Преміум-ліга: календар та результати 11-ого туру і матчів-відповідей 1/2 фіналу Кубку

0
1846

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
11 Феміда-Старлайф – Евеліна 28.01 ГУНП 13.00 5:2
1/2 Мустанг-Червона Зірка – Зеніт-Юрія Фарм (малий кубок) 28.01 ГУНП 14.15 3:3 пен. 4:2
11 Епіцентр К-Forex Club – AVIST-Красилів 28.01 ГУНП 15.15 5:3
11 Кардіфф – Вентс 28.01 ГУНП 16.45 2:3
11 Сокіл-3 – Арсенал-Ротор 28.01 ГУНП 18.00 3:6
11 Лада – Тетра-Барви 28.01 ГУНП 19.15 3:5
11 Динамо-ГУНП – Хмельницькі делікатеси 28.01 ГУНП 20.30 2:1
1/2 Динамо-ГУНП – Тетра-Барви (малий кубок) 29.01 ГУНП 11.45  
1\2 Сокіл-3 – Кардіфф (кубок 2 гра) 29.01 ГУНП 13.00  
11 Бамбук – Газовик 29.01 ГУНП 14.15  
1\2 AVIST-Красилів – Вентс (кубок 2 гра) 29.01 ГУНП 15.30  
ДИВІЗІОН 2
11 Ковчег-Десятка – Товтри 29.01 ХНУ 13.00  
11 Новатор – Філтекс 29.01 ХНУ 14.00  
11 Патріот – Адвокат-Starlife 29.01 ХНУ 15.00  
11 Сокіл-2 – Ротор-2 29.01 ХНУ 16.00  
11 Мустанг-Червона Зірка – Олімп 29.01 ХНУ 17.00  
11 Олімпік – AVIVA 29.01 ХНУ 18.00  
11 Атлетик-Ферозіт – Карат-Олешин 29.01 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
11 Дантист – Ракета 29.01 Конфермат 13.00  
11 ЕкоАльт-Адрія – ФК «Литвина» 29.01 Конфермат 14.00  
11 МФК «Ехо» – Ветеран 29.01 Конфермат 15.00  
11 Прикордонник – Спорттовари.com 29.01 Конфермат 16.00  
11 ФК «ЛП» – Менс 29.01 Конфермат 17.00  
11 Фахівець – ККФА-Vivasan 29.01 Конфермат 18.00  
11 Ауді – ЕкоАльт 29.01 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4
11 Фортуна – Агробізнес 29.01 НАДПСУ 13.00  
11 Алея Взуття – М’ясник 29.01 НАДПСУ 14.00  
11 Думка – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 29.01 НАДПСУ 15.00  
11 Crispus – МобіФренд 29.01 НАДПСУ 16.00  
11 Інтерпродсервіс – Раково-сіті 29.01 НАДПСУ 17.00  
11 ДЮЦ Іскра –UBC 29.01 НАДПСУ 18.00  
11 DIESEL – Тепловик 29.01 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5 Група А
9 Лунтік – Лідер 28.01 Конфермат 13.00 5:4
9 Землемір – Смайл 28.01 Конфермат 14.00 2:2
9 ДЮСШ №1 Україна – Вікторія 29.01 ДЮСШ 13.00  
9 Електротранс – Енергетик 29.01 ДЮСШ 15.00  
9 Lifecell – Регбі-Evolution 29.01 ДЮСШ 16.00  
9 Аваль – УПП 29.01 ДЮСШ 17.00  
ДИВІЗІОН 5 Група В
9 Легіон – FC FNB 28.01 Конфермат 15.00 2:7
9 Зооветпром-Поділля – ФК Міць 28.01 Конфермат 16.00 1:8
9 ЖЖУК-ZALIV – Стимул 28.01 Конфермат 17.00 7:2
9 Сокіл – ФК Розсоша 28.01 Конфермат 18.00 12:4
9 Інкогніто – БРАЗЕР 28.01 Конфермат 19.00 6:2
9 ДЮСШ №1 2000 – ДЮФК Проскурів-Фортуна 29.01 ДЮСШ 14.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ