Преміум-ліга: максимум голів та несподіванок на старті змагань у дивізіоні 2

0
1966

Огляд матчів 1-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Після того, як був сформований склад учасників у дивізіоні 2 розіграшу Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, доводилося чимало разів чути від різних експертів та вболівальників, що цьогоріч він буде дуже рівним, а фаворита в ньому виділити, мабуть, не візьметься ніхто. Матчі першого туру, які були зіграні 3-ого та 4-го червня на штучному майданчику НВК №10 сповна це підтвердили. Про це та не тільки далі у нашому огляді.

Розпочнемо з того, як вперше проявили себе на новому рівні новачки, а загальний здобуток у них видався дуже і дуже пристойний – 2 перемоги у 3 матчах. Причому ці перемоги носили досить сенсаційний характер. «Інтерпродсервіс» виглядав явним «андердогом» у грі із таким більш досвідченим турнірним бійцем як «Патріот-Vігор», але події на майданчику підтвердили зовсім протилежне. Так, левову частку ігрового часу «патріотівці» володіли ініціативою, однак «сині» різницю в класі компенсували шаленою самовіддачею на кожному клаптику зеленого газону. Всередині другого тайму рахунок на табло був нічийним, а далі своє вагоме слово сказав Антон Шевчук. Дубль харизматичного нападника «Інтерпродсервіса», який був активним в стадії розвитку і завершення атак, приймаючи доволі неординарні та креативні рішення протягом двох хвилин наблизив до успіху підопічних Сергія Малукалова, а ось його суперник відразу в надії врятуватися, перейшов на гру в п’ять польових. Ця ставка себе не виправдала, а майже усі помилки при розіграші «зайвого» призвели до голів у ворота підопічних Ігоря Вислободського. Найбільше «феєрив» той ж Шевчук, який довів власний гольовий доробок до чотирьох м’ячів, також не набагато від нього відстав і Владислав Гончар, в активі якого хет-трик. Саме вдалі дії цієї зв’язки допомогли «Інтерпродсервісу» здобути в підсумку впевнену перемогу з рахунком 8:4, а з нею і вийти у лідери турнірної гонки в дивізіоні 2 після 1-ого туру.

Здобула три очки і «ЕкоАльт-Адрія», яка теж не виступала фаворитом в протистоянні із «Політехніком», який в минулому сезоні був близьким до того, аби підвищитись в класі, однак поступився у стикових матчах за це право «Ротору». Довгий час підопічні Олега Рогульського приділяли обороні, а в середині першого тайму вдало використали свою головну зброю – швидкі та разючі контрвипади, які з інтервалом у дві хвилини по черзі влучно завершили Лис та Гончар. «Політехнік» і не думав опускати руки, і завдяки голу Гринькова в дебюті другого тайму зумів відродити інтригу. На хвилі успіху «політехніки» прагнули переламати хід подій, але не склалося. Оборона та голкіпер «Адрії» діяли бездоганно, а коли вже і вони були безсилі, двічі «зелених» рятував каркас воріт. Все вирішив епізод на 47-ій хвилині, коли Трофанюк влучно завершив швидкий перехід номінальних гостей від оборони до атаки, знявши усі питання щодо переможця – 3:1 на користь «ЕкоАльт-Адрії».

Лише дещо «зіпсував» статистику новачкам «Лунтік», але і суперник у нього був більш ніж достойний – бронзовий призер минулого турніру, «Філтекс». Щодо самих подій на майданчику, то довгий час на майданчику можна було спостерігати рівну та динамічну гру, але різниця в класі суперників таки далася взнаки. Вирішальним став гол Якубовського всередині другого тайму, а далі «помаранчеві» не без проблем, але таки довели справу до переможного завершення – мінімальна перемога «Філтекса» з рахунком 3:2.

Не менш цікавими і видалися інші поєдинки. Матч між «ЕкоАльтом» та «Атлетиком-Ферозіт» довгий час проходив в напруженій боротьбі, в якій нерви виявилися у більш збалансованіших «атлетиків». Влучні удари Дехтяренка та Босака в першому таймі наблизили до успіху «синіх», на що «ЕкоАльт» відповів ефектним голом Михайлова п’ятою на останніх секундах стартової половини гри, і зумів повернути інтригу в протистоянні. Після перерви гра йшла, як то кажуть «до гола», і забити його пощастило номінальним гостям, а точний удар Волошина з середньої дистанції незадовго до фінального свистка дозволив «синім» розпочати турнір з непростої перемоги – 3:1 на користь «Атлетика-Ферозіт». Неймовірно драматичним видався поєдинок між «Ауді» та «ККФА-Vivasan». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, але після перерви вже дуже швидко далася взнаки чудова тактична вишколеність «вівасанівців». «Синім» вдалися три блискавичні багатоходівки розіграні «до вірного», і після цього рахунок на табло став розгромним, однак далі все змінилося з точністю та навпаки. Атакувальний натиск «Ауді», який вів за собою неперевершений Кореганов, ставав все більш відчутнішим, і за 4 хвилини до фінального свистка «автомобілісти» зуміли скоротити відставання до цілком відігруваних «-1». «ККФА-Vivasan» ж за таких обставин почав помітно нервувати, і відповідати супернику необов’язковими порушеннями правил, а то й агресивною поведінкою, за прояви якої перед собою пряме «червоне світло» побачив Гамолов. Розв’язка настала на останніх секундах, коли у ворота номінальних гостей був призначений дабл-пенальті за перевищення допустимого ліміту порушень. Кореганов міг врятувати свою команду від поразки в цьому емоційному та багатому на цікаві події поєдинку, однак з «точки» не зумів переграти Касапчука – непроста перемога «ККФА-Vivasan» з рахунком 5:4.

Окрасою ж 1-ого туру стало яскраве протистояння молодості та досвіду, в якому силами мірялися «Сокіл-2» та «Менс». Початок матчу краще провели більш досвідчені «червоні», які вже на 7-ій хвилині володіли перевагою у два м’ячі після влучних ударів Дуди та Киданчука, однак цей удар «соколята», кістяк яких складає склад команди U-15, яка в березні стала чемпіоном України у аналогічній віковій категорії, достойно прийняли, і проявивши характер, до середини другого тайму зуміли відігратися. Як завжди немало користі приніс Владислав Первєєв, в активі якого гол та гольова передача, а «вишенькою на торті» став неймовірний сольний прохід Пелиха, який той завершив не по роках холоднокровним ударом в ближній кут, зірвавши справжню овацію трибун. Не встигли підопічні Віталія Розпаченюка як слід порадіти, як все для них розпочалося спочатку: Самонов та Левчук впродовж 5 хвилин знову повернули перевагу «менсівцям» у два голи, однак «Сокіл-2» і не думав опускати руки. Гринь, вдало завершивши затяжну атаку при розіграші «зайвого», подарував надію своїм партнерам, а вирішальним став гол Хмиза, який холоднокровно реалізував пенальті на останніх секундах зустрічі. Отже – бойова нічия з рахунком 5:5.

У наступному, 2-ому турі (матчі 10-11 червня), зустрінуться наступні пари команд: «ЕкоАльт-Адрія» – «ЕкоАльт», «Атлетик-Ферозіт» – «Патріот-Vігор», «Політехнік» – «Філтекс», «Інтерпродсервіс» – «Сокіл-2», «Лунтік» – «ККФА-Vivasan», «Менс» – «Ауді».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 1-ОГО ТУРУ

«ЕкоАльт» – «Атлетик-Ферозіт» – 1:3 (1:2)

Арбітри: Гончарук, Божко

Голи: Михайлов (25) – Дехтяренко (12), Босак (16), Волошин (47)

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Михайлов, Мокрота, Булка, Рибчинський, Потюк, Щіпановський, Горват

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Сорока, Розізнаний, Босак, Рудковський, Дехтяренко, Місюра, Волошин

Попередження: Булка (34) – Сорока (17), Дехтяренко (37)

«Політехнік» – «ЕкоАльт-Адрія» – 1:3 (0:2)

Голи: Гриньков (28) – Лис (13), Гончар (15), Трофанюк (47)

«Політехнік»: Пекнич, Деркач, Забродський, Клапченко, Дзюбак, Вільчинський, Садовнік, Гаєвський, Крулік, Гриньков, А. Салабай, Н. Салабай

«ЕкоАльт-Адрія»: В. Рогульський, Гончар, Годованюк, Трофанюк, Яворський, Музика, Лис, О. Рогульський

Попередження: Вільчинський (31) – Годованюк (45), Яворський (48)

«Ауді» – «ККФА-Vivasan» – 4:5 (2:2)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Кореганов (14, 46), Сердунич (23), Кордас (42, аг.) – Алексєєв (21), Сушицький (24), Матковський (28), Забавський (36), Суліма (37)

«Ауді»: Алексєєв, Баценко, Бондарчук, Галкін, Гулега, Загребельний, Замогильний, Ковбасюк, Кучер, Шатілов, Войтович, Кореганов, Сердунич

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Федорко, Гамолов, Розуман, Сушицький, Забавський, Матковський, Суліма, Феринський, Пелехатий, Чабан, Кордас, Ковальчук, Гуменний

Попередження: Алексєєв (11), Галкін (39), Кореганов (45) – Матковський (22)

Вилучення: Гамолов (45, агресивна поведінка)

«Інтерпродсервіс» – «Патріот-Vігор» – 8:4 (1:1)

Арбітри: П. Сас, А. Сас

Голи: Гончар (10, 45, 49), Шевчук (29, 31, 46, 50), Панькевич (41) – Палійчук (11, 50), Чеботарьов (36), Коротун (39)

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Шевчук, Гончар, Пощикайло, Самолига, І. Малукалов, Віхренко, Панькевич, Є. Первєєв

«Патріот-Vігор»: Гах, Марчук, Палійчук, Марущак, Коротун, Вольський, Шадрін, Пампурак, Чеботарьов

Попередження: Коротун (42)

«Лунтік» – «Філтекс» – 2:3 (1:1)

Арбітри: Божко, Бойко

Голи: Ліщук (11), Кононенко (29) – Кононенко (18, аг.), Вакух (27), Якубовський (32)

«Лунтік»: Шевчук, Пилипчук, Подвисоцький, Рижук, Заболотний, Пушкар, Кононенко, Чекирда, Мисик, Ліщук

«Філтекс»: Незборецький, Посмітюха, Юрко, Загуровський, Подольський, Ярославський, Юнчик, Якубовський, Вакух, Свіщов, Хдейр, Ковальчук, Шляховий

Попередження: Пушкар (27), Пилипчук (50) – Посмітюха (6), Якубовський (22)

«Менс» – «Сокіл-2» – 5:5 (2:1)

Голи: Дуда (1, 29), Киданчук (7), Самонов (39), Левчук (44) – Пелих (22, 38), В. Первєєв (31), Гринь (48), Хмиз (50, пен.)

«Менс»: Попов, Лісоводський, Гілюк, Козубович, Левчук, Дуда, Скальський, Юрах, Самонов, Юзвак, Киданчук

«Сокіл-2»: Гончар, В. Первєєв, Омарі, Барабаш, Хмиз, Пелих, Зарванський, Гаврилюк, Корнєєв, Стасішин, Гринь, Мазур

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області