Преміум-ліга: інтрига до останнього, або чемпіонів у дивізіонах 3 та 4 визначать треті матчі фінальних серій

0
1569

Огляд матчів ігрового вік-енду у дивізіонах 3, 4 та 5

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Фінішує розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу (футзалу), організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 18-го та 19-го березня, у дивізіонах 3, 4 та 5 було зіграно не так вже й багато матчів, однак в переважній більшості вони носили характер вирішальних, при цьому сповна потішивши численних вболівальників футзалом досить високого гатунку . Про все це далі у нашому огляді.

У дивізіоні 3 стартувала фінальна серія, у якій «золото» між собою розігрують «Прикордонник» та «Фахівець». В першій її зустрічі «прикордонники» за усіма компонентами переважали свого суперника на майданчику, і завдяки більш ніж впевненим діям дуету Малишевський-Цуприк, кожен з якого оформивши в цьому матчі покер, дозволив «Прикордоннику» святкувати більш ніж переконливу перемогу з рахунком 14:3. Це фіаско не вибило з колії «Фахівець», який зібравшись із силами, наступного дня зумів здобути реванш, і святкувавши у напруженому поєдинку мінімальну перемогу з рахунком 5:4, перевів фінальну серію у додатковий, третій поєдинок.

У дивізіоні 4 стартували матчі вирішальних серій, і видалися вони неймовірно драматичними. У боротьбі за «бронзу» ФК «Зеніт-Юрія Фарм» в першій грі не залишив жодних шансів «Інтерпродсервісу» – 9:3, однак початок другої зустрічі натякав на реванш – «Інтерпродсервіс», який вів за собою непевершений Гарбар, вже на 10-ій хвилині вів у рахунку 4:0. Віддамо належне «фармацевтам», які продемонструвавши неймовірні вольові якості ще до перерви (!) зуміли відігратися, однак «останнє слово» залишилося за номінальними гостями. Героєм ж став Мазур, гол якого за 18 секунд до фінальної сирени став переможним – 5:4 на користь «Інтерпродсервіса», який зрівнює рахунок у «бронзовій» серії, де тепер все вирішить третій матч між цими суперниками.

В схожому стилі стартувала і фінальна серія у дивізіоні 4, у якій «Агробізнес» та «Crispus» в очному протиборстві з’ясовують долю золотих медалей. Перший матч видався доволі небагатим на гольові моменти, і все у ньому вирішив єдиний влучний удар Ткачука, який приніс «Crispus» перемогу з рідкісним як для футзалу рахунком 1:0. А ось друга зустріч по своєму змісту стала однією з кращих у сезоні. Перший тайм та початок другого ознаменувався цілковитою перевагою представника Дунаєвеччини, який в дебюті другої половини зустрічі володів переконливим гандикапом у чотири забиті м’ячі, а ось далі… команда з Нової Ушиці продемонструвала сповна свої головні якості – незламний характер та впевнену гру з п’ятим польовим, і тричі впродовж восьми хвилин змусивши капітулювати Севастьянова, відродила інтригу в зустрічі, скоротивши розрив до мінімуму. «Агробізнес», який піймав кураж та відчув впевненість у власних силах було вже не зупинити, і Гоцуляк, оформивши дубль на останніх секундах, довершив фантастичний камбек номінальних гостей – 5:4 на користь «Агробізнеса», і тепер, обмінявшись перемогами, суперники визначать долю чемпіонської корони у вирішальному, третьому поєдинку.

Також у дивізіоні 4 фінішував розіграш Кубку Поділля. «UBC», яке достроково здобуло головний трофей, завершило сезон бойовою нічиєю із ДЮЦ «Іскрою» – 4:4. В ще одній зустрічі «МобіФренд» розгромив «Раково-сіті» – 12:3, і завдяки цьому успіху здобув підсумкову шосту сходинку на фініші.

В дивізіоні 5 визначився володар бронзових нагород. Ним став «Аваль», який у вирішальній, третій грі серії за 3-є місце здолав «ЖЖУК-ZALIV». Після першого тайму більш привабливішим виглядало становище «жуків», які вирушили на перерву із мінімальною перевагою у рахунку, однак «Аваль», ударно провівши кінцівку поєдинку та провівши з 38-ої по 40 (!) хвилину чотири «сухі» голи у ворота свого візаві, зумів переламати хід подій на власну користь – 5:2 на користь «Аваля», який таким чином здобуває «бронзу», і у хорошому настрої підходить до стикових матчів за підвищення у класі, де його суперником стане «Мясник». «ЖЖУКZALIV» ж за місце у дивізіоні 4 на наступний сезон зіграє із «DIEZEL».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ ІГРОВОГО ВІК-ЕНДУ

«Агробізнес» – «Crispus» – 0:1 (0:0)

Рахунок у серії: 0:1

Арбітри: П. Сас, Фертюк

Голи: Ткачук (33)

«Агробізнес»: Бабійчук, Кошовський, Суховерко, Гоцуляк, В. Цимбалюк, Мороз, О. Цимбалюк, Попик, Бринзюк

«Crispus»: Севастьянов, Михальський, Баранов, Горєв, О. Кучерявий, Боднар, Карловський, Афіновський, Пищаль, Ткачук, В. Кучерявий

Попередження: Карловський (29)

«Інтерпродсервіс» – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – 3:9 (1:5)

Арбітри: Фертюк, П. Сас

Голи: Гарбар (11, 25), Панькевич (30) – Шостак (5, 12), Гизлик (14, 19, 42, 44), Жучковський (20, 23), Зеленко (28)

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, І. Малукалов, Первеєв, Гарбар, Мазур, Панькевич, Черняк

ФК «Зеніт-Юрія Фарм»: Жучковський, Коник, Зеленко, Токарський, Гизлик, Шостак, Заворотний

«Фахівець» – «Прикордонник» – 3:14 (2:9)

Голи: Семенюк (10), Шевчук (15), Гавага (31) – Герчак (5, 19, 22), Малишевський (6, 33, 36, 43), Цуприк (7, 21, 22, 32), Шамін (10), Мельников (22), Пантєлєєв (45)

«Фахівець»: Ващук, Гавага, Овчинніков, Атласюк, Семенюк, Шевчук, Присяжнюк

«Прикордонник»: Мостовий, Мельников, Малишевський, Грига, Басистий, Леонтієв, Герчак, Шамін, Цуприк, Пантєлєєв, Собко, Ільков

«Аваль» – «ЖЖУК-ZALIV» – 5:2 (1:2)

Рахунок у серії: 2:1

Голи: Балянда (20), Шляховий (38, 40), Яковчук (39), Ходаковський (40) – Юдов (8), Демедес (12)

«Аваль»: Шляховий, Гончарук, Яковчук, Юнчик, Ходаковський, Балянда, Сіньковський, Міноцький, Кіналь, Сабадаш, Дорожанський, Незборецький

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга, Шеремета, Демедес, Крицький, Железнов, Юдов, Шнира, Заморока, Залевський, Кулешов, Царук

Попередження: Міноцький (10)

«Прикордонник» – «Фахівець» – 4:5 (0:1)

Рахунок у серії: 1:1

Арбітри: Ю. Папірович, Фертюк

Голи: Малишевський (32, 37), Цуприк (39, 41) – Овчинніков (6), Гавага (33), Атласюк (34, 39), Семенюк (35)

«Прикордонник»: Мостовий, Мельников, Малишевський, Грига, Леонтієв, Басистий, Пантєлєєв, Герчак, Цуприк, Собко, Ільков

«Фахівець»: Ващук, Хлопонін, Атласюк, Гавага, Шевчук, Овчинніков, Присяжнюк, Семенюк

Попередження: Мельников (5) – Присяжнюк (30)

«МобіФренд» – «Раково-сіті» – 12:3 (6:1)

Арбітри: Попик, Логвіненко

Голи: Герасимчук (5, 30, 44, 44), Лаба (7, аг.), Шаварський (10, 31), Южанінов (13), Філіпчук (16), Вакух (21, 38, 44) – Рубцов (17), Дашкевич (44), Мазур (44, аг.)

«МобіФренд»: Вакух, Мазур, Герасимчук, Посмітюха, Гулько, Філіпчук, Южанінов, Трембач, Шаварський

«Раково-сіті»: Рогатюк, Дашкевич, Гурман, Романов, Гук, Ніколайчук, Ковальов, Рубцов, Ялтуховський, Лаба, Неровний

Попередження: Рогатюк (9), Дашкевич (38)

ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – «Інтерпродсервіс» – 4:5 (4:4)

Арбітри: Логвіненко, Попик

Голи: Токарський (14), Олещук (15), Гизлик (17, 20) – Гарбар (4, 12, 13), Панькевич (10), Мазур (44)

ФК «Зеніт-Юрія Фарм»: Рудніцький, Зеленко, Шостак, Токарський, Гизлик, Майстер, Ю. Смик, Заворотний, Жучковський, Олещук

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Іщук, Первеєв, Гарбар, Панькевич, Мазур, І. Малукалов

Попередження: Гарбар (40)

ДЮЦ «Іскра» – «UBC» – 4:4 (1:1)

Арбітри: Попик, Фертюк

Голи: Олійник (10), Бойко (25), Божко (29), Шумський (36) – Самолига (14, 43), Дрижа (28), Сокирко (40)

ДЮЦ «Іскра»: Жовтобрюх, Шумський, Божко, Решетник, Міровіцький, Пендичук, Бойко, Лапенюк, Борис, Ноль, Олійник

«UBC»: Шупер, Ягринець, Сокирко, Самолига, Стрембіцький, Козовик, Дрижа

Попередження: Шумський (16)

«Crispus» – «Агробізнес» – 4:5 (3:0)

Арбітри: Фертюк, Попик

Голи: Боднар (2), Афіновський (15), О. Кучерявий (18, 25) – В. Цимбалюк (31, 33), Бринзюк (38), Гоцуляк (43, 44)

«Crispus»: Севастьянов, Михальський, Баранов, Горєв, О. Кучерявий, Боднар, Карловський, Ткачук, Пищаль, Афіновський, В. Кучерявий

«Агробізнес»: Бабійчук, Суховерко, Гоцуляк, Бринзюк, Кошовський, В. Цимбалюк, Попик

Попередження: Баранов (35)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області