Преміум-ліга: календар та результати 12-ого туру і перших матчів фіналу Кубку

0
2204

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
12 Вентс – Бамбук 04.02 ГУНП 14.30 1:3
Фінал Динамо-ГУНП – Мустанг Червона Зірка (малий кубок) 04.02 ГУНП 15.45 5:0
12 Евеліна – Сокіл-3 04.02 ГУНП 17.00 2:10
12 Арсенал-Ротор – Кардіфф 04.02 ГУНП 18.15 3:7
12 Тетра-Барви – АВІСТ-Красилів 04.02 ГУНП 19.30 3:4
12 Газовик – Епіцентр К-Forex Club 05.02 ГУНП 11.45  
12 Хмельницькі делікатеси – Феміда-Старлайф 05.02 ГУНП 13.00  
12 Лада – Динамо-ГУНП 05.02 ГУНП 14.15  
Фінал АВІСТ-Красилів – Кардіфф (Кубок 1 гра) 05.02 ГУНП 15.30  
ДИВІЗІОН 2
12 Товтри – Атлетик-Ферозіт 05.02 ХНУ 13.00  
12 Олімп – Олімпік 05.02 ХНУ 14.00  
12 Адвокат-Starlife – Ковчег-Десятка 05.02 ХНУ 15.00  
12 Філтекс – Карат-Олешин 05.02 ХНУ 16.00  
12 AVIVA – Сокіл-2 05.02 ХНУ 17.00  
12 Ротор-2 – Патріот 05.02 ХНУ 18.00  
12 Новатор – Мустанг-Червона Зірка 05.02 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
12 ФК «Литвина» – Дантист 05.02 Конфермат 13.00  
12 Ракета – МФК «Ехо» 05.02 Конфермат 14.00  
12 Фахівець – Ауді 05.02 Конфермат 15.00  
12 Менс – Прикордонник 05.02 Конфермат 16.00  
12 ЕкоАльт – ЕкоАльт-Адрія 05.02 Конфермат 17.00  
12 ККФА-Vivasan – Спорттовари.com 05.02 Конфермат 18.00  
12 Ветеран – ФК «ЛП» 05.02 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4
12 Агробізнес – DIESEL 05.02 НАДПСУ 13.00  
12 М’ясник – Інтерпродсервіс 05.02 НАДПСУ 14.00  
12 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Раково-сіті 05.02 НАДПСУ 15.00  
12 Тепловик – Crispus 05.02 НАДПСУ 16.00  
12 UBC- Фортуна 05.02 НАДПСУ 17.00  
12 МобіФренд – Алея Взуття 05.02 НАДПСУ 18.00  
12 Думка – ДЮЦ Іскра 05.02 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5 Група А
10 Регбі-Evolution – ДЮСШ №1 Україна 04.02 Конфермат 13.00 3:13
10 Смайл – Лідер 04.02 Конфермат 14.00 3:4
10 Лунтік – Lifecell 04.02 Конфермат 15.00 4:5
10 УПП – Зооветпром-Поділля 04.02 Конфермат 16.00 4:5
10 Вікторія – Аваль 04.02 Конфермат 17.00 2:8
10 ФК Міць – Землемір 04.02 Конфермат 18.00 5:1
ДИВІЗІОН 5 Група В
10 ДЮСШ №1 2000 – ЖЖУК-ZALIV 04.02 НАДПСУ 13.00 2:3
10 Максимум – ДЮФК Проскурів-Фортуна 04.02 НАДПСУ 14.00 5:1
10 Електротранс – Стимул 04.02 НАДПСУ 15.00 4:1
10 Енергетик – FC FNB 04.02 НАДПСУ 16.00 6:2
10 Сокіл – БРАЗЕР 04.02 НАДПСУ 17.00 13:2
10 Легіон – Інкогніто 04.02 НАДПСУ 18.00 2:2
11 Інкогніто – ДЮСШ №1 2000 05.02 ДЮСШ 13.00  
11 ДЮФК Проскурів-Фортуна – Електротранс 05.02 ДЮСШ 14.00  
11 Стимул – Сокіл 05.02 ДЮСШ 15.00  
11 БРАЗЕР – Легіон 05.02 ДЮСШ 16.00  
11 ФК Розсоша – Енергетик 05.02 ДЮСШ 17.00  
11 FC FNB – Максимум 05.02 Конфермат 20.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ