Преміум-ліга: календар та результати чергових матчів

0
1916

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
3 Арсенал-Ротор – Газовик 12.11 ГУНП 16.00 5:5
3 Хмельницькі делікатеси – Епіцентр К-Forex Club 12.11 ГУНП 17.15 4:3
3 Вентс – Тетра-Барви 12.11 ГУНП 18.30 2:1
3 Евеліна – АВІСТ-Красилів 13.11 ГУНП 12.00  
3 Феміда-Старлайф – Сокіл-3 13.11 ГУНП 13.15  
3 Динамо-ГУНП – Кардіфф 13.11 ГУНП 14.30  
3 Лада – Бамбук 13.11 ГУНП 15.45  
ДИВІЗІОН 2
2 Філтекс – Олімпік 13.11 ХНУ 13.00  
2 Патріот – Новатор 13.11 ХНУ 14.00  
2 Атлетик-Ферозіт – AVIVA 13.11 ХНУ 15.00  
2 Сокіл-2 – Мустанг-Червона Зірка 13.11 ХНУ 16.00  
2 Ковчег-Десятка – Олімп 13.11 ХНУ 17.00  
2 Карат-Олешин – Ротор-2 13.11 ХНУ 18.00  
2 Товтри – Адвокат-Starlife 13.11 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
2 МФК «Ехо» – Фахівець 13.11 Конфермат 13.00  
2 Дантист – Ауді 13.11 Конфермат 14.00  
2 ФК «ЛП» – ЕкоАльт 13.11 Конфермат 15.00  
2 Прикордонник – ФК «Литвина» 13.11 Конфермат 16.00  
2 ККФА-Vivasan – ЕкоАльт-Адрія 13.11 Конфермат 17.00  
2 Спорттовари.com – Ракета 13.11 Конфермат 18.00  
2 Менс – Ветеран 13.11 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4
1 М’ясник – МобіФренд 13.11 НАДПСУ 13.00  
1 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Фортуна 13.11 НАДПСУ 14.00  
1 Dizel – ДЮЦ Іскра 13.11 НАДПСУ 15.00  
1 Інтерпродсервіс – Агробізнес 13.11 НАДПСУ 16.00  
1 Crispus – Думка 13.11 НАДПСУ 17.00  
1 Раково-сіті – Тепловик 13.11 НАДПСУ 18.00  
1 Алея Взуття – Тролейбусник-UBC-Патріот-2 13.11 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5. Підгрупа А
1 ДЮСШ №1 Україна – Престиж-Авто 13.11 ДЮСШ 13.00  
1 Вікторія – Землемір 13.11 ДЮСШ 14.00  
1 Регбі-Evolution – Зооветпром-Поділля 13.11 ДЮСШ 15.00  
1 УПП – Смайл 12.11 Конфермат 16.00 5:3
1 Лунтік – Аваль 12.11 Конфермат 17.00 3:7
1 ФК Міць – Меблі-Лідер 12.11 Конфермат 18.00 8:3
1 Експрес – Lifecell 12.11 Конфермат 19.00 0:5 (тех.)
ДИВІЗІОН 5 . Підгрупа В
1 FC FNB – ФК Розсоша 12.11 Конфермат 13.00 13:3
1 ЖЖУК-ZALIV – Легіон 12.11 Конфермат 14.00 7:2
1 ДЮФК Проскурів-Фортуна – Енергетик 12.11 Конфермат 15.00 4:2
1 Інкогніто – Сокіл 13.11 ДЮСШ 16.00  
1 Стимул – Максимум 13.11 ДЮСШ 17.00  
1 БРАЗЕР – Електротранс 12.11 Конфермат 20.00 3:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ