Преміум-ліга: результати стартових матчів 6-ого туру та календарь 7-ого туру

0
3351

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
6 Динамо-ГУНП – Forex Club 8.07 НВК №10 (2) 14.00  1:1
6 Тетра – Beerloga 8.07 НВК №10 (2) 15.00  2:5
6 Вентс – Cокіл-3 8.07 НВК №10 (2) 16.00  4:1
6 Хмельницькі делікатеси – Червона Зірка 8.07 НВК №10 (2) 17.00  8:1
6 Ротор – Прикордонник 8.07 НВК №10 (2) 18.00  3:7
6 Ротор-2 – АВІСТ-Cook Drive 8.07 НВК №10 (2) 19.00  2:6
7 Динамо-ГУНП – АВІСТ-Cook Drive 9.07 НВК №10 (1) 12.00  
7 Forex Club – Прикордонник 9.07 НВК №10 (2) 14.00  
7 Тетра – Cокіл-3 9.07 НВК №10 (2) 16.00  
7 Хмельницькі делікатеси – Вентс 9.07 НВК №10 (2) 17.00  
7 Ротор – Beerloga 9.07 НВК №10 (2) 18.00  
7 Ротор-2 – Червона Зірка 9.07 НВК №10 (2) 19.00  
ДИВІЗІОН 2
6 Атлетик-Ферозіт – Політехнік 8.07 НВК №10 (1) 12.00  4:4
6 Сокіл-2 – Ауді 8.07 НВК №10 (1) 15.00  2:3
6 Патріот-Vігор – Лунтік 8.07 Парк І.Франка 15.00  5:5
6 ЕкоАльт-Адрія – Інтерпродсервіс 8.07 НВК №10 (1) 16.00  4:1
6 ККФА-Vivasan – ЕкоАльт 8.07 НВК №10 (1) 17.00  2:4
6 Філтекс – Менс 8.07 Парк І.Франка 18.00  1:2
7 Філтекс – Інтерпродсервіс 9.07 НВК №10 (1) 14.00  
7 Сокіл-2 – Лунтік 9.07 НВК №10 (2) 15.00  
7 Патріот-Viгор – Політехнік 9.07 НВК №10 (1) 15.00  
7 ЕкоАльт – Ауді 9.07 НВК №10 (1) 16.00  
7 ЕкоАльт-Адрія – Атлетик-Ферозіт 9.07 Парк І.Франка 16.00  
7 ККФА-Vivasan – Менс 9.07 Парк І.Франка 17.00  
ДИВІЗІОН 3 Група А
6 Моноліт – МобіФренд 8.07 НВК №10 (1) 14.00  5:4
6 УПП – Фахівець 8.07 Парк І.Франка 16.00  6:4
6 Інкогніто – Торнадо 8.07 Парк І.Франка 19.00  8:5
6 Booster – Меблі-Лідер 9.07 Парк І.Франка 14.00  
6 Зооветпром-Поділля – Lifecell 9.07 Парк І.Франка 15.00  
ДИВІЗІОН 3 Група В
6 Тепловик – UBC-Лезнево 8.07 НВК №10 (1) 13.00  2:6
6 ДЮЦ Іскра – Легіон 8.07 Парк І.Франка 17.00  2:0
6 Раково-сіті – Аванті 8.07 Парк І.Франка 20.00  7:2 
6 Смайл – Алея Взуття 9.07 НВК №10 (1) 13.00  
6 Максимум – Носорог 9.07 НВК №10 (1) 17.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ