Преміум-ліга: календар чергових матчів плей-офф

0
3050

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
1/2 Феміда-Старлайф – Динамо-ГУНП (1 гра) 4.03 ГУНП 15.00  
Кубок Поділля Епіцентр К-Forex Club – АВІСТ-Красилів 4.03 ГУНП 16.15  
Кубок Поділля Кардіфф – Сокіл-3 4.03 ГУНП 17.30  
1/2 Арсенал-Ротор – Газовик (1 гра) 4.03 ГУНП 18.45  
Кубок Виклику Хмельницькі делікатеси – Евеліна 4.03 ГУНП 20.00  
Кубок Виклику Тетра-Барви – Лада 4.03 ГУНП 21.15  
1/2 Динамо-ГУНП – Феміда-Старлайф (2 гра) 5.03 ГУНП 11.45  
1/2 переможець Мустанг-Червона Зірка – Олімп – переможець Олімпік – Патріот 5.03 ГУНП 13.00  
1/2 Сокіл-2 – переможець Філтекс – AVIVA 5.03 ГУНП 14.15  
1/2 Газовик – Арсенал-Ротор (2 гра) 5.03 ГУНП 15.30  
ДИВІЗІОН 2
1/4 Філтекс – AVIVA (3 гра) 4.03 ХНУ 15.00  
1/4 Мустанг-Червона Зірка – Олімп (3 гра) 4.03 ХНУ 16.00  
1/4 Олімпік – Патріот (3 гра) 4.03 ХНУ 17.00  
Кубок Поділля Товтри – програвший Філтекс – AVIVA 5.03 ХНУ 15.00  
Кубок Надії Вентс – Ротор-2 5.03 ХНУ 16.00  
Кубок Надії Бамбук – ФК “ЛП” 5.03 ХНУ 17.00  
Кубок Поділля програвший Мустанг-Червона Зірка – Олімп – програвший Олімпік – Патріот 5.03 ХНУ 18.00  
Кубок Виклику Адвокат-Starlife – Ауді 5.03 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
1/4 Дантист – Ракета (3 гра) 4.03 Конфермат 13.00  
1/4 ККФА-Vivasan – Фахівець (3 гра) 4.03 Конфермат 15.00  
1/4 Менс – Ветеран (3 гра) 4.03 Конфермат 18.00  
1/2 Прикордонник – переможець Менс – Ветеран 5.03 Конфермат 14.00  
Кубок Поділля ЕкоАльт-Адрія  – програвший Менс – Ветеран 5.03 Конфермат 15.00  
1/2 переможець Дантист – Ракета – переможець ККФА-Vivasan – Фахівець 5.03 Конфермат 16.00  
Кубок Поділля програвший Дантист – Ракета – програвший ККФА-Vivasan – Фахівець 5.03 Конфермат 17.00  
ДИВІЗІОН 4
1/4 Інтерпродсервіс – UBC (3 гра) 4.03 Конфермат 14.00  
1/2 переможець Інтерпродсервіс – UBC – Агробізнес 5.03 НАДПСУ 13.00  
Кубок Виклику Фортуна – DIEZEL 5.03 НАДПСУ 14.00  
Кубок Виклику М’ясник – Тепловик 5.03 НАДПСУ 15.00  
1/2 ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – Crispus 5.03 НАДПСУ 16.00  
Кубок Поділля програвший Інтерпродсервіс – UBC – МобіФренд 5.03 НАДПСУ 17.00  
Кубок Поділля Раково-сіті – ДЮЦ Іскра 5.03 НАДПСУ 18.00  
Кубок Надії ДЮФК Проскурів-Фортуна – Думка 5.03 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5
1/2 FC FNB  – Аваль (2 гра) 4.03 Конфермат 16.00  
1/2 Сокіл  – ЖЖУК-ZALIV – (2 гра) 4.03 Конфермат 17.00  
Кубок Поділля ДЮСШ №1 Україна – ФК Міць 5.03 ДЮСШ 13.00  
Кубок Поділля Лунтік – ДЮСШ №1 2000 5.03 ДЮСШ 14.00  
1/2 FC FNB  – Аваль (3 гра), за необхідністю 5.03 ДЮСШ 15.00  
1/2 Сокіл  – ЖЖУК-ZALIV – (3 гра) за необхідністю 5.03 ДЮСШ 16.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ