Преміум-ліга: фаворити стартують у плей-офф дивізіону 2 з непростих перемог

0
1389

Огляд матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Ось і дочекалися вболівальники та гравці старту стадії плей-офф Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Мабуть, одними з найцікавіших видалися стартові поєдинки 1/4 фіналу у дивізіоні 2, у всіх з яких інтрига жила фактично до самісінького фінального свистка. Про все це далі у нашому огляді.

Розпочнемо з стикових матчів-відповідей за вихід у плей-офф, які були зіграні у суботу. «Карат-Олешин» зумів реваншуватися за поразку у першій зустрічі від «Мустангу-Червоної Зірки» (2:4) мінімальною перемогою з рахунком 2:1, і забий на останніх секундах зустрічі Ціпко, вочевидь, доля путівки до чвертьфіналу вирішувалася б у серії післяматчевих пенальті, однак «мустангівців» від неприємностей врятувала стійка. Отже – 5:4 за сумою двох ігор на користь «Мустангу-Червоної Зірки», яка здобуває омріяну путівку до чвертьфіналу. Доволі несподіваним видався результат другої зустрічі між «Ковчегом-Десяткою» та «Товтрами». «Ковчегівці», які святкували мінімальну перемогу в першій зустрічі цих суперників, і у матчі-відповіді володіли більж ніж впевненою ігровою перевагою, однак реалізувати свої численні моменти не зуміли. «Товтри» ж продемонструвавши впевнену гру у захисті та чудово діючи на контратаках у впевненому стилі провели п’ять «сухих» м’ячів у ворота Лозінського і в підсумку схилили шальки терезів у цій дуелі на власний бік – 9:5 на користь «Товтр», які стають останнім чвертьфіналістом плей-офф у дивізіоні 2.

У неділю були зіграні перші матчі чвертьфінальних серій плей-офф, які ознаменувалися неймовірною інтригою та досить непростими перемогами фаворитів. Переможець регулярного чемпіонату, деражнянський «Олімп», двічі виходив вперед у рахунку в грі з «Мустангом-Червоною Зіркою», однак «мустангівці» щоразу демонстрували характер та відігравалися. Вирішальним тут став гол Подневича на 36-ій хвилині, який в підсумку і став переможним – непроста перемога «Олімпа» з мінімальним рахунком 3:2. Доволі драматичним видався і поєдинок між «Соколом-2» та «Товтрами». Здавалося, що все тут завершиться мінімальною перемогою «соколят», але Володимир Бойко зважав зовсім по-іншому на рахунок цього, і влучним ударом на останніх секундах перевів гру в серію післяматчевих пенальті – 2:2. У «лотореї» нерви виявилися міцнішими у «Сокола-2», який таким чином стає на крок ближчим до виходу у півфінал плей-офф. Також післяматчеві пенальті допомогли визначити сильнішого у першій грі серії між «Патріотом» та «Олімпіком». Щодо основного часу, то ближчою до перемоги тут була команда з Старокостянтинова, яка першу 25-ти хвилинку завершила із вагомою перевагою у два забиті м’ячі, однак після перерви на авансцену вийшов Марущак, який оформивши дубль протягом однієї хвилини, відродив інтригу в зустрічі. Далі ж як не старалися суперники вирвати перемогу в основний час, усі їх спроби були марними – нічия 2:2, і все вирішувалося у нервовій «лотореї». Її героєм міг стати кіпер «Патріота», Владислав Рудий, який парирував два удари з «позначки», але нерви у вирішальний момент підвели його партнерів – Марчук та Шадрін з «точки» пробили повз ворота, а ось Палійчуку з 6-ти метрової позначки не вдалося переграти Ковальчука. Отже – 3:2 на користь «Олімпіка» в серії пенальті, і команда з Старокостянтинова виходить вперед у серії між цими суперниками. В ще одному матчі 1/4 фіналу святкувала перемогу «AVIVA», яка завдяки голам Пампурака та Калошина здолала опір «Філтекса» – 2:0.

Окрім цього, стартувала боротьба у Кубку Виклику, де матчі першого туру піднесли досить несподівані результати. Стосується це, вперш за все, «Новатора», який каменя на камені не залишив від міцного «Атлетика-Ферозіт», відвантаживши у його ворота шість «сухих» м’ячів – 6:0. Захопила ж тут лідерство «Ковчег-Десятка», яка в 1-ому турі не залишила шансів «Карату-Олешин» – 8:2. Доволі цікавим і видався матч Кубку Надії між представниками дивізіону 2, «Ротором-2» та «Адвокат-Starlife». У видовищному та результативному протистоянні влучнішими виявилися номінальні гості – 5:6.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ ІГРОВОГО ВІК-ЕНДУ

«Карат-Олешин» – «Мустанг-Червона Зірка» – 2:1 (1:0)

Перший матч: 2:4

Арбітри: Попик, Бойко

Голи: Століта (3), Ціпко (41) – Голець (26)

«Карат-Олешин»: Олійник, Садовський, Хребтатий, Століта, Гуляк, Ціпко, О. Лисий, М. Лисий, Сінькевич, Ветров, Нагорняк

«Мустанг-Червона Зірка»: Януш, Третьяков, Голець, Будченко, Сироватко, Косевич, Мевша, Веселовський, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Савчук

Попередження: Ціпко (49)

«Товтри» – «Ковчег-Десятка» – 5:0 (1:0)

Перший матч: 4:5

Арбітри: Бойко, Попик

Голи: Гаєвський (11, 35), Голов (44), Клапченко (47), Садовнік (47)

«Товтри»: Д. Деркач, Червоняк, Гаєвський, Голов, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Садовнік, Рудюк

«Ковчег-Десятка»: Лозінський, Щиголь, Дунець, Григорук, Муравський, Алі Хусейн, Підкамінський, Олексюк, Мазур, Магаляс

Попередження: Садовнік (20), Червоняк (35)

«Сокіл-2» – «Товтри» – 2:2 (1:0) пен. 6:5

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Попик, Данилюк

Голи: Пасічник (17), Кіт (32) – Клапченко (29), Бойко (50)

«Сокіл-2»: Ліпчинський, Райтаровський, Рудюк, Омарі, Первеєв, Кіт, Цилепа, Ахмедов, Люблінський, Пасічник, Хмиз

«Товтри»: Рудюк, Забродський, Червоняк, Крулік, Бойко, Садовнік, Клапченко, Вільчинський, Д. Деркач

Післяматчеві пенальті реалізували: Ліпчинський, Рудюк, Омарі, Цилепа, Ахмедов, Пасічник – Рудюк, Червоняк, Садовнік, Клапченко, Вільчинський

Післяматчеві пенальті не реалізували: Кіт – Забродський, Бойко

«Патріот» – «Олімпік» – 2:2 (0:2) пен. 2:3

Рахунок у серії: 0:1

Арбітри: Данилюк, Попик

Голи: Марущак (30, 31) – Муляр (19), Полупан (25)

«Патріот»: Рудий, Марчук, Доценко, Палійчук, Марущак, Коротун, Папроцький, Вараниця, Ребекевша, Патоїшин, Вольський, Шадрін, Гах

«Олімпік»: Ковальчук, Деговець, Соломко, Левчук, Савлук, Муляр, Полупан, Нехаєнко, Кліщенко

Попередження: Ребекевша (41) – Муляр (23), Савлук (50)

Післяматчеві пенальті реалізували: Папроцький, Ребекевша – Левчук, Савлук, Муляр

Післяматчеві пенальті не реалізували: Марчук, Палійчук, Шадрін – Деговець, Полупан

«Ротор-2» – «Адвокат-Starlife» – 5:6 (4:1)

Голи: Крутяков (3, 50), Логвіненко (4, 11), Паляниця (14) – Чорний (17, 35, 42), Никонюк (29), Крафт (40, пен., 50)

«Ротор-2»: Олексійчук, Логвіненко, Камінський, Гайдашевський, Паляниця, Крутяков, Глушко, Нік

«Адвокат-Starlife»: Кащенко, Горчиця, Чорний, Кравчук, Зозуля, Школяр, Никонюк, Крафт, Галюк, Буткевич, Нєвзоров, Лужняк

Попередження: Камінський (39)

Вилучення: Нік (40, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«AVIVA» – «Філтекс» – 2:0 (1:0)

Голи: Пампурак (7), Калошин (44)

«AVIVA»: Мавлютов, Вислободський, Глушок, Пампурак, Казмірчук, Чеботарьов, Доліба, Сас, Катриченко, Воловик, Калошин, Шпичко, Тимощук

«Філтекс»: Підлісний, Васильчук, Свіщов, Якубовський, Чижов, Вакух, Дацишин, Хдейр, Ярославський, Подольський, Бейбутов

«Олімп» – «Мустанг-Червона Зірка» – 3:2 (2:2)

Арбітри: Щепанський, Сохорук

Голи: Подневич (11, 36), Яновий (22) – Веселовський (21), Савчук (25)

«Олімп»: Підпанюк, Романов, Подневич, Біляк, Колтуновський, Яновий, Берлінський, Чеберяк, Молнар

«Мустанг-Червона Зірка»: Януш, Петрук, Третьяков, Голець, Будченко, Сироватко, Мевша, Веселовський, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Савчук, Альміз

Попередження: Колтуновський (24) – Петрук (17)

«Атлетик-Ферозіт» – «Новатор» – 0:6 (0:2)

Арбітри: Сохорук, Щепанський

Голи: Горошко (1), Осадчук (17), Тринадцятко (27), Новік (28, 49), Бедратий (47)

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Розізнаний, Бабак, Степанюк, Волошин, Заяц, Ярмоленко, Кривак, Божик, Денисюк

«Новатор»: Новік, Караім, Осадчук, Горошко, Музиченко, Тринадцятко, Бедратий, Шатілов

Попередження: Заяц (33), Ярмоленко (46), Бабак (47) – Музиченко (40)

«Карат-Олешин» – «Ковчег-Десятка» – 2:8 (1:5)

Голи: Ціпко (7), Вєтров (38) – Григорук (4, 34), Муравський (10, 11, 25), Підкамінський (20), Олексюк (30), Щиголь (48)

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Гуляк, Століта, Хребтатий, Ціпко, М. Лисий, Сінькевич, О. Лисий, Вєтров

«Ковчег-Десятка»: Магаляс, Григорук, Щиголь, Підкамінський, Муравський, Олексюк, Кравчук

Попередження: Ціпко (22) – Магаляс (24), Григорук (25)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області