Преміум-ліга: календар та результати чергових матчів плей-офф

0
2297

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
Гра за 3-є місце Сокіл-2 – Патріот (2 гра) 18.03 ГУНП 11.00 3:3 пен. 3:4
Фінал AVIVA – Олімп (2 гра) 18.03 ГУНП 12.05 4:4 пен. 4:2
Кубок Поділля Сокіл-3 – АВІСТ-Красилів 18.03 ГУНП 13.15 4:5
Гра за 3-є місце Газовик – Феміда-Старлайф (2 гра) 18.03 ГУНП 14.30 3:2
Кубок Поділля Кардіфф – Епіцентр К-Forex Club 18.03 ГУНП 15.45 5:2
Кубок Виклику Лада – Евеліна 18.03 ГУНП 17.15 7:3
Фінал Арсенал-Ротор – Динамо-ГУНП (2 гра) 18.03 ГУНП 18.30 1:2
Кубок Виклику Хмельницькі делікатеси – Тетра-Барви 18.03 ГУНП 19.45 7:3
Кубок Надії Вентс – Ауді 18.03 ГУНП 21.00 5:0 (тех.)
С Стиковий матч Евеліна – Патріот (1 гра) 19.03 ГУНП 11.00  
Фінал Олімп – AVIVA (3 гра) 19.03 ГУНП 12.05  
Гра за 3-є місце Феміда-Старлайф – Газовик (3 гра) 19.03 ГУНП 13.15  
С Стиковий матч Тетра-Барви – Сокіл-2 (1 гра) 19.03 ГУНП 14.30  
ДИВІЗІОН 2
Кубок Поділля Мустанг-Червона Зірка – Філтекс 19.03 ХНУ 15.00  
Кубок Поділля Олімпік – Товтри 19.03 ХНУ 16.00  
Кубок Надії Бамбук – Ротор-2 19.03 ХНУ 17.00  
Кубок Надії Адвокат-Starlife – ФК “ЛП” 19.03 ХНУ 18.00  
 
ДИВІЗІОН 3
Фінал Фахівець – Прикордонник (1 гра) 18.03 Конфермат 15.00 3:14
Гра за 3-є місце Ветеран – Дантист (1 гра) 18.03 Конфермат 16.00 0:5 (тех.)
Фінал Прикордонник – Фахівець (2 гра) 19.03 Конфермат 13.00  
Гра за 3-є місце Дантист – Ветеран (2 гра) 19.03 Конфермат 14.00 5:0 (тех.)
ДИВІЗІОН 4
Фінал Агробізнес – Crispus (1 гра) 18.03 Конфермат 13.00 0:1
Гра за 3-є місце Інтерпродсервіс – ФК “Зеніт-Юрія Фарм” (1 гра) 18.03 Конфермат 14.00 3:9
Кубок Поділля МобіФренд – Раково-сіті 19.03 НАДПСУ 13.00  
Гра за 3-є місце ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – Інтерпродсервіс (2 гра) 19.03 НАДПСУ 14.00  
Кубок Поділля ДЮЦ Іскра – UBC 19.03 НАДПСУ 15.00  
Фінал Crispus – Агробізнес (2 гра) 19.03 НАДПСУ 16.00  
ДИВІЗІОН 5
Гра за 3-є місце Аваль – ЖЖУК-ZALIV (3 гра) 18.03 Конфермат 17.00 5:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ