Преміум-ліга: «Філтекс» та «Олімп» захоплюють лідерство у дивізіоні 2

0
1506

Огляд матчів 2-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

«Філтекс» – «Олімпік» – 6:5 (4:1)

Арбітри: А. Сас, Ю. Папірович

Голи: Вакух (4), Якубовський (11, 30), Васильчук (14), Савлук (23, аг.), Ярославський (39) – Рябець (22, 44, пен., 50), Муляр (40, 41)

«Філтекс»: Холодецький, Підлісний, Васильчук, Дацишин, Вакух, Ярославський, Васільєв, Якубовський, Хдейр

«Олімпік»: Ковальчук, Соломко, Савлук, Муляр, Нехаєнко, Деговець, Полупан, Кліщенко, Рябець, Финар, Шкрябець

Попередження: Ярославський (43) – Шкрябець (13)

Вилучення: Шкрябець (48, друге попередження)

Неймовірно видовищним та цікавим видався двобій між «Філтексом» та «Олімпіком», який відкривав програму 2-ого туру у дивізіоні 2. До певного часового «Філтекс» відверто домінував на майданчику, про що говорять цифри 6:1 на його користь в дебюті другого тайму, однак далі Ярославський і компанія розпочали дещо «підсідати», чим з успіхом скористався «Олімпік». Колектив з Старокостянтинова відчайдушно кинувся відіграватися, а перевага «Філтекса» поступово почала танути, наче сніг навесні. Не завадило «салатовим», яких вів за собою неперевершений Рябець, і вилучення одного з провідних гравців, однак аби зачепитися бодай за нічию «Олімпіку» відверто не вистачило часу. В підсумку – 6:5 на користь «Філтекса», який завдяки цій перемозі виходить на перше місце у дивізіоні 2 за підсумками двох стартових турів.

«Патріот» – «Новатор» – 6:3 (2:1)

Арбітри: Ю. Папірович, А. Сас

Голи: Марчук (7), Палійчук (24, 31), Вольський (36, 46), Папроцький (48) – Лисий (23, 49), Мартинюк (50)

«Патріот»: Насідач, Папроцький, Палійчук, Марчук, Марущак, Коротун, Атласюк, Вольський, Вараниця, Романець

«Новатор»: Прокопишен, Новік, Осадчук, Лисий, Музиченко, Мартинюк, Мельник, Бедратий, Невзоров, Тринадцятко, Караім, Мостовий, Посполіта

Попередження: Вараниця (35) – Бедратий (40)

Вперше смак перемоги у сезоні відчув «Патріот», який в 2-ому турі переграв «Новатор». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних господарів, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, однак його свідками численна глядацька аудиторія так і не стала. Виною тому, перш за все, більш ніж переконлива гра «патріотівців», які увімкнувши високі швидкості, провели чотири м’ячі у ворота Караіма, знявши усі питання щодо переможця. В останні хвилин «Патріот» дещо «збавив оберти», чим скористався його суперник, який зусиллями Лисого та Мартинюка зумів дещо скоротити відставання, однак на більше «новаторців» в цій зустрічі не вистачило – 6:3 на користь «Патріота». В складі переможців відзначимо тандем Палійчук – Вольський, кожен з яких оформив по дублю.

«Атлетик-Ферозіт» – «AVIVA» – 3:3 (0:2)

Арбітри: А. Сас, Ю. Папірович

Голи: Бабак (33), Сорока (48), Волошин (50) – Глушок (16), Степанюк (19, аг.), Чайковський (44)

«Атлетик-Ферозіт»: Рентовський, Яюс, Ярмоленко, Степанюк, Божик, Сорока, Климчук, Розізнаний, Кривак, Волошин, Бабак, Денисюк

«AVIVA»: Косаренко, Глушок, Вислободський, Тимощук, Христофоров, Чайковський, Мороз, Воловик, Доліба, Чеботарьов, Казмірчук, Катриченко

Вилучення: Климчук (40, агресивна поведінка) – Косаренко (13, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч), Тимощук (40, серйозне ігрове порушення)

Неймовірно драматичним видався поєдинок між «Атлетиком-Ферозіт» та «AVIVA». Перший тайм краще провели номінальні гості, які вирушили на перерву із вагомою перевагою у два забиті м’ячі. Після перерви гра перейшла у доволі грубе русло, що наглядно підтверджують відразу три вилучення у матчі, і за таких умов краще відчували себе «атлетики», які завдяки голам Сороки та Волошина на останніх хвилинах зуміли відновити паритет у рахунку. Кульмінація ж настала на останніх секундах, у ворота номінальних господарів було призначено дабл-пенальті, однак Чайковський не зумів з «точки» переграти Рентовського, втративши шанс принести три очки «AVIVA» – бойова нічия з рахунком 3:3.

«Сокіл-2» – «Мустанг-Червона Зірка» – 5:2 (3:2)

Арбітри: Ю. Папірович, А. Сас

Голи: Люблінський (3), Гуторов (19, аг.), Ахмедов (25, 49), Омарі (43) – Р. Огороднічук (18), Третьяков (25)

«Сокіл-2»: Райтаровський, Ліпчинський, Цикра, Мельник, Люблінський, Кіт, Барабаш, Омарі, Ноль, Ахмедов, Пасічник

«Мустанг-Червона Зірка»: Гуторов, Петрук, Третьяков, Будченко, Косевич, Голець, Сироватко, Януш, Мевша, Веселовський, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук

Попередження: Ноль (39) – Сироватко (32), Веселовський (33)

Першу перемогу в сезоні святкував і «Сокіл-2», який в 2-ому турі впевнено переграв «Мустанг-Червона Зірку». Перший тайм завершився за мінімальної переваги «соколів», що обіцяло доволі цікаве продовження подій після перерви, однак його свідками вболівальники так і не стали. Підопічні Артема Гласа у другій 25-ти хвилинці, увімкнувши максимальні швидкості, у впевненій манері провели ще два м’ячі без відповіді у ворота Гуторова, довівши справу до переконливої перемоги – 5:2 на користь «Сокола-2». В складі переможців найбільш активним був Іван Ахмедов – на його рахунку дубль.

«Ковчег-Десятка» – «Олімп» – 2:3 (2:1)

Арбітри: Бойко, Щепанський

Голи: Муравський (16), Григорук (23) – Романов (24, 48, 49)

«Ковчег-Десятка»: Лозинський, Магаляс, Щиголь, Мазур, Дунець, Муравський, Янковий, Гуменюк, Григорук, Підкамінський, Кравчук

«Олімп»: Гайновський, Гуліватий, Романов, Івановський, Біляк, Наконечний, Супрун, Берлінський, Чеберяк, Ярош, Яновий, Головатий

Попередження: Янковий (10), Мазур (17) – Наконечний (9), Супрун (22), Біляк (46), Романов (47)

Неймовірно напруженим видався двобій між «Ковчегом-Десяткою» та «Олімпом». В першому таймі краще виглядали «ковчегівці», які вирушили на перерву із мінімальною перевагою у рахунку, однак розвинути свій успіх Щиголь і компанія не зуміли. «Олімп» відчайдушно намагався відігратись, і свого досяг у кінцівці зустрічі, коли Романов двічі протягом однієї хвилини змусив капітулювати Лозинського, схиливши таким чином шальки терезів на користь команди з Деражні – вольова перемога «Олімпа» з рахунком 3:2, який після двох турів має стовідсотковий турнірний результат у власному активі, поступаючись лідеру змагань, «Філтексу», лише за різницею забитих та пропущених м’ячів.

«Карат-Олешин» – «Ротор-2» – 2:2 (0:2)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Століта (30, пен., 31) – Паляниця (3), Гайдашевський (20)

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Століта, Хребтатий, Гуляк, Вєтров, М. Лисий, О. Лисий, Ціпко, Сінькевич, Муляр

«Ротор-2»: Данилюк, Олексійчук, Логвіненко, Гайдашевський, Крутяков, Умаров, Паляниця, Камінський, Зощук

Попередження: Вєтров (6), Сінькевич (41) – Данилюк (23), Камінський (30), Крутяков (39)

Вилучення: Вєтров (33, друге попередження)

Два різних тайми побачили вболівальники у наступному матчі 2-ого туру в дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Карат-Олешин» та «Ротор-2». В першому з них цікавіше виглядали «роторці», які завдяки голам Паляниці та Гайдашевського вирушили на перерву із комфортним гандикапом у два забиті м’ячі, однак Століта дублем протягом однієї хвилини всередині другого тайму відродив інтригу в матчі. Окрилені успіхом гравці «Карат-Олешина» надалі з усіх сил прагнули вирвати перемогу в зустрічі, і цілком були близькими до цього, реалізуй той ж таки Століта дабл-пенальті, призначений у ворота «Ротора-2» під завісу зустрічі. В підсумку – бойова нічия з рахунком 2:2.

«Товтри» – «Адвокат-Starlife» – 2:4 (1:1)

Арбітри: Бойко, Щепанський

Голи: Бойко (5, 40) – Клапченко (14, аг.), Козак (43), Чорний (49, 50)

«Товтри»: Рудюк, Червоняк, Бойко, Крулік, Ліщук, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Деркач

«Адвокат-Starlife»: Гончаров, Горчиця, Дунець, Кравчук, Чорний, Козак, Крафт, Буткевич, Цибрій, Никонюк

Попередження: Ліщук (10), Дзюбак (42) – Никонюк (28), Козак (34)

В заключній зустрічі 2-го туру святкував перемогу «Адвокат-Starlife», який в напруженій боротьбі здолав опір «Товтр». Левову частку ігрового часу рівна гра на майданчику справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що все у цьому матчі завершиться нічиєю. Однак, зовсім по-іншому вважав на рахунок цього Чорний, який двічі змусивши капітулювати Рудюка впродовж двох останніх хвилин зустрічі, схилив шальки терезів на користь номінальних гостей – 4:2 на користь «Адвокат-Starlife», який таким чином здобуває першу перемогу в сезоні.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ