4 фіналу плей-офф каменя на камені не залишило від «Ротора-2». Чи то «роторці» віддали багато сил і емоцій у переможній грі з «Прикордонником» напередодні, однак даний поєдинок переважно нагадував вулицю з одностороннім рухом. «Рухалося» нею «Динамо-ГУНП», яке у всіх ігрових компонентах переважало свого опонента, в підсумку втіливши власну перевагу у вісім забитих м’ячів на будь-який смак вибагливої публіки, а найбільш активними у стадії завершення атак «білих» були Федорко та Колесников, оформивши в підсумку дублі. «Ротор-2» ж двома влучними ударами під завісу поєдинку зуміло лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 8:2 на користь «Динамо-ГУНП».

_DSC0524

А ось справжня драма розігралася у першому матчі серії між «Прикордонником» та «Ротором». Хоча початок зустрічі такого явно не обіцяв, а голи Рефеля та Мельникова в середині першого тайму забезпечили «прикордонникам» комфортний гандикап у два забиті м’ячі, але «Ротор» не розгубився, і завдяки влучному удару Шпакова під завісу першої 25-ти хвилинки зумів відродити у матчі інтригу. Після перерви довгий час на табло зберігалася мінімальна перевага номінальних господарів, а найцікавіше відбулося наприкінці матчу. Сергеєв власним голом встановив статус-кво, і після цього психологічна перевага була вже на боці «салатових», які окрилені успіхом відчайдушно прагнули все вирішити у основний час, і домоглися свого за 3 (!) секунди, коли досяг цілі шалений удар Туза, а шкіряний снаряд від стійки залетів у сітку. Аби врятуватися від поразки у «Прикордонника» вже не було ні часу ні можливості – вольова перемога «Ротора» з рахунком 3:2.

_DSC0627

Справжнім подарунком для вболівальників став перший матч серії між «Beerlogою» та «АВІСТ-Cook Drive». У матчі команд, які основний акцент роблять на гру в атаці, 50 хвилин основного часу завершилися бойовою нічиєю – 4:4, і хто ж вийде вперед у серії вирішувалося у післяматчевій «лотореї». По чотири перші її удари гравці обох команд впевнено реалізували, і як у класиці жанру, все вирішили п’яті спроби, які виконували голкіпери. Тут себе з найкращої сторони проявив Сікора, який спочатку забив сам, а через декілька секунд парирував удар з «точки» від Стеценка – 5:4 на користь «АВІСТ-Cook Drive» в серії післяматчевих 6-ти метрових ударів, який завдяки цьому успіху на крок за суперника стає ближчим до виходу у півфінал.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ ІГРОВОГО ВІК-ЕНДУ У ДИВІЗІОНІ 1

«АВІСТ-Cook Drive» – «Тетра» – 7:4 (4:2)

Арбітри: А. Сас, Щепанський

Голи: Середюк (3, 38), Шкрябець (4, 13, 22, 35), Мельник (46) – Р. Кузьмін (3, 27), Задерейко (24), Терлецький (43)

«АВІСТ-Cook Drive»: Сікора, Шкрябець, Середюк, Мельник, Алексєєв, Семенчук, Черкезов, Бриндак, Косяк, Слободянюк

«Тетра»: В. Кузьмін, Р. Кузьмін, Задерейко, Терлецький, Скалій, Нужда

Попередження: Р. Кузьмін (29)

«Beerloga» – «Хмельницькі делікатеси» – -:+

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Рябоконь, Ситник, Токарчук, Богдан, Глаз, Криськов

«Динамо-ГУНП» – «Ротор» – 5:1 (0:0)

Арбітри: Бойко, Данилюк

Голи: Бабій (26), Соколюк (36, 41), Березовський (42), Бойчук (46) – Туз (35)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Бабій, Сохорук, Наскальний, Федорко, Березовський, Бойчук

«Ротор»: Рудий, Шпаков, Стасюк, Туз, Сергеєв

«Прикордонник» – «Ротор-2» – 4:6 (0:2)

Арбітри: Данилюк, Бойко

Голи: Петрів (35, 42), Собко (38), Сологуб (43) – Гайдашевський (2, 33), Крутяков (21, 50), Камінський (44, 45)

«Прикордонник»: Мостовий, Рефель, Сологуб, Пантелєєв, Собко, Маркович, Миколайчук, Шамін, Петрів, Тимощук

«Ротор-2»: Паляниця, Олексійчук, Глушко, Гайдашевський, Логвіненко, Крутяков, Камінський, Федоченко, Орошкевич

Попередження: Мостовий (6) – Логвіненко (45), Крутяков (45)

«Forex Club» – «Сокіл-3» – 1:2

Арбітри: Жмурко, Данилюк

Голи: Олянчук (4) – Луцюк (6), Розпаченюк (43)

«Forex Club»: Остяк, Шутяк, Олянчук, Моночков, Гарієвський, Успенський, Овчинніков, Самсонюк, Сяньков, Вербовий

«Сокіл-3»: Алексейчук, Гончар, Цилепа, Глас, Трочинський, Луцюк, Замогильний, Чемерис, Оліферчук, Першин, Розпаченюк

Попередження: Успенський (32), Олянчук (36)

«Червона Зірка» – «Вентс» – 2:8 (2:4)

Голи: Савчук (4, 20) – Стець (12), Святий (15, 35), Бондар (17, 34), Побережник (24), Нік (44), Діброва (49)

«Червона Зірка»: Януш, Голець, Савчук, Сироватко, Д. Огороднічук

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Нік, Бондар, Діброва, Стець, Святий

«Хмельницькі делікатеси» – «Сокіл-3» – 5:1 (2:0)

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Божко, Куцак

Голи: Ситник (6), Сиворог (14), Бармак (30, пен.), Нік (43), Рябоконь (46) – Чемерис (45)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Романюк, Рябоконь, Сиворог, Ситник, Глаз, Бармак, Нік, Токарчук, Богдан, Дячук

«Сокіл-3»: Алексейчук, Гончар, Глас, Цилепа, Чемерис, Замогильний, Оліферчук, Першин, Луцюк

Попередження: Романюк (32) – Чемерис (30), Луцюк (39), Глас (43)

«Динамо-ГУНП» – «Ротор-2» – 8:2 (4:0)

Голи: Колесников (3, 44), Бабій (15), Федорко (16, 45), Заєць (24), Соколюк (34), Бойчук (37) – Дудар (41), Штолько (46)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Бабій, Сохорук, Колесников, Соколюк, Березовський, Федорко, Заєць, Бойчук

«Ротор-2»: Данилюк, Олексійчук, Штолько, Паляниця, Крутяков, Камінський, Гайдашевський, Логвіненко, Дудар, Федоченко, Глушко

Попередження: Березовський (49)

«Прикордонник» – «Ротор» – 2:3 (2:1)

Рахунок у серії: 0:1

Арбітри: Куцак, Божко

Голи: Рефель (14), В. Мельников (20) – Шпаков (23), Сергеєв (48), Туз (50)

«Прикордонник»: Тимощук, В. Мельников, Рефель, Сологуб, Маркович, Петрів, Собко, Мостовий, Пантелєєв, Миколайчук

«Ротор»: Рудий, Шпаков, Сергеєв, Туз, Красножон, Стасюк, Слободян, Кострицький

«Beerloga» – «АВІСТ-Cook Drive» – 4:4 (2:1) пен. 4:5

Голи: Папірович (3), Зощук (21, 48), Підручний (36) – Шкрябець (2, 26), Бриндак (43), Алексєєв (47)

«Beerloga»: Стеценко, Підручний, Плосконос, Папірович, Зощук, Кульбачний

«АВІСТ-Cook Drive»: Сікора, Алексєєв, Середюк, Шкрябець, Семенчук, Степанюк, Кучинський, Бриндак

Попередження: Середюк (8)

Серія пенальті: 0:1 – Шкрябець, 1:1 – Підручний, 1:2 – Степанюк, 2:2 – Зощук, 2:3 – Семенчук, 3:3 – Папірович, 3:4 – Середюк, 4:4 – Плосконос, 4:5 – Сікора, 4:5 – Стеценко (воротар)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області