Преміум-ліга: ФК «Зеніт-Юрія Фарм», «Агробізнес» та «Crispus» продовжують боротьбу за чемпіонство у дивізіоні 4

0
1420

Огляд матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Порівняно з іншими дивізіонами, де майже скрізь чвертьфінальна стадія плей-офф вмістила у більшості серій усі можливі три матчі, у дивізіоні 4 даний раунд плей-офф видався найбільш швидкоплинним – відразу в трьох серіях все вирішилося за підсумками двох поєдинків. Окрім цього, тут минулого вік-енду були зіграні чергові матчі Кубку Виклику та Кубку Надії, які видалися теж доволі цікавими. Про все це далі у нашому огляді.

Першим путівку до півфіналу здобув новоушицький «Агробізнес», який в двох матчах здолав «Раково-сіті». Юні підопічні Віталія Рубцова спромоглися в цій дуелі вдало провести лише перший тайм першої зустрічі, який завершився за мінімальної переваги «Раково-сіті»,  але сенсації не сталося – після перерви майстерність Цимбалюка та компанія виявилася значно вищою – 7:4 на користь «Агробізнеса». В другій зустрічі команда з Нової Ушиці діяла набагато впевненіше і здобувши на класі впевнену перемогу з рахунком 7:2, оформила в підсумку другу вікторію у серії, а з нею – путівку до 1/2 фіналу. Продовжує боротьбу за чемпіонство і городоцький ФК «Зеніт-Юрія Фарм», який і в другій грі 1/4 фіналу переконливо переграв ДЮЦ «Іскру». Хоча, перший тайм не обіцяв такого розвитку подій, і здавалося, що талановиті підопічні Дениса Божко зможуть створити проблеми переможцю «регулярки» у дивізіоні 4, однак друга половина матчу, впродовж якої Гизлик та компанія провели шість «сухих» голів у ворота Стецюка, звела нанівець усі надії «іскри» щодо продовження боротьби за призові місця – 8:1 на користь ФК «Зеніт-Юрія Фарм».

У 1/2 фіналу на «фармацевтів» очікуватиме зустріч із «Crispus», який також в двох матчах здолав «МобіФренд». Згадуючи першу зустріч цих суперників, в якій представник Дунаєвеччини вирвав перемогу на останніх секундах, здавалося, що і другий їх матч буде не менш напруженим. Перший тайм, який завершився за нічийного рахунку, сповна підтвердив подібні очікування, але після перерви на майданчику був фактично лише «Crispus», який забивши п’ять «сухих» м’ячів у ворота свого суперника, в підсумку святкував переконливу перемогу з рахунком 6:2, яка стала для нього другою у серії. А ось у протиборстві «UBC» та «Інтерпродсервіса» долю путівки до півфіналу вирішить третій матч. Стало це відомим після того, як розлючений прикрою поразкою у першій зустрічі «Інтерпрод» впевнено реабілітувався в другому матчі, який став бенефісом Максима Гарбара – нападник «синіх» забивши 8 (!) м’ячів у ворота Куляка, фактично самотужки дозволив своїй команді продовжити боротьбу за чемпіонський титул. Спантеличений таким розвитком подій «UBC» зумів відповісти лише чотирма результативними ударами – переконлива перемога «Інтерпродсервіса» з рахунком 8:4.

Також були зіграні матчі 2-ого туру у Кубку Виклику. Другу перемогу тут святкував «DIEZEL», який в напруженому протистоянні мінімально переграв «Тепловик» – 2:1. В схожому стилі проходив і поєдинок між «Мясником» та «Фортуною». Рівна гра на майданчику довгий час закономірно знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що все так і завершиться, однак іншої думки на рахунок цього був Романов, гол якого на останніх хвилинах допоміг номінальним гостям схилити шальки терезів на власну користь – 5:4 на користь «Фортуни». В Кубку Надії ж значо збільшила шанси на здобуття головного трофею «Алея Взуття», яка на класі розібралася із представником дивізіону 5, ДЮФК «Проскурів-Фортуною» – 6:2.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ ІГРОВОГО ВІК-ЕНДУ

«Агробізнес» – «Раково-сіті» – 7:4 (2:3)

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Вислободський, П. Сас

Голи: Гарнець (11, 22, 30), В. Цимбалюк (15, 39), Гоцуляк (28), Ялтуховський (31, аг.) – Кошовський (3, аг.), Ковальов (20), Дашкевич (22, 44)

«Агробізнес»: Бабійчук, В. Цимбалюк, Кошовський, Суховерко, Гоцуляк, Новіцький, Гарнець

«Раково-сіті»: Стратійчук, Ялтуховський, Рубцов, Ковальов, Лаба, Гурман, Дашкевич, Гук, Ніколайчук, Романов

«Раково-сіті» – «Агробізнес» – 2:7 (0:3)

Рахунок у серії: 0:2

Голи: Ніколайчук (33), Романов (44) – Бринзюк (5, 9), Новіцький (14), Гарнець (38), Кошовський (39), В. Цимбалюк (42), Гоцуляк (43)

«Раково-сіті»: Рогатюк, Дашкевич, Гурман, Романов, Ніколайчук, Рубцов, Ялтуховський, Лаба, Ковальов, Гук

«Агробізнес»: Бабійчук, В. Цимбалюк, Бринзюк, Кошовський, Гоцуляк, Суховерко, Новіцький, Гарнець, Попик

Попередження: Лаба (25), Гурман (42) – Гарнець (32)

ДЮЦ «Іскра» – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – 1:8 (1:2)

Арбітри: П. Сас, Вислободський

Голи: Шумський (19) – Гизлик (3, 24, 44), Олещук (17, 39), Токарський (26, 43), Шостак (35)

ДЮЦ «Іскра»: Стецюк, Гурняк, Пендичук, Решетник, Жовтобрюх, Шумський, Міровіцький, Борис, Олійник, Бойко, Садовий, Божко

ФК «Зеніт-Юрія Фарм»: Заобурний, Гизлик, Олещук, Токарський, Шостак, Майстер, Рудницький, Ю. Смик, Жучковський

Попередження: Пендичук (22), Борис (32) – Токарський (8)

Вилучення: Борис (32, друге попередження)

«М’ясник» – «Фортуна» – 4:5 (2:4)

Арбітри: Попик, Юдін

Голи: Зембіцький (1, 34), Шаховал (20, 23) – Молодих (2, 4, 5), Гурницький (19), Романов (40)

«М’ясник»: Повторенко, Зембіцький, Гелейша, Шаховал, Нікітюк, В. Басалай, А. Басалай, Сокол, Пшечук

«Фортуна»: Балабанов, Бевза, К. Флерко, Ю. Флерко, Туменко, Молодих, Кокошко, Романов, Лещук, Кузюткін, Куцак, Кравчук, Гурницький

Попередження: Шаховал (32)

«МобіФренд» – «Crispus» – 2:6 (1:1)

Арбітри: Юдін, Попик

Голи: Вакух (16), Герасимчук (44) – Карловський (9), Боднар (25), Вакух (32, аг.), О. Кучерявий (34), Пищаль (40), Афіновський (44)

«МобіФренд»: Вакух, Мазур, Філіпчук, Южанінов, Трембач, Посмітюха, Нігловський, Ладунець, Герасимчук

«Crispus»: Севастьянов, О. Кучерявий, Гаврілов, Боднар, Афіновський, Горєв, Баранов, Карловський, Пищаль, Ткачук, В. Кучерявий

Попередження: Ткачук (16), Горєв (35)

«Тепловик» – «DIEZEL» – 1:2 (0:2)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Мишко (32) – Савчук (6), Коздронь (21)

«Тепловик»: Забіяка, В. Степко, Стець, Стеценко, Поліщук, Мишко, Жиловський

«DIEZEL»: Одарич, Зеленюк, Мостовий, Савчук, Вараниця, Коздронь, Сенюк, Духевич

Попередження: В. Степко (11), Поліщук (37) – Одарич (5)

«UBC» – «Інтерпродсервіс» – 4:8 (1:2)

Рахунок у серії: 1:1

Арбітри: Бойко, Щепанський

Голи: Сокирко (19, 26), Дрижа (33), І. Малукалов (44, аг.) – Гарбар (12, 13, 23, 24, 27, 29, 40, 43)

«UBC»: Куляк, Ягринець, Самолига, Сокирко, Козовик, Дрижа, Побережний, Зозуля, Шупер

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Гарбар, Панькевич, І. Малукалов, Черняк, Первеєв, Волошин, Троян

Попередження: Троян (18)

ДЮФК «Проскурів-Фортуна» – «Алея Взуття» – 2:6 (0:4)

Голи: Дядюк (25, 30) – Сніцаренко (2, 19), Данілов (10, 11, 24, 35)

ДЮФК «Проскурів-Фортуна»: Попов, Ремушевський, Таранціца, Головко, Ільчишин, Шмаль, Крищук, Дядюк, Приступа, Гневанов, Козак

«Алея Взуття»: Радзвіл, Данілов, Горпинюк, Ткачук, Сніцаренко, Котенков, Фурік, Дячок

Попередження: Радзвіл (12), Дячок (23)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області