Преміум-ліга: «Максимум» обігрує «Сокіл-2»

0
132

«Максимум» – «Сокіл-2» – 4:1 (1:0)

Голи: Барабаш (4, аг), Косяк (13), Логвінов (32), Клубніцький (45) – Логвінов (50, аг.)

«Максимум»: Остяк, Рабченюк, Кравецький, Логвінов, Клубніцький, Кравчук, Косяк, Шпичко

«Сокіл-2»: Гончар, Чайка, Омарі, Барабаш, Стрельцов, Донець, Данилюк, Сохорук, Чорний, Храпач, Заєць, В’язовецький

У першому турі  розіграшу Кубку Поділля «Сокіл-2» зустрічався з клубом «Максимум». Стартові хвилини пройшли за перевагою господарів, які регулярно створювали небезпечні моменти та загрожували воротам, які захищав Гончар. У першому випадку кулю з порожніх воріт вибив Барабаш, але у наступному епізоді м’яч підступно зрикошетив від нього та опинився за спиною голкіпера. 1:0 на 4-й хвилині поєдинку. Цей гол позитивно вплинув на настрій молодих виконавців «Сокола» і вже вони створили кілька небезпечних нагод. Загрожували супернику дальніми пострілами Барабаш та Омарі. А забили натомість знову гравці в блакитних кольорах. Косяк обігрався з Рабченюком та потужним ударом змусив капітулювати Гончара. Після цього знову прийшла черга атакувати нашим хлопцям. Найкраща нагода була у Стельцова, але його хитрий постріл пройшов в сантиметрах над поперечиною.

Друга половина зустрічі розпочалась атаками нашої команди. Омарі перевірив пильність Остяка після розіграшу стандартного положення, а з другої його спроби м’яч рикошетом від стійки вилетів за межі поля.  Суперник, натомість, відповів своєю нагодою і вона виявилась результативною. Кравчук протаранив захисника на фланзі і прострілив у карний майданчик, а там чомусь ніхто не завадил Логвінову вразити порожні ворота.  «Соколята» миттєво перебудувались на гру з п’ятим польовим гравцем, але бажаного результату це не принесло. В останні хвилини команди обмінялись забитими м’ячами і встановили остаточний рахунок зустрічі – 4:1 на користь клубу  «Максимум».

У паралельній зустрічі  «Атлетик-Ceresit» переграв  «ЕкоАльт» з рахунком 3:2 і турнірна таблиця після першого туру має наступний вигляд: