Преміум-ліга: «Кардіфф» на останніх секундах вириває перемогу над «АВІСТ-Красиловом», «Газовик» продовжує безпрограшну серію перемогою над чинним чемпіоном

0
1638

Огляд матчів 9-го туру у дивізіоні 1

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Дуже швидко промайнули новорічні та різдвяні свята, і минулого вік-енду після цієї святкової паузи поновилися баталії у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У елітному дивізіоні змагальний марафон продовжився матчами 9-ого туру, і забігаючи наперед відзначимо, що у дивізіоні 1 він видався чи не найцікавішим у нинішньому сезоні. Про все це далі у нашому огляді.

«Кардіфф» – «АВІСТ-Красилів» – 6:5 (0:2)

Арбітри: Божко, Куцак

Голи: Ціх (33), Яремчук (35), Шум (37, 44), Темнюк (47, 54) – Косяк (24), Олексюк (25, 40, 53, 54)

«Кардіфф»: Сандулов, Козак, Пліс, Ціх, Темнюк, Яремчук, Черкезов, Сакович, Лук’янов, Шум, Зубик, Юрко

«АВІСТ-Красилів»: Чекерський, Алексеєв, Олексюк, Мельник, Бабак, Сікора, Косяк, Семенчук, Полупан, Кравецький, Диняк, Гагун, Городовий, Бриндак

Попередження: Юрко (35), Шум (38), Яремчук (54) – Мельник (47), Олексюк (54)

Вилучення: Яремчук (54, друге попередження)

Тур під номером «9» відкривав один з двох його центральних матчів, у якому між собою зустрічалися представники лідируючої групи – «Кардіфф» та «АВІСТ-Красилів».

Розпочали гру суперники доволі обережно, однак поступово ініціатива перейшла під контроль команди з Красилова, яка досягла свого під завісу першої 27-ти хвилинки, коли впродовж однієї хвилини двічі змусила капітулювати Сандулова. Відкрив рахунок у зустрічі Косяк, який холоднокровним ударом в нижній кут реалізував дабл-пенальті, призначений у бік воріт «Кардіффа», а через декілька секунд подвоїв перевагу «клітчатих» Олексюк, якому після націленого пасу від Бабака з флангу залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 0:2.

«Кардіфф» навіть і не думав здаватися, і видавши ударну двохвилинку в середині другої половини матчу, відродив інтригу в зустрічі. Спочатку Ціх точним ударом під поперечину метрів з 10-ти скоротив відставання у рахунку до мінімуму для номінальних господарів, а невдовзі Яремчук, влучно пробивши у нижній кут після помилки захисту «АВІСТ-Красилова», відновив статус-кво – 2:2. На куражі «помаранчеві» продовжили атакувати, і це принесло свої плоди на 37-ій хвилині, коли Шум красивим ударом в праву «дев’ятку» завершив вивірену передачу Зубика з ауту, однак радість «помаранчевих» була недовгою. Через три хвилини Олексюк, обігравши на швидкості двох захисників та влучно пробивши у праву «шістку» знову зробив рахунок на табло нічийним – 3:3, а ось далі на паркеті спорткомплексу ГУНП розпочалися справжні «гойдалки». Спочатку в них привабливіше виглядали гравці «Кардіффа», які завдяки голам Шума та Темнюка зробили більш ніж вагому заявку на перемогу, однак «АВІСТ-Красилів» і не думав опускати руки, і Олексюк впродовж кількох секунд двічі змусив Сандулова виймати шкіряний снаряд із власних воріт, оформивши в підсумку покер у зустрічі – 5:5. Розв’язка цього матчу наступила на його останній хвилині. Темнюк, розкішним ударом зі штрафного знявши павутину із правої «дев’ятки», знову вивів вперед «Кардіфф», однак «АВІСТ-Красилів» бився до кінця, і цілком міг врятуватися від поразки на останніх секундах, однак Косяку з дабл-пенальті вдруге у цій зустрічі переграти Сандулова не вдалося – яскрава перемога «Кардіффа» з рахунком 6:5, який здобуває надважливі три очки та продовжує дихати у спину лідеру дивізіону 1, «Феміді-Старлайф».

«Бамбук» – «Епіцентр К-Forex Club» – 3:3 (1:0)

Арбітри: Куцак, Божко

Голи: Кульбачний (17), Солонинко (35, 53) – Сяньков (39), Овчинніков (45), Самсонюк (54)

«Бамбук»: Гарбар, Кучерук, Антонов, Кульбачний, Солонинко, Підручний, Яровий, Стеценко, Папірович

«Епіцентр К-Forex Club»: Остяк, Безвещук, Олянчук, Моночков, Овчинніков, Гарієвський, Самсонюк, Богославський, Сяньков, Петриковець, Успенський, Слівінський, В. Вербовий, С. Вербовий

Попередження: Антонов (27) – Богославський (24)

premium_14_1_2

Наступними на паркет вийшли представники нижньої частини турнірної таблиці – «Бамбук» та «Епіцентр К-Forex Club». Над обома колективами нависла серйозна загроза вильоту, отож в очному матчі суперники прагнули грати лише на перемогу, подарувавши в підсумку яскраве видовище, яке тримало у напрузі до самісінького фінального свистка.

Початок матчу більш впевнено провели «будівельники», однак номінальні господарі більш ніж успішно стримали стартовий шквал атак свого суперника, і всередині першого тайму отримали за це приємну винагороду у вигляді забитого м’яча. Його автором став Кульбачний, який після чудової гри у відборі холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із Остяком – 1:0. Як виявилося, цей гол і став єдиним у першій 27-ти хвилинці, однак моментів для того, аби змінити цифри на табло суперники створили чимало, однак по такій грі кращими були голкіпери обох команд, які не раз змушені були демонструвати свою майстерність.

Початок другого тайму ознаменувався шквалом атак «Бамбука», який змушував Остяка крутитись, наче білку в колесі. До пори, до часу кіпер «будівельників» діяв вище всяких похвал, витягнувши декілька «мертвих» м’ячів, однак і він виявився безсилим на 35-ій хвилині, коли Солонинко красиво вдотик підсік шкіряний снаряд у ціль після довгого вводу від Гарбара – 2:0. Цей пропущений м’яч не на жарт додав спортивної злості «Епіцентру К-Forex Club», який невдовзі скоротив розрив у рахунку до мінімуму зусиллями Сянькова, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу від Гарієвського, а через 6 хвилин, Овчинніков у схожій манері вдруге в матчі змусивши капітулювати Гарбара, відродив інтригу в матчі – 2:2. Завершення зустрічі видалося драматичним. Спочатку Солонинко, точним ударом завершивши блискучу триходівку «Бамбука» схилив шальки терезів на користь номінальних господарів, однак «будівельники», які відразу перейшли на гру з 5-им польовим, на останніх секундах таки зуміли проявити характер та врятуватися від поразки. Рятівником «Епіцентра К-Forex Club став Самсонюк, який виявився першим на добиванні після удару Олянчука, і з кількох метрів проштовхнув шкіряний снаряд у ціль – нічия з рахунком 3:3, яка стала вочевидь, найсправедливішим підсумком поєдинку, у якому на поразку не заслуговував жоден з суперників.

«Лада» – «Евеліна» – 6:2 (2:1)

Арбітри: Подворний, Вислободський

Голи: Арт. Панасенков (16), Умаров (24, 42), Федорко (29), Лисюк (39, 52) – Стожик (19), Белінський (43)

«Лада»: Анд. Панасенков, Умаров, Лисюк, П. Шульган, А. Шульган, Зощук, Федорко, Міщук, Гуринович, Арт. Панасенков, Підлісний

«Евеліна»: Мельничук, Ошовський, Перканюк, Піхотко, Мельник, Стожик, Бородій, Штокало, Белінський

Попередження: Федорко (30)

Вилучення: Мельничук (23, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Розпочався матч з атак «Лади», яка відразу взяла у облогу ворота Мельничука, і свого досягла на 16-ій хвилині, коли Панасенков блискуче пробив зльоту у нижній кут після навісної передачі з глибини майданчику – 1:0. Відчувши впевненість у власних силах, «білі» впродовж кількох хвилин могли доводити рахунок на табло до розгромного, однак Лисюк спочатку не зумів у ближньому бою переграти кіпера «Евеліни», а через декілька миттєвостей «зелених» від неприємностей врятував каркас воріт, у який прийшовся удар Зощука. Команда з Ярмолинець ж подібним марнотратством не вирізнялася, і Стожик, з кількох метрів замкнувши дальню стійку після прострілу Бородія, зробив рахунок на табло рівним – 1:1. Багатою на події видалася 24 хвилина, коли Мельничуку лише ціною фолу останньої надії вдалося зупинити атакувальний прорив Міщука. Вердикт рефері був суворим для «Евеліни» – червона картка воротарю та пенальті у бік воріт «зелених». Піхотко, який вимушено зайняв місце у воротах номінальних гостей героїчно парирував удар Умарова з «точки», однак лідер атак номінальних господарів реабілітувався доволі швидко, і гарматним ударом під поперечину з лінії воротарського реалізувавши «більшість», відправив «Ладу» на перерву у ранзі переможця.

Після перерви номінальних господарів, які спіймали кураж та відчули впевненість у власних силах, було не спинити. В дебюті другого тайму свій дебютний гол у футболці «Лади» провів Федорко, виявившись найспритнішим на дальній стійці після прострілу Зощука, а Лисюк та Умаров, по черзі впродовж 3 хвилин змусивши капітулювати Піхотко, зняли усі питання щодо переможця. Гол Белінського відродив тінь інтриги в матчі, однак останнє слово у зустрічі все одно виявилося за номінальними господарями – Лисюк, вразивши вже порожні ворота, оформив дубль в матчі та встановив остаточний рахунок на табло – впевнена перемога «Лади» з рахунком 6:2, яка завдяки цьому успіху суттєво покращує власні перспективи у боротьбі за вихід у плей-офф.

«Феміда-Старлайф» – «Вентс» – 4:0

Арбітри: Подворний, Фарина

Голи: Рибак (13, 29, 54), Ткачук (53)

«Феміда-Старлайф»: Паславський, Чиж, Бойко, Бабак, Гончар, Дележа, Муляр, Романюк, Гончарук, Маковійчук, Бродзянський, Атласюк, Рибак, Ткачук

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Побережник, Бідюк, Дикий, Стець, Святий, Бондар, Паперовський, Василько, Гоцалюк, Діброва

Попередження: Дикий (29), Гоцалюк (39)

Здобула три очки і «Феміда-Старлайф», яка в 9-ому турі виявилася сильнішою за «Вентс». Хоча, все для «вентсівців» розпочиналося дуже і дуже непогано, і хто б знає як все склалося, реалізуй свої моменти Паперовський та Василько, однак Паславський на останньому рубежі власних воріт зіграв надпереконливо. Це змусило активізуватися «фемідівців», які додали в швидкості, і свого досягли на 13-ій хвилині, коли Рибак влучно вдотик пробив під поперечину з лінії воротарського після скидки Ткачука – 1:0.

Вдалі дії цієї зв’язки увінчалися успіхом для лідера і в дебюті другого тайму: Ткачук виконав навісну передачу зі своєї половини, а Рибак наважився на удар в падінні через себе. Вийшло на заглядінні: Сергій зняв павутину з лівої «дев’ятки», оформивши дубль – 2:0. «Вентс» не опустив руки, і в наступній атаці скорочувати відставання у рахунку до мінімуму міг Побережник, однак номінальних господарів після його підступного удару метрів з 10-ти виручила стійка. Номінальним гостям нічого не залишалося як йти ва-банк та спробувати врятувати гру з 5-им польовим, однак ця тактика успіхом для номінальних гостей не увінчалася. Скоріше навпаки: зняв усі питання щодо переможця Ткачук, який виявився в потрібному місці та в потрібний час після розіграшу кутового, а масну крапку у матчі поставив Рибак, який вразивши порожню ціль, оформив таким чином хет-трик – 4:0 на користь «Феміди-Старлайф», яка продовжує лідирувати у дивізіоні 1.

«Динамо-ГУНП» – «Арсенал-Ротор» – 6:5 (1:0)

Голи: Самсонов (8, аг.), Бабій (30, 54), Подлюк (39), Колесников (50), Наскальний (53) – Красножон (31), Слободян (38), Думанюк (40, 54), Кострицький (45)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Сторожук, Колесников, Бабій, Сохорук, Подлюк, Березовський, Наскальний, Грицик, Заєць, Гранчак, Бойчук

«Арсенал-Ротор»: Рудий, Шпаков, Кострицький, Туз, Думанюк, Самсонов, Слободян, Зарицький, Красножон, Шлапак

Попередження: Подлюк (38), Сохорук (43)

Доволі цікавим та видовищним видався наступний матч ігрової суботи, у якому зустрічалися «Динамо-ГУНП» та «Арсенал-Ротор».

Початок матчу пройшов в атаках «динамівців», і їх стартовий натиск увінчався успіхом на 8-ій хвилині. «Допоміг» їм у цьому Самсонов, який зрізав сферу у власну ціль після прострілу з флангу – 1:0. Цей гол на деякий час відправив «канонірів» у стан гроггі, однак скористатися цим їх суперники не зуміли: Колесников із забійної позиції пробив точнісінько у голкіпера, а коли вже і він був би безсилим, «Арсенал-Ротор» врятувала поперечина, яка прийняла на себе потужний постріл Гранчака.

Все найцікавіше команди залишили на другий тайм. Вже в його дебюті Бабій потужним ударом з розвороту в лівий нижній кут подвоїв перевагу номінальних господарів, однак «Арсенал-Ротор» проявив характер, і вже невдовзі завдяки влучним ударам Красножона та Слободяна відродив інтригу в матчі – 2:2. «Динамівці» з відповіддю не забарилися, і вже у наступній атаці Подлюк потужним ударом в нижній кут з лінії воротарського знову вивів вперед у рахунку номінальних господарів, однак їх радість була недовгою. Вже доволі швидко Думанюк, виявившись найспритнішим на дальній стійці, повернув рівновагу у рахунку, а через 5 хвилин Кострицький, точним ударом завершивши націлений пас від Слободяна, перевернув у матчі все з ніг на голову – 3:4!!! «Динамо-ГУНП» змінило голкіпера на п’ятого польового, і двічі грамотно розігравши «зайвого» впродовж трьох хвилин (забитими м’ячами відзначилися Колесников та Наскальний), знову схилили шальки терезів на свою користь, а майже відразу Бабій, якому вдався розкішний удар зльоту після довгого вводу від Попроцького – 6:4. «Арсенал-Ротор» тут же скоротив розрив до мінімуму після влучного удару Думанюка, якому після скидки Стасюка залишалося лише не промахнутися з кількох метрів, однак на більше у номінальних гостей не було ні часу, ні можливості – 6:5 на користь «Динамо-ГУНП», яке завдяки цій перемозі впритул наближається до трійки лідерів змагань у дивізіоні 1.

«Сокіл-3» – «Газовик» – 5:6 (1:5)

Арбітри: Маніло, Жмурко

Голи: Соколюк (24, 44), Юхимович (30, 52), Роговський (47) – Сологуб (3, 25), Макс. Паюк (15), Мих. Паюк (19), Глаз (21, 42)

«Сокіл-3»: Гончар, Глас, Вербовий, Луцюк, Король, Соколюк, Роговський, Юхимович, Мельник, Трочинський, Гринь, Алексейчук

«Газовик»: Петричук, Рефель, Нємий, Глаз, Ситнік, Антонюк, Блажко, Сологуб, Мих. Паюк, Макс. Паюк, Лахмай, Чабан, Баландюк

Попередження: Роговський (10) – Антонюк (41)

Програму 9-го туру продовжував його центральний матч, у якому зустрічалися «Сокіл-3» та «Газовик».

Розпочався матч за мінімальної ігрової переваги «Сокола-3», однак «Газовик» терпляче діяв другим номером, очікуючи свого шансу у контратаках, і він випав номінальним гостям на 3-ій хвилині, коли Сологубу після прострілу Антонюка на дальню стійку та провалу захисту «Сокола-3» залишалося лише влучити у порожній кут з кількох метрів – 0:1. Цей гол неабияк додав впевненості «чорним», які видавши вдалий відрізок всередині першого тайму, довели рахунок на табло до розгромного. Подвоїв перевагу «Газовика» Максим Паюк, вдало зігравши на добиванні після удару Нємий, а через чотири хвилини в обіймах партнерів поринув і Михайло Паюк, який точним ударом з кута воротарського завершив швидку багатоходівку своєї команди – 0:3. «Сокіл-3» міг відразу в наступній атаці скорочувати відставання у рахунку, однак Юхимович своїм шансом не скористався, не зумівши після чудового пасу Гласа перегати в ближньому бою Петричука. Відоме футбольне правило спрацювало на 21-ій хвилині, коли Глаз, виявившись першим на добиванні після удару Нємого, довів перевагу «газовиків» до чотирьох забитих м’ячів – 0:4. Під завісу першого тайму результативними ударами обмінялися Соколюк та Сологуб – 1:5.

«Сокіл-3» не опускав руки, і в дебюті другого тайму Юхимович, ефектно обігравшись в «стіночку» на швидкості із Луцюком та з кількох метрів розстрілявши Петричука, один м’яч відіграв, на що «Газовик» відповів голом Глаза, який з другої спроби реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером – 2:6. Номінальні господарі в надії врятуватися від поразки, змінили голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика вже дуже швидко принесла свої плоди «малиновим». Соколюк та Роговський, яким по черзі після затяжних розіграшів «зайвого» асистував Юхимович, скоротили розрив до цілком відігруваних «-2», а невдовзі Дмитро записав на свій рахунок і забитий м’яч, відродивши інтригу в матчі – 5:6. Останні хвилини ознаменувалися справжнім фінальним штурмом «Сокола-3», однак «Газовику» ціною надзусиль вдалося вистояти. Декілька неймовірних сейвів видав Петричук, а коли він і був би вже безсилим, «газовиків» врятувала стійка воріт, яка прийняла на себе разючий удар Соколюка. В підсумку – 6:5 на користь «Газовика», який завдяки цій перемозі продовжує власну безпрограшну серію та піднімається на третій рядок у табелі про ранги дивізіону 1.

«Хмельницькі делікатеси» – «Тетра-Барви» – 7:4 (3:3)

Арбітри: Жмурко, Маніло

Голи: Токарчук (19), Морочківський (20, 27, 34), Бражук (53, 54), Нік (54) – Музичук (2), Ліповуз (10, 27, 51)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Криськов, Морочківський, Кащук, Бражук, Богдан, Леонов, Нік, Токарчук, Юхимчук, Жаріков, Дячук

«Тетра-Барви»: Грабенчук, Гресь, Ліповуз, Задерейко, Кузьмін, Муляр, Гнатюк, Скалій, Мазур, Ярош, Музичук, Хрущ, Мевша

Попередження: Сиворог (32), Кащук (47) – Скалій (22), Кузьмін (27), Ярош (34), Муляр (53)

Вилучення: Скалій (37, друге попередження)

Завершував 9 тур в дивізіоні 1 ще один цікавий поєдинок, у якому зустрічалися «Хмельницькі делікатеси» та «Тетра-Барви».

Початок матчу пройшов за переваги «Тетри-Барви», яка вже на 10-ій хвилині володіла більш ніж комфортною перевагою у два забиті м’ячі. В обидвох з них активну участь прийняв Музичук. Спочатку лідер атак «синіх» відкрив рахунок у зустрічі, вдало зігравши на перехопленні і влучно пробивши у нижній кут з-за меж воротарського, а через декілька хвилин створив усі передумови для голу Ліповузу, якому після чудового прострілу Олександра на дальню стійку залишалося не промахнутися з кількох метрів – 0:2. «Делікатеси» прийшли в себе під завісу першого тайму, і видавши ударну двохвилинку, впродовж якої Грабенчук був вимушений двічі діставати м’яч із сітки власних воріт. Спочатку відзначився Токарчук, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу Сиворога, а через декілька секунд Морочківський гарматним пострілом під поперечину не залишив кіперу «синіх» жодних шансів – 2:2. Багатою на події видалася остання хвилина першого тайму. Ліповуз, зірвавши овації трибун красивим ударом головою у «дев’ятку» після довгого вводу від голкіпера, знову вивів вперед у рахунку «Тетру-Барви», яка ж через декілька секунд перевищила допустимий ліміт фолів та отримала дабл-пенальті у власні ворота. Морочківський з «точки» був безжальним – 3:3.

В дебюті другого тайму «делікатеси» вперше повели у рахунку, і знову відзначився Морочківський, який поцілив акурат у правий верхній кут – 4:3. Тепер відіграватися потрібно було вже «Тетрі-Барвам», і це завдання підопічні Андрія Яремчука не стали відкладати у довгий ящик. Дива воротарської майстерності демонстрував Самчук, парирувавши декілька «мертвих» м’ячів, а коли і він був вже безсилим, за «делікатеси» зіграв каркас воріт, який прийняв на себе потужний удар від Музичука. Гол у ворота номінальних господарів назрівав, і стався на 51-ій хвилині, коли хет-трик оформив Ліповуз, невідпорно пробивши у верхній кут після помилки захисту «делікатесних» – 4:4. «Гойдалки» на майданчику продовжувалися і надалі, і по такій грі вирішальним став більший досвід гравців номінальних господарів. Героєм зустрічі став Бражук, який оформив дубль протягом однієї хвилини, знявши усі питання щодо переможця, а на останніх секундах Нік, з метра розстрілявши голкіпера після скидки від Жарікова, встановив остаточний рахунок на табло – непроста перемога «Хмельницьких делікатесів» з рахунком 7:4, які завдяки цьому успіху піднімаються на п’яту позицію у дивізіоні 1.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області