Преміум-ліга: несподіванка від «Crispus» та характер «Агробізнеса»

0
1508

Огляд матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Поступово наближається до свого логічного завершення розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Досягла свого апогею турнірна інтрига в дивізіоні 4, де минулого вік-енду стартувала півфінальна серія плей-офф, яка подарувала досить несподівані результати. Окрім цього, були зіграні чергові матчі у Кубку Виклику та Кубку Надії, а також стартував розіграш Кубку Поділля. Про все це далі у нашому огляді.

Останню путівку до півфіналу плей-офф здобув «Інтерпродсервіс», який у досить напруженому третьому матчі чвертьфінальної серії здолав «UBC». Довгий час суперники, розуміючи високу ціну помилки, головну увагу приділяли захисту, і саме тому гольових моментів на майданчику майже не виникало. Кардинально змінилася ця тенденція ближче до завершення зустрічі, коли Троян та Гарбар з інтервалом в одну хвилину по черзі змусили капітулювати Шупера, на що «UBC» відразу відповів голом Козовика. Однак, аби врятуватися від поразки у номінальних гостей не вистачило вже ні часу, ні можливості – непроста перемога «Інтерпродсервіса», який таким чином стає останнім півфіналістом плей-офф у дивізіоні 4.

Перші ігри півфінальних серій відбулися у неділю, 5-ого березня. Відкривав цю стадію поєдинок між «Інтерпродсервісом» та «Агробізнесом». Перший тайм залишився за командою з Нової Ушиці, яка вирушила на перерву з мінімальною перевагою у рахунку, однак «Інтерпрод» не опускав руки, і завдяки голу Первеєва в дебюті другої 22-ти хвилинки, відродив інтригу в матчі. Надалі на майданчику можна було спостерігати досить жорстку боротьбу, у якій виявився вирішальним клас більш «свіжіших» гравців «Агробізнеса», які завдяки влучним ударам Суховерка та Кошовського зуміли довести справу до переможного завершення – 4:2 на користь команди з Нової  Ушиці, яка таким чином стає на крок ближчою до фіналу. А ось результат першого матчу між ФК «Зеніт-Юрією Фарм» та «Crispus» можна назвати повною несподіванкою. Хто не був очевидцем тих подій, цілком може подумати про те, що перевага «рожевих» в цій грі, судячи з підсумкового рахунку на табло була більш ніж переконливою, але насправді на ділі було трохи по-іншому. Представник Дунаєвеччини вдало побудував гру на контратаках, демонструючи при цьому майже стовідсоткову реалізацію створених моментів, забивши п’ять «сухих» м’ячів ще до перерви, зробив більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх – 0:5. Після перерви Гизлик та компанія відчайдушно намагалися переламати хід подій на паркеті, але усі їх спроби були марними , натомість «Crispus» «ударом милосердя», автором якого на останніх хвилинах став один з найбільш активних гравців у матчі, Олександр Баранов, встановив остаточний рахунок на табло – 6:0, які наглядно демонструють те, що у футзалі бувають такі матчі, коли в битві рівних за класом суперників в одних виходить все, а у інших – жодним чином нічого. Таким чином, «Crispus» виходить вперед у півфінальній серії, однак посипати голову попелом «фармацевтам» ще зарано, оскільки у них ще є можливість виправити ситуацію.

Багато емоцій подарували і стартові матчі Кубку Поділля. З перемоги тут стартував «UBC», який у гольовій перестрілці виявився влучнішим за «МобіФренд» – 6:5. Вдало розпочало турнірну боротьбу і «Раково-сіті», яке святкувало вольову перемогу над ДЮЦ «Іскрою» – 4:2. У Кубку Виклику відбулися матчі 3-ого туру, за результатами яких визначилося імя володаря почесного трофею. Ним став «DIEZEL», який перегравши «Фортуну» – 4:1, таким чином завершив міні-турнір із стовідсотковим показником, і у хорошому настрої тепер підходить до стикових ігор за збереження прописки у дивізіоні 4 на наступний сезон. В ще одній грі «Мясник» та «Тепловик» сильнішого не виявили – бойова нічия з рахунком 4:4 і остаточну розстановку місць з 10-го 12-е за підсумками сезону вирішить матч між «Тепловиком» та «Фортуною», який відбудеться у неділю. Також визначилось ім’я переможця і в Кубку Надії. Ним стала «Думка», яка в «грі без захисту» здолавши ДЮФК «Проскурів-Фортуну» – 11:7, за додатковими показниками випередила «Алею Взуття».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ ІГРОВОГО ВІК-ЕНДУ

«Інтерпродсервіс» – «UBC» – 2:1 (0:0)

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: П. Сас, А. Сас

Голи: Троян (42), Гарбар (43) – Козовик (44)

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Іщук, Гарбар, Панькевич, Первеєв, Віхренко, Черняк, Троян, Мазур

«UBC»: Шупер, Дрижа, Зозуля, Самолига, Сокирко, Козовик

Попередження: Віхренко (41) – Козовик (44)

«Інтерпродсервіс» – «Агробізнес» – 2:4 (1:2)

Рахунок у серії: 0:1

Арбітри: А. Сас, Логвіненко

Голи: Гарбар (3), Первеєв (27) – Бринзюк (8), Новіцький (19), Суховерко (29), Кошовський (44)

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Гарбар, Віхренко, Панькевич, Первеєв, Мазур, Черняк, Троян

«Агробізнес»: Бабійчук, В. Цимбалюк, Суховерко, Кошовський, Гоцуляк, Новіцький, Гарнець, Бринзюк, Попик

Попередження: В. Цимбалюк (42)

Вилучення: Мазур (43, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Фортуна» – «DIEZEL» – 1:4 (0:1)

Арбітри: Логвіненко, А. Сас

Голи: Коваль (39) – Савчук (1, 26, 44), Ярута (32)

«Фортуна»: Балабанов, Бевза, Гурницький, Куцак, Туменко, К. Флерко, Кузюткін, Шинкович, Кравчук, Молодих, Коваль, Лещук, Романов

«DIEZEL»: Зеленюк, Одарич, Мостовий, Савчук, Ярута, Коздронь, Вараниця, Сенюк, Духевич

Попередження: Кузюткін (22) – Сенюк (44)

«М’ясник» – «Тепловик» – 4:4 (1:0)

Голи: А. Басалай (18), Шаховал (24, 40), Зембіцький (44) – Мишко (27, 41), Атаманчук (30, 43)

«М’ясник»: Повторенко, Горенко, Гелейша, Сокол, Зембіцький, Шаховал, Пшечук, А. Басалай

«Тепловик»: Забіяка, Жиловський, В. Степко, О. Степко, Стець, Поліщук, Атаманчук, Мишко, Стеценко

Попередження: Пшечук (15), Горенко (43) – Стець (41)

Вилучення: Стець (44, друге попередження)

ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – «Crispus» – 0:6 (0:5)

Арбітри: А. Сас, Ю. Папірович

Голи: О. Кучерявий (3, 8), Боднар (9), Карловський (17), Баранов (22, 42)

ФК «Зеніт-Юрія Фарм»: Заобурний, Зеленко, Токарський, Гизлик, Олещук, Майстер, Рудницький, Шостак, Р. Смик, Ю. Смик, Мостовий, Жучковський

«Crispus»: Севастьянов, О. Кучерявий, Горєв, Баранов, Бондар, Карловський, Афіновський, В. Кучерявий

Попередження: Гизлик (21) – Афіновський (38)

«UBC» – «МобіФренд» – 6:5 (5:2)

Арбітри: А. Сас, Фертюк

Голи: Сокирко (7, 10), Дрижа (14, 19), Самолига (20, 43) – Нігловський (15), Южанінов (21), Трембач (26), Ладунець (41), Вакух (44)

«UBC»: Куляк, Зозуля, Самолига, Сокирко, Козовик, Дрижа, Шупер

«МобіФренд»: Вакух, Герасимчук, Гулько, Мазур, Ладунець, Нігловський, Посмітюха, Южанінов, Трембач, Філіпчук

Попередження: Філіпчук (37), Ладунець (39)

«Раково-сіті» – ДЮЦ «Іскра» – 4:2 (0:1)

Арбітри: Фертюк, Бернадський

Голи: Романов (24), Гук (24), Дашкевич (30), Рубцов (43) – Міровіцький (22), Пендичук (29)

«Раково-сіті»: Неровний, Дашкевич, Гурман, Романов, Гук, Рубцов, Ялтуховський, Сікора, Ніколайчук, Ковальов

ДЮЦ «Іскра»: Жовтобрюх, Решетник, Лисюк, Міровіцький, Гурняк, Шумський, Ноль, Пендичук, Олійник, Лапенюк, Садовий, Божко

Попередження: Решетник (25)

ДЮФК «Проскурів-Фортуна» – «Думка» – 7:11 (3:5)

Арбітри: Бернадський, Фертюк

Голи: Дядюк (6, 16, 42), Головко (20, 40), Крищук (23), Ільчишин (35) – В. Максименко (12, 22, 40, 42), Жеребний (13, 31, 32, 41), Побережний (17, пен., 18), Д. Максименко (39)

ДЮФК «Проскурів-Фортуна»: Попов, Ремушевський, Ільчишин, Дядюк, Головко, Крищук, Гончар, Литвинчук

«Думка»: Міровський, Жеребний, Побережний, Ковальчук, В. Максименко, Д. Максименко, Левковицький

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області