Преміум-ліга: феєричний бенефіс Сергеєва та переможний ювілей «ККФА-Vivasan»

0
1687

Огляд матчів 1-ого туру у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

«Ракета» – «Прикордонник» – 7:8 (4:6)

Арбітри: А. Сас, Фертюк

Голи: Шмаков (3), Д. Матусов (23, 23, 23), Горбієвський (25), Стрілець (30), Нечипор (34) – Малишевський (2, 3, 44, 45), Мельников (2, 19), Басистий (13), Собко (15)

«Ракета»: Дзюбак, Нечипор, Вербовий, Муравський, Садовець, Стрілець, Д. Матусов, Горбієвський, Шмаков, Баськов, М. Матусов, Карасьов

«Прикордонник»: Мостовий, Мельников, Грига, Герчак, Миколайчук, Басистий, Цуприк, Собко, Малишевський, Леонтієв, Опольський, Ільков, Пахомов

Попередження: Д. Матусов (8), Стрілець (18), Горбієвський (23) – Миколайчук (21), Мостовий (23), Мельников (23), Малишевський (23), Басистий (45)

Стартовий матч 1-ого туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «Ракета» та «Прикордонник», безперечно став окрасою усього ігрового дня. Обидві команди, в складах яких є чимало індивідуально сильних виконавців, потішили вболівальників неймовірною гольовою феєрією, інтрига у якій жила до самісінького фінального свистка. Хоча, коли «Прикордонник» на 20-ій хвилині вів у рахунку 6:1, мало хто вірив у те, що підсумковий рахунок на табло буде саме таким. Але вірили в це гравці «Ракети» – хет-трик Матусова впродовж однієї хвилини вселив надію номінальним господарям, які на куражі продемонстрували характер і ще колективними зусиллями потім тричі змусивши капітулювати Мостового, перевернули у матчі все з ніг на голову! Атмосфера на майданчику стала вкрай напруженою, і арбітрам частенько доводилося заспокоювати гравців за допомогою жовтих карток. Розв’язка матчу настала на останніх хвилинах, коли «Прикордоннику» таки вдалося зібратися силами в найвідповідальніший момент, і завдяки генію Малишевського, який забив два м’ячі, які і стали вирішальними, вирвати перемогу у цьому надвидовищному поєдинку – 8:7 на користь «Прикордонника».

«ЕкоАльт» – МФК «Ехо» – 4:6 (0:2)

Арбітри: Фертюк, А. Сас

Голи: Булка (25), Волощук (36), Михайлов (39, 42) – С. Якимчук (23, 28, 29, 39), Сметана (8, 45)

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Луцюк, Булка, Мокрота, Камінський, Рибчинський, Щіпановський, Михайлов, Потюк, Волощук

МФК «Ехо»: Ястремський, С. Якимчук, А. Якимчук, Дичаківський, Луценко, Сметана, Корєхов, Віколаш, Халаменда, Сторожук, Пастух, Чігановський

Попередження: Луцюк (21)

З перемоги розпочав сезон дебютант змагань у дивізіоні 3, МФК «Ехо», який в стартовому матчі здолав міцний «ЕкоАльт». Запорукою успіху ярмолинецької команди став вдалий перший тайм, впродовж якого номінальні гості у цій зустрічі провели два «сухі» м’ячі у ворота Величка. Після перерви команди потішили яскравою та розкутою атакувальною грою, забиваючи голи на будь-який смак вибагливої публіки, але нівелювати відставання у «-2» «ЕкоАльт» попри численні спроби так і не зумів – 6:4 на користь МФК «Ехо». В складі переможців виділимо Сергія Якимчука, чотири голи якого стали вагомим підґрунтям для першої перемоги МФК «Ехо» на новому для себе рівні.

ФК «Литвина» – ФК «ЛП» – 6:5 (3:2)

Арбітри: Ю. Папірович, Юдін

Голи: Костишин (13, 22, пен.), Буцький (14), Белінський (16, 46), Каплун (22) – Скальський (11, 24, 45, 46), Буцький (11, аг.)

ФК «Литвина»: Столяр, Григоренко, Марчук, Белінський, Пробитий, Костишин, Буцький, Василенко, Новіков, Довгий, Каплун, Чернецький

ФК «ЛП»: Зінченко, Пучков, Семенюк, Юрах, Палійчук, Ковальчук, Янишин

Попередження: Зінченко (20)

Видовищним та надрезультативним видався двобій між ФК «Литвина» та ФК «ЛП». Обидва суперники подарували справжнє свято відкритого футзалу, яке стало справжнім видовищем для вболівальників, та водночас подарувало немало поживи для тренерських штабів команд, оскільки дії оборони як і ФК «Литвина», так і ФК «ЛП» навряд в цьому матчі були вершиною досконалості. По такій грі все вирішила реалізація, яка виявилася кращою в команди з Городка, якій шість з своїх численних атакувальних випадів довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Як не старався Олег Скальський, який в підсумку у яскравій манері оформив покер, його старань не вистачило ФК «ЛП» бодай для нічиєї – яскрава перемога ФК «Литвина» з рахунком 6:5.

«Менс» – «ККФА-Vivasan» – 3:6 (1:4)

Арбітри: Юдін, Ю. Папірович

Голи: Гілюк (22), Киданчук (44), Павлюк (45) – Сушицький (5, 24), Маркович (9), Гілюк (21, аг.), Козубович (39, аг.), Суліма (45)

«Менс»: Побута, Лісоводський, Лисий, Гілюк, Юзвак, Павлюк, Козубович, Левчук, Шадрін, Дуда, Тарадай, Кісельов, Дарченко, Киданчук

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Мельник, Гамолов, Маркович, Сушицький, Забавський, Матковський, Суліма, Савченко, Феринський, Пелехатий, Оборонков, Король, Гуцинюк

Попередження: Шадрін (44) – Сушицький (37)

Доволі несподіваним видався результат матчу між «Менсом» та «ККФА-Vivasan». Фаворитом в цій парі виглядали «менсівці», які ще в минулому сезоні виступали у дивізіоні 2, але «вівасанівцям» вдалося піднести сюрприз. Фантастичний перший тайм, в якому у підопічних Олександра Свідерського виходило на майданчику майже все, а також два автоголи гравців «Менса» стали вагомим підґрунтям для перемоги номінальних гостей в цій грі. В другому таймі «Менс» зумів прийти в себе та великими силами пішов відіграватися, але реалізувати свої моменти Киданчук та компанія не зуміли – впевнена перемога «ККФА-Vivasan» із рахунком 6:3, яка стає найкращим подарунком для команди, для якої цей матч став ювілейним, 75-им, проведеним у змаганнях під егідою АФЛУ.

«Фахівець» – «Дантист» – 2:2 (1:0)

Арбітри: П. Сас, Вислободський

Голи: Семенюк (13, 41) – Попов (27), Єрмаков (39)

«Фахівець»: Семенюк, Атласюк, Овчинніков, Гавага, Присяжнюк, Суєцький, Бородій, Яцків, Ващук, Кирилюк, Паляниця, Бобік

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Розуман, Терещенко, Ткач, Улітін, Єрмаков, Мельник, Тимофієв, Попов, Стефанишин

Попередження: Гавага (46)

Драматичним видався наступний поєдинок 1-ого туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «Фахівець» та «Дантист». Перший тайм пройшов за мінімальної переваги номінальних господарів, які після голу Семенюка вирушили на перерву у ранзі переможця, але далі «Дантисту» завдяки влучним ударам Попова та Єрмакова вдалося перевернути у матчі все на свою користь. Останні хвилини матчу пройшли за переваги «Фахівця», який завдяки результативній спробі активного Семенюка спочатку відновив рівновагу, а потім і взагалі міг вирвати три очки, однак не зумів реалізувати пенальті, призначений у ворота «Дантиста» на останніх секундах ігрового часу. В підсумку – бойова нічия з рахунком 2:2, яка вочевидь стала найсправедливішим підсумком цього протистояння.

«Ауді» – «ЕкоАльт-Адрія» – 2:4 (1:1)

Арбітри: Вислободський, П. Сас

Голи: Шатілов (19, 25) – Лис (15), Трофанюк (27), Матус (31, 38)

«Ауді»: Гриньков, Алексеєв, Бондарчук, Войтович, Загребельний, Ковбасюк, Кучер, Симчак, Шатілов, Дударєв

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Лис, Панасюк, Матус

Попередження: Трофанюк (8), Лис (41)

В схожій манері пройшов і поєдинок між «Ауді» та «ЕкоАльтом-Адрією». В дебюті другого тайму привабливішими виглядали шанси на підсумковий успіх у «автомобілістів», на боці яких була мінімальна перевага у рахунку, однак вже доволі швидко її нівелював голом у власному виконанні Трофанюк. Далі на майданчику можна було спостерігати в’язку та напружену боротьбу, а долю матчу вирішив яскравий атакувальний геній Матуса, який оформивши дубль під завісу зустрічі, схилив шальки терезів на користь номінальних гостей – непроста перемога «ЕкоАльт-Адрії» з рахунком 4:2.

«Ветеран» – «Спорттовари.com» – 8:5 (2:2)

Арбітри: Вислободський, П. Сас

Голи: Сергеєв (7, 37, 39, 43, 45, 46), Власов (18), Лазарчук (46) – Морозов (9, 37), Мадзяновський (22), Голенко (25), Скотинянський (25)

«Ветеран»: Лановий, Лазарчук, Власов, Сергеєв, Деусов, Рендяк, Матанчук, Горенко, Борисюк, Мережко, Волков

«Спорттовари.com»: Кадісов, Голенко, Допералов, Скотинянський, Морозов, Гаврилюк, Понятовський, Мадзяновський, Нетеча, Семиконь

Попередження: Понятовський (23)

А ось у заключному матчі 1-ого туру ледве не сталася справжня сенсація. Довгий час «Спорттовари.com» вели у рахунку в протиборстві з зірковим «Ветераном», однак на кінцівку у номінальних гостей банально не вистачило сил. Морозов і компанія стали відверто «підсідати» фізично, чим сповна і скористалися їх суперники, які за 5 останніх хвилин в ефектній манері провели п’ять м’ячів у ворота Кадісова, вирвавши перемогу у цьому божевільному, звичайно, в хорошому сенсі цього слова, матчі. Найпомітнішим в складах обох команд був нападник Лев Сергеєв, який забивши шість голів, зробив цим самим чималий вклад у підсумковий успіх «блакитних». В підсумку – 8:5 на користь «Ветерана».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ