Преміум-ліга: календар та результати чергових матчів

0
1758

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
7 Динамо-ГУНП – Газовик 10.12 ГУНП 16.45 2:2
7 Лада – Вентс 10.12 ГУНП 18.00 7:2
7 Хмельницькі делікатеси – Арсенал-Ротор 10.12 ГУНП 19.15 11:4
7 Феміда-Старлайф – АВІСТ -Красилів 11.12 ГУНП 11.45  
7 Евеліна – Тетра-Барви 11.12 ГУНП 13.00  
7 Кардіфф – Бамбук 11.12 ГУНП 14.15  
7 Сокіл-3 – Епіцентр К-Forex Club 11.12 ГУНП 15.30  
ДИВІЗІОН 2
6 Атлетик-Ферозіт – Олімпік 10.12 ХНУ 13.00 4:4
6 Філтекс – Патріот 10.12 ХНУ 14.00 2:0
6 Карат-Олешин – Мустанг-Червона Зірка 10.12 ХНУ 15.00 2:4
6 Ротор-2 – AVIVA 10.12 ХНУ 16.00 5:7
6 Адвокат-Starlife – Олімп 10.12 ХНУ 17.00 2:6
6 Товтри – Новатор 10.12 ХНУ 18.00 4:2
6 Ковчег-Десятка – Сокіл-2 10.12 ХНУ 19.00 1:3
7 Сокіл-2 – Атлетик-Ферозіт 11.12 ХНУ 13.00  
7 Патріот – Ковчег-Десятка 11.12 ХНУ 14.00  
7 Олімпік – Карат-Олешин 11.12 ХНУ 15.00  
7 AVIVA – Філтекс 11.12 ХНУ 16.00  
7 Новатор – Адвокат- Starlife 11.12 ХНУ 17.00  
7 Олімп – Ротор-2 11.12 ХНУ 18.00  
7 Мустанг-Червона Зірка – Товтри 11.12 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
6 Ракета – ФК «Литвина» 10.12 Конфермат 14.00 4:12
6 ККФА-Vivasan – МФК «Ехо» 10.12 Конфермат 15.00 4:3
6 Спорттовари.com – Ауді 10.12 Конфермат 16.00 7:6
6 Менс – Фахівець 10.12 Конфермат 17.00 7:5
6 Ветеран – ЕкоАльт 10.12 Конфермат 18.00 7:4
6 Прикордонник – ЕкоАльт-Адрія 10.12 Конфермат 19.00 14:3
6 ФК «ЛП» – Дантист 10.12 Конфермат 20.00 4:7
7 МФК «Ехо» – ФК «ЛП» 11.12 Конфермат 13.00  
7 ЕкоАльт – Ракета 11.12 Конфермат 14.00  
7 Ауді – Менс 11.12 Конфермат 15.00  
7 ФК «Литвина» – ККФА-Vivasan 11.12 Конфермат 16.00  
7 Фахівець – Ветеран 11.12 Конфермат 17.00  
7 ЕкоАльт-Адрія – Спорттовари.com 11.12 Конфермат 18.00  
7 Дантист – Прикордонник 11.12 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4
6 М’ясник – Думка 10.12 НАДПСУ 13.00 5:2
6 МобіФренд –UBC 10.12 НАДПСУ 14.00 5:5
6 Інтерпродсервіс – Фортуна 10.12 НАДПСУ 15.00 3:3
6 Раково-сіті – ДЮЦ Іскра 10.12 НАДПСУ 16.00 4:1
6 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Crispus 10.12 НАДПСУ 17.00 1:1
6 Тепловик – Агробізнес 10.12 НАДПСУ 18.00 4:3
6 Алея Взуття – DIESEL 10.12 НАДПСУ 19.00 2:7
7 ДЮЦ Іскра – М’ясник 11.12 НАДПСУ 13.00  
7 Crispus – Алея Взуття 11.12 НАДПСУ 14.00  
7 DIESEL – Інтерпродсервіс 11.12 НАДПСУ 15.00  
7 Думка – МобіФренд 11.12 НАДПСУ 16.00  
7 Агробізнес – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 11.12 НАДПСУ 17.00  
7 Фортуна – Раково-сіті 11.12 НАДПСУ 18.00  
7 UBC – Тепловик 11.12 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5 Група А
4 Меблі-Лідер – Аваль 10.12 НАДПСУ 10.00 4:3
4 Землемір – Lifecell 10.12 НАДПСУ 11.00 0:3
4 УПП – Вікторія 10.12 НАДПСУ 12.00 2:2
4 Смайл – Лунтік 11.12 Конфермат 12.00  
4 Зооветпром-Поділля – ДЮСШ №1 Україна 11.12 ДЮСШ 14.00  
4 ФК Міць – Регбі-Evolution 11.12 ДЮСШ 18.00  
ДИВІЗІОН 5 Група Б
4 FC FNB – Інкогніто 11.12 НАДПСУ 10.00  
4 ФК Розсоша – ЖЖУК-ZALIV 11.12 НАДПСУ 11.00  
4 ДЮФК Проскурів-Фортуна – БРАЗЕР 11.12 НАДПСУ 12.00  
4 Енергетик – ДЮСШ №1 2000 11.12 ДЮСШ 13.00  
4 Електротранс – Сокіл 11.12 ДЮСШ 15.00  
4 Максимум – Легіон 11.12 ДЮСШ 16.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ