Преміум-ліга: фантастична нічия “Сокола-2” в матчі з чемпіоном!

0
580

«Сокіл-2» – «Феміда-Старлайф» – 3:3 (1:0)

Голи: Оліферчук (12), Омарі (51, пен.), Мельник (54) – Рибак (39), Куляк (45), Баландюк (48)

«Сокіл-2»: Гончар, Оліферчук, Луцюк, Мельник, Омарі, Сохорук, Зарванський, Барабаш, Остроголов, Боднар, Гринь, Місюра, Чайка, Кручек

«Феміда-Старлайф»: Караім, Купчанко, Пасічник, Гончарук, Бродзянський, Люблінський, Гребенюк, Палійчук, Рибак, Маковійчук, Зубик, Куляк, Баландюк, Олексюк

Попередження: Мельник (25) – Зубик (51)

У 4-му турі Преміум-ліги зустрілись «Сокіл-2» та чинний чемпіон – «Феміда-Старлайф».  І матч дійсно видався одним з найкращих з початку сезону! Але про все по порядку.

Розпочався двобій досить прогнозовано. «Феміда» подовгу контролювала м’яч, а «Сокіл» за рахунок швидкості  намагався віднайти слабкі місця в обороні суперника. І на 12-й хвилині йому це вдалося. Оліферчук вийшов сам на сам з Караїмом, переграти голкіпера не зумів, але сам же був першим на добиванні – 1:0! Такий розвиток подій однозначно не влаштовував гостей і вони почали шукали щастя біля чужих воріт. Непогані моменти були у Зубика та Рибака, а постріл Маковійчука Гончар перевів у стійку. Господарі відповідали контратаками і двічі міг забивати Луцюк, але обидва рази блискуче реагував Караїм.  На цьому перший тайм було завершено і головні події чекали нас у другій половині.

45804842_1937169769912208_4014394507234639872_o

Підопічні Едуарда Щепанського все більш активно йшли уперед і невдовзі зуміли зрівняти рахунок. Рибак переправив м’яч у ворота після хитрого розіграшу штрафного. У «соколят» міг виводити свою команду вперед Луцюк, але у ворота не влучив . А ось суперник свій момент використав. Куляк потужно пробив у дальній кут і «Феміда» повела у рахунку. А на 48-й хвилині вона його збільшила. Баландюк обікрав Омарі і покотив кулю в порожні ворота.  3:1 – за 6 хвилин до закінчення поєдинку.

45824316_1937174636578388_7989097787167866880_o

Але підопічні Віталія Розпаченюка зуміли проявити характер і врятувати матч. Спочатку Омарі реалізував пенальті за гру рукою Зубиком. А на останніх секундах Мельник після масованої атаки «малинових» добив м’яч у сітку. На табло горів час – 0,4 секунди до фінальної сирени! Фантастична гра та дуже важливий в психологічному план результат для молодіжної команди «Сокола». Саме в таких двобоях загартовується характер та воля до перемог!

45981481_1937174776578374_9007678641810702336_o

Наступним суперником «Сокола-2» стане клуб «Лада». Матч відбудеться на наступних вихідних. Дата та час матчу поки що уточнюється.