Преміум-ліга: календар 9-го туру та чергових матчів Кубку

0
2661

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”
Інформуємо керівників команд, які не сплатили внесок за участь Преміум-лізі – питання про санкції по відношенню до команд-боржників буде розглянуто на засіданні КДК 16.01.2017р.

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
9 Кардіфф–АВІСТ-Красилів 14.01 ГУНП 14.00  
9 Бамбук – Епіцентр К-ForexClub 14.01 ГУНП 15.15  
9 Лада – Евеліна 14.01 ГУНП 16.30  
  Прибирання залу     17.45  
9 Феміда-Старлайф – Вентс 14.01 ГУНП 18.00  
9 Динамо-ГУНП – Арсенал-Ротор 14.01 ГУНП 19.15  
9 Сокіл-3 – Газовик 14.01 ГУНП 20.30  
9 Хмельницькі делікатеси – Тетра-Барви 14.01 ГУНП 21.45  
ДИВІЗІОН 1
1/8 Лунтік – Тетра-Барви 15.01 ГУНП 10.45  
1/4 АВІСТ-Красилів – Епіцентр К-ForexClub 15.01 ГУНП 11.45  
1/4 Феміда-Старлайф – Кардіфф 15.01 ГУНП 13.00  
1/4 Вентс – Агробізнес 15.01 ГУНП 14.15  
1/4 Сокіл-3 – Хмельницькі делікатеси 15.01 ГУНП 15.30  
ДИВІЗІОН 2
9 Сокіл-2 – Товтри 15.01 ХНУ 13.00  
9 Олімпік – Адвокат-Starlife 15.01 ХНУ 14.00  
9 Ковчег-Десятка – Атлетик-Ферозіт 15.01 ХНУ 15.00  
9 Мустанг-Червона Зірка – Ротор-2 15.01 ХНУ 16.00  
9 Олімп – Філтекс 15.01 ХНУ 17.00  
9 Патріот – Карат-Олешин 15.01 ХНУ 18.00  
9 Новатор – AVIVA 15.01 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
9 Фахівець – ФК «Литвина» 15.01 Конфермат 13.00  
9 ЕкоАльт-Адрія – Ветеран 15.01 Конфермат 14.00  
9 МФК «Ехо» – Спорттовари.com 15.01 Конфермат 15.00  
9 ЕкоАльт – ККФА-Vivasan 15.01 Конфермат 16.00  
9 Дантист – Менс 15.01 Конфермат 17.00  
9 ФК «ЛП» – Прикордонник 15.01 Конфермат 18.00  
9 Ауді – Ракета 15.01 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4
9 UBC – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 15.01 НАДПСУ 13.00  
9 Crispus – Раково-сіті 15.01 НАДПСУ 14.00  
9 Алея Взуття – Інтерпродсервіс 15.01 НАДПСУ 15.00  
9 DIESEL – М’ясник 15.01 НАДПСУ 16.00  
9 ДЮЦ Іскра – Тепловик 15.01 НАДПСУ 17.00  
9 Думка – Агробізнес 15.01 НАДПСУ 18.00  
9 Фортуна – МобіФренд 15.01 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5 Група А
7 Лунтік – Вікторія 14.01 Конфермат 13.00  
7 Lifecell – УПП 14.01 Конфермат 14.00  
7 Аваль – Смайл 14.01 Конфермат 15.00  
7 ДЮФК Проскурів-Фортуна – FC FNB 14.01 Конфермат 16.00  
7 Зооветпром-Поділля – Землемір 14.01 Конфермат 17.00  
7 ДЮСШ №1 Україна – ФК Міць 15.01 ДЮСШ 13.00  
ДИВІЗІОН 5 Група В
7 ЖЖУК-ZALIV – Електротранс 14.01 Конфермат 18.00  
7 Інкогніто – Максимум 14.01 Конфермат 19.00  
7 ДЮСШ №1 2000 – Сокіл 15.01 ДЮСШ 14.00  
7 Стимул – ФК Розсоша 15.01 ДЮСШ 15.00  
7 Регбі-Evolution – Меблі-Лідер 15.01 ДЮСШ 16.00  
7 БРАЗЕР – Енергетик 15.01 ДЮСШ 17.00  
Малий кубок
1/8 Тепловик – ФК Міць 14.01 НАДПСУ 15.00  
1/8 ФК ЛП – Дантист 14.01 НАДПСУ 16.00  
1/8 Мустанг-Червона Зірка – Спорттовари.сom 14.01 НАДПСУ 17.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ