Преміум-ліга: календар чергових ігор чемпіонату та Кубку

0
3659

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
5 Динамо-ГУНП – Епіцентр К-Forex Club 26.11 ГУНП 13.00  
5 Сокіл-3 – Кардіфф 26.11 ГУНП 14.15  
5 Феміда-Старлайф – Бамбук 26.11 ГУНП 15.30  
Прибирання залу ГУНП 16.45  
6 Газовик – Лада 26.11 ГУНП 17.00  
6 Вентс – Хмельницькі делікатеси 26.11 ГУНП 18.15  
6 Арсенал-Ротор – Евеліна 26.11 ГУНП 19.30  
6 АВІСТ- Красилів – Динамо-ГУНП 27.11 ГУНП 11.45  
6 Тетра-Барви – Кардіфф 27.11 ГУНП 13.00  
6 Епіцентр К-Forex Club – Феміда-Старлайф 27.11 ГУНП 14.15  
6 Бамбук – Сокіл-3 27.11 ГУНП 15.30  
ДИВІЗІОН 2
4 Патріот – Олімпік 26.11 ХНУ 13.00  
4 Атлетик-Ферозіт – Новатор 26.11 ХНУ 14.00  
4 Ковчег-Десятка – Мустанг-Червона Зірка 26.11 ХНУ 15.00  
4 Адвокат-Starlife – Ротор-2 26.11 ХНУ 16.00  
4 Карат-Олешин – Олімп 26.11 ХНУ 17.00  
4 Філтекс – Сокіл-2 26.11 ХНУ 18.00  
4 Товтри – AVIVA 26.11 ХНУ 19.00  
5 Сокіл-2 – Патріот 27.11 ХНУ 13.00  
5 Олімпік – Ковчег-Десятка 27.11 ХНУ 14.00  
5 AVIVA – Адвокат-Starlife 27.11 ХНУ 15.00  
5 Новатор – Карат-Олешин 27.11 ХНУ 16.00  
5 Мустанг-Червона Зірка – Атлетик-Ферозіт 27.11 ХНУ 17.00  
5 Олімп – Товтри 27.11 ХНУ 18.00  
5 Ротор-2 – Філтекс 27.11 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
4 МФК «Ехо» – ЕкоАльт-Адрія 26.11 Конфермат 13.00  
4 Ветеран – Ракета 26.11 Конфермат 14.00  
4 Менс – ФК «Литвина» 26.11 Конфермат 15.00  
4 ФК «ЛП» – Ауді 26.11 Конфермат 16.00  
4 Прикордонник – Фахівець 26.11 Конфермат 17.00  
4 ККФА-Vivasan – Дантист 26.11 Конфермат 18.00  
4 Спорттовари.com – ЕкоАльт 26.11 Конфермат 19.00  
5 Дантист – МФК «Ехо» 27.11 Конфермат 14.00  
5 ФК «Литвина» – Ветеран 27.11 Конфермат 15.00  
5 ЕкоАльт – Менс 27.11 Конфермат 16.00  
5 Ауді – Прикордонник 27.11 Конфермат 17.00  
5 Ракета – ККФА-Vivasan 27.11 Конфермат 18.00  
5 ЕкоАльт-Адрія – ФК «ЛП» 27.11 Конфермат 19.00  
5 Фахівець – Спорттовари.com 27.11 Конфермат 20.00  
ДИВІЗІОН 4
4 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – DIEZEL 26.11 НАДПСУ 14.00  
4 Раково-сіті –UBC 26.11 НАДПСУ 15.00  
4 М’ясник – Агробізнес 26.11 НАДПСУ 16.00  
4 Алея Взуття – ДЮЦ Іскра 26.11 НАДПСУ 17.00  
4 Crispus – Фортуна 26.11 НАДПСУ 18.00  
4 Інтерпродсервіс – Думка 26.11 НАДПСУ 19.00  
4 МобіФренд – Тепловик 26.11 НАДПСУ 20.00  
5 Тепловик – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 27.11 НАДПСУ 13.00  
5 UBC – М’ясник 27.11 НАДПСУ 14.00  
5 Фортуна – Алея Взуття 27.11 НАДПСУ 15.00  
5 ДЮЦ Іскра – Інтерпродсервіс 27.11 НАДПСУ 16.00  
5 DIEZEL – Crispus 27.11 НАДПСУ 17.00  
5 Агробізнес – МобіФренд 27.11 НАДПСУ 18.00  
5 Думка – Раково-сіті 27.11 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5 Група А
3 Вікторія – ФК Міць 26.11 Конфермат 11.00  
3 Лунтік – Землемір 26.11 Конфермат 12.00  
3 УПП – Меблі-Лідер 27.11 Конфермат 10.00  
3 Lifecell – Зооветром-Поділля 27.11 Конфермат 11.00  
3 ДЮСШ №1 Україна – Аваль 27.11 ДЮСШ-1 14.00  
3 Регбі-Evolution – Смайл 27.11 ДЮСШ-1 15.00  
ДИВІЗІОН 5 Група Б
3 БРАЗЕР – Стимул 27.11 Конфермат 9.00  
3 FC FNB – ЖЖУК-ZALIV 27.11 Конфермат 12.00  
3 Інкогніто – ДЮФК Проскурів-Фортуна 27.11 Конфермат 13.00  
3 ДЮСШ №1 2000 – ФК Розсоша 27.11 ДЮСШ-1 13.00  
3 Сокіл-Максимум 27.11 ДЮСШ-1 16.00  
3 Легіон – Енергетик 27.11 ДЮСШ-1 17.00  
КУБОК. Попередній етап
П Стимул – Максимум 26.11 НАДПСУ 11.00  
П Смайл – FC FNB 26.11 НАДПСУ 12.00  
П Інкогніто – ЖЖУК-ZALIV 26.11 НАДПСУ 13.00  
П Регбі-Evolution – ДЮСШ №1 2000 26.11 ДЮСШ-1 14.00  
П Lifecell – ДЮСШ №1 Україна 26.11 ДЮСШ-1 15.00  
П УПП – Меблі-Лідер 26.11 ДЮСШ-1 16.00  
П Легіон – Сокіл 26.11 ДЮСШ-1 17.00