Преміум-ліга: календар та результати 10-ого туру і матчів 1/2 фіналу Кубку

0
1854

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
10 АВІСТ-Красилів – Бамбук 21.01 ГУНП 13.00 6:5
1/4 Тетра-Барви – ФК “ЛП” (малий кубок) 21.01 ГУНП 14.15 5:2
10 Хмельницькі делікатеси – Лада 21.01 ГУНП 15.15 3:7
10 Вентс – Сокіл-3 21.01 ГУНП 16.45 3:4
1\4 Ротор-2 – Динамо-ГУНП (малий кубок) 21.01 ГУНП 18.00 4:4 пен. 4:5
10 Газовик – Кардіфф 21.01 ГУНП 19.00 1:2
10 Арсенал-Ротор – Феміда-Старлайф 21.01 ГУНП 20.15 2:4
10 Евеліна – Динамо-ГУНП 22.01 ГУНП 11.45  
10 Тетра-Барви – Епіцентр К-Forex Club 22.01 ГУНП 13.00  
1\2 АВІСТ-Красилів – Вентс (кубок 1гра) 22.01 ГУНП 14.15  
1\2 Сокіл-3 – Кардіфф (кубок 1 гра) 22.01 ГУНП 15.30  
ДИВІЗІОН 2
10 Адвокат-Starlife – Сокіл-2 22.01 ХНУ 13.00  
10 Філтекс – Атлетик-Ферозіт 22.01 ХНУ 14.00  
10 Ротор-2 – Олімпік 22.01 ХНУ 15.00  
10 Карат-Олешин – Ковчег-Десятка 22.01 ХНУ 16.00  
10 Олімп – Новатор 22.01 ХНУ 17.00  
10 Товтри – Патріот 22.01 ХНУ 18.00  
10 AVIVA – Мустанг-Червона Зірка 22.01 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
10 ФК «Литвина» – Ауді 22.01 Конфермат 13.00  
10 Менс – МФК «Ехо» 22.01 Конфермат 14.00  
10 Ракета – ЕкоАльт-Адрія 22.01 Конфермат 15.00  
10 Ветеран – Дантист 22.01 Конфермат 16.00  
10 ЕкоАльт – Фахівець 22.01 Конфермат 17.00  
10 ККФА-Vivasan – Прикордонник 22.01 Конфермат 18.00  
10 Спорттовари.com – ФК «ЛП» 22.01 Конфермат 19.00  
Малий кубок 1/4 фіналу
1/4 Мустанг-Червона Зірка – Тепловик 21.01 НАДПСУ 15.00 11:2
1/4 Адвокат-Starlife – Зеніт-Юрія Фарм 21.01 НАДПСУ 16.00 2:3
ДИВІЗІОН 4
10 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Інтерпродсервіс 22.01 НАДПСУ 13.00  
10 UBC – Думка 22.01 НАДПСУ 14.00  
10 М’ясник – Crispus 22.01 НАДПСУ 15.00  
10 Агробізнес – ДЮЦ Іскра 22.01 НАДПСУ 16.00  
10 МобіФренд – DIESEL 22.01 НАДПСУ 17.00  
10 Тепловик – Фортуна 22.01 НАДПСУ 18.00  
10 Раково-сіті – Алея Взуття 22.01 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5 Група А
8 Лідер – Землемір 21.01 Конфермат 13.00 3:6
8 Вікторія – Lifecell 21.01 Конфермат 14.00 3:10
8 Смайл – Зооветпром-Поділля 21.01 Конфермат 15.00 4:7
8 ФК Міць – Аваль 21.01 Конфермат 16.00 2:4
8 УПП – ДЮСШ №1 Україна 22.01 ДЮСШ 13.00  
8 Регбі-Evolution – Лунтік 22.01 ДЮСШ 17.00  
ДИВІЗІОН 5 Група В
8 ФК Розсоша – ДЮФК Проскурів-Фортуна 21.01 Конфермат 17.00 6:3
8 Максимум – БРАЗЕР 21.01 Конфермат 18.00 5:2
8 Електротранс – Інкогніто 21.01 Конфермат 19.00 4:0
8 Легіон – ДЮCШ №1 2000 22.01 ДЮСШ 14.00  
8 Сокіл – ЖЖУК-ZALIV 22.01 ДЮСШ 15.00  
8 Енергетик – Стимул 22.01 ДЮСШ 16.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ