Преміум-ліга: календар та результати чергових матчів

0
1707

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
8 Евеліна – Хмельницькі делікатеси 17.12 ГУНП 17.15 5:3
8 Газовик – Феміда-Старлайф 17.12 ГУНП 18.30 3:3
8 Тетра-Барви – Бамбук 17.12 ГУНП 19.45 5:2
8 Епіцентр К-Forex Club – Кардіфф 17.12 ГУНП 21.00 2:2
8 Арсенал-Ротор – Лада 17.12 ГУНП 22.15 3:3
8 Вентс – Динамо-ГУНП 18.12 ГУНП 14.30  
8 АВІСТ-Красилів – Сокіл-3 18.12 ГУНП 15.45  
ДИВІЗІОН 2
8 Товтри – Олімпік 18.12 ХНУ 13.00  
8 Атлетик-Ферозіт – Патріот 18.12 ХНУ 14.00  
8 Філтекс – Ковчег-Десятка 18.12 ХНУ 15.00  
8 Адвокат-Starlife – Мустанг-Червона Зірка 18.12 ХНУ 16.00  
8 Ротор-2 – Новатор 18.12 ХНУ 17.00  
8 AVIVA – Олімп 18.12 ХНУ 18.00  
8 Карат-Олешин – Сокіл-2 18.12 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
8 Ветеран – Ауді 18.12 Конфермат 13.00  
8 Прикордонник – МФК «Ехо» 18.12 Конфермат 14.00  
8 Ракета – Фахівець 18.12 Конфермат 15.00  
8 ФК «Литвина» – ЕкоАльт 18.12 Конфермат 16.00  
8 ККФА-Vivasan – ФК «ЛП» 18.12 Конфермат 17.00  
8 Спорттовари.com – Дантист 18.12 Конфермат 18.00  
8 Менс – ЕкоАльт-Адрія 18.12 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4
8 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Алея Взуття 18.12 НАДПСУ 13.00  
8 Інтерпродсервіс – Crispus 18.12 НАДПСУ 14.00  
8 М’ясник – Фортуна 18.12 НАДПСУ 15.00  
8 МобіФренд – ДЮЦ Іскра 18.12 НАДПСУ 16.00  
8 Агробізнес – UBC 18.12 НАДПСУ 17.00  
8 Тепловик – Думка 18.12 НАДПСУ 18.00  
8 Раково-сіті – DIESEL 18.12 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5 Група А
5 Лунтік – ФК Міць 17.12 Конфермат 13.00 4:3
5 БРАЗЕР – FC FNB 17.12 Конфермат 14.00 4:8
5 Вікторія – Меблі-Лідер 17.12 Конфермат 15.00 4:2
5 Аваль – Зооветпром-Поділля 17.12 Конфермат 16.00 4:6
5 Стимул – ДЮФК Проскурів-Фортуна 17.12 Конфермат 17.00 6:6
5 ЖЖУК-ZALIV – Енергетик 17.12 Конфермат 18.00 11:0
5 Інкогніто – ФК Розсоша 17.12 Конфермат 19.00 4:7

 

ДИВІЗІОН 5 Група В
5 ДЮСШ №1 Україна – Землемір 18.12 ДЮСШ 13.00  
5 ДЮСШ №1 2000 – Максимум 18.12 ДЮСШ 14.00  
5 Lifecell – Смайл 18.12 ДЮСШ 15.00  
5 Легіон – Електротранс 18.12 ДЮСШ 16.00  
5 Регбі-Evolution – УПП 18.12 ДЮСШ 17.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ