Преміум-ліга: переконливий «Менс» та історичний півфінал для «ККФА-Vivasan»

0
2157

Огляд матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Все більше загострюється інтрига у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У дивізіоні 2 тут минулого вік-енду фінішувала чвертьфінальна стадія плей-офф, а також стартували баталії у Кубках Виклику та Кубку Поділля. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Першим півфіналістом плей-офф у дивізіоні 2 став переможець регулярного чемпіонату, «Менс», який і в другій грі 1/4 фіналу впевнено переграв «Сокіл-2». Щодо подій на майданчику, то інтрига в цій зустрічі жила лише в першому таймі, який завершився мінімальною перевагою «червоних», а ось у другій 25-ти хвилинці «Менс» діяв значно переконливіше, і провівши п’ять «сухих» м’ячів у ворота у наймолодшої команди Ліги, довів справу до розгрому – 8:2 на користь «Менса», в складі якого найбільше вже за звичкою «феєрив» Дуда. Лідер атак «менсівців», оформивши в цій зустрічі покер, закріпився на чолі рейтингу бомбардирів дивізіону 2. Суперником «Менса» ж у боротьбі за вихід до фіналу стане «ЕкоАльт-Адрія», яка здобула другу перемогу над досить непростим «Лунтіком». У неймовірно напруженому поєдинку вирішальними стали більший досвід «зелених» та геній Лиса, який оформивши дубль на останніх хвилинах подарував «ЕкоАльт-Адрії» перемогу з рахунком 5:4, а з нею – путівку до півфіналу.

В неділю «Менс» та «ЕкоАльт-Адрія» провели вже перший матч півфінальної серії. Відзначимо, що видався він доволі цікавим, а рівний рахунок на табло зберігався до середини другого тайму. Далі ж «зелені» дещо підсіли фізично, і цим сповна скористалися їх суперники, які провівши чотири «сухі» голи під завісу зустрічі в підсумку довели справу до переможного завершення – 6:2 на користь «Менса», який таким чином стає на крок ближчим до фіналу плей-офф.

На усі три можливі матчі розтягнулася чвертьфінальна серія між «Інтерпродсервісом» та «ККФА-Vivasan». Підопічні Сергія Малукалова за прикру поразку в першій зустрічі реваншувалися розгромною перемогою з рахунком 10:3 в другому матчі, і таким чином долю путівки до півфіналу повинен був вирішити третій матч між цими суперниками. У запеклій та емоційній боротьбі сильнішими виявилися нерви у «вівасанівців», а героєм зустрічі став їх капітан, Максим Сушицький, відзначившись хет-триком. В підсумку – 5:3 на користь «ККФА-Vivasan», який таким чином продовжує боротьбу за медалі, і долає «чвертьфінальне прокляття», оскільки чотири рази поспіль (враховуючи і зимовий, і літній турнір – прим. автора) вибував із плей-офф саме на цій стадії. За вихід до фіналу турніру підопічні Миколи Федорка зіграють із «Патріот-Vігором», який і в другій грі виявився сильнішим за «Атлетик-Ферозіт». Респект «атлетикам», які зуміли зробити правильні висновки після розгромної поразки в першій зустрічі, однак в підсумку досвід «патріотівців» виявився вагомішим за молодецький запал «синіх», справжнім «злим генієм» яких став Богдан Палійчук. Саме його чотири забиті м’ячі допомогли в підсумку здобути «Патріот-Vігор» перемогу із рахунком 5:4.

У Кубку Виклику за підсумками стартового туру лідирує «Філтекс», який каменя на камені не залишив від «ЕкоАльту» – 9:1. В іншому матчі 1-ого туру «Ауді» завдяки хет-трику Алексєєва дотиснув «Політехнік» – 5:2. У стартовому матчі Кубку Поділля «Лунтік» не залишив жодних шансів «Соколу-2» – 12:4.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ ІГРОВОГО ВІК-ЕНДУ У ДИВІЗІОНІ 2

«Інтерпродсервіс» – «ККФА-Vivasan» – 10:3 (4:1)

Рахунок у серії: 1:1

Арбітри: П. Сас, Гончарук

Голи: Троян (11, 24), Гончар (13, 36, 38, 50), Віхренко (20, 30, 49), Є. Первєєв (45) – Гуменний (11), Матковський (44), Сушицький (46)

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Іщук, Побережний, Гарбар, Шевчук, Гончар, Троян, Є. Первєєв, Самолига, Віхренко, Ліщук

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Шуляк, Качур, Сушицький, Забавський, Матковський, Суліма, Феринський, Чабан, Кордас, Ковальчук, Гуменний

Попередження: Віхренко (29), Троян (41) – Феринський (19)

«Лунтік» – «ЕкоАльт-Адрія» – 4:5 (2:2)

Рахунок у серії: 0:2

Арбітри: Гончарук, П. Сас

Голи: Р. Чекирда (16), Петреченко (17, 49), Подвисоцький (44) – Яворський (8), Трофанюк (18), Шнира (32), Лис (48, пен., 49)

«Лунтік»: Шевчук, Казановський, Рижук, Радюк, Кононенко, Заболотний, Р. Чекирда, Подвисоцький, Пушкар, Петреченко

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Яворський, Трофанюк, Шнира, Лис, Гончар, Музика, Панасюк, Годованюк

Попередження: Радюк (2)

Вилучення: Казановський (6, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Менс» – «Сокіл-2» – 8:2 (3:2)

Рахунок у серії: 2:0

Арбітри: Данилюк, Фарина

Голи: Дуда (14, 16, 32, 48), Левчук (19, 46), Є. Павлюк (46), Юрах (49) – В. Первєєв (10), Хмиз (25)

«Менс»: Левчук, Дуда, Юрах, Козубович, Гілюк, Самонов, Є. Павлюк, Шперчук, Киданчук, Юзвак

«Сокіл-2»: Гринь, В. Первєєв, Тихонець, Барабаш, Хмиз, Омарі, Сохорук, Корнєєв, Гаврилюк, Стасішин, Зарванський

«Атлетик-Ферозіт» – «Патріот-Vігор» – 4:5 (1:3)

Арбітри: Фарина, Данилюк

Голи: Сорока (2, 49), Басараб (37), Волошин (39) – Палійчук (10, 17, 19, 42), Чайковський (28)

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Сорока, Волошин, Божик, Босак, Розізнаний, Романов, Басараб, Дехтяренко

«Патріот-Vігор»: Ковальчук, Вислободський, Чайковський, Калошин, Чеботарьов, Палійчук, Атласюк, Вольський, Шадрін

Попередження: Босак (45) – Калошин (37), Палійчук (47)

Вилучення: Босак (45, друге попередження)

«Ауді» – «Політехнік» – 5:2 (3:2)

Арбітри: Муляр, Фертюк

Голи: Алексєєв (11, 21, 28), Дзюбак (20, аг.), Ковбасюк (31) – Крулік (4), Дзюбак (17)

«Ауді»: Боденчук, Галкін, Алексєєв, Студенець, Дударєв, Ковбасюк

«Політехнік»: Пекнич, Дзюбак, Н. Салабай, Гриньков, Вільчинський, Крулік

«ЕкоАльт» – «Філтекс» – 1:9 (1:4)

Арбітри: Логвіненко, Фертюк

Голи: Тихонюк (6) – Якубовський (1), Васильчук (12), Подольський (19), Юнчик (21), Вакух (35, 43, 44), Юрко (36, 46)

«ЕкоАльт»: Камінський, Тихонюк, Щіпановський, Потюк, Булка, Розуман

«Філтекс»: Ярославський, Юнчик, Подольський, Якубовський, Хдейр, Вакух, Свіщов, Шляховий, Юрко, Васильчук

Попередження: Розуман (39)

«Менс» – «ЕкоАльт-Адрія» – 6:2 (1:1)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Дуда (9, 50), Самонов (30, 44), Левчук (36, пен.), Козубович (48) – Лис (4), Шнира (42)

«Менс»: Є. Павлюк, Лісоводський, Гілюк, Козубович, Левчук, Шперчук, Дуда, Юрах, Самонов, Киданчук, Скальський, Юзвак

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Трофанюк, Франков, Музика, Лис, Гончар, Шнира, Годованюк, Панасюк, Миронюк, В. Рогульський

Попередження: Годованюк (12), Лис (35)

«Інтерпродсервіс» – «ККФА-Vivasan» – 3:5 (1:3)

Рахунок у серії: 1:2

Арбітри: Сохорук, Фарина

Голи: Панькевич (25), Шевчук (44), Гарбар (46) – Феринський (3), Шуляк (15), Сушицький (23, 34, 42)

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Панькевич, Побережний, Гарбар, Самолига, Шевчук, Гончар, Є. Первєєв, Віхренко, Троян, Ліщук

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Шуляк, Сушицький, Забавський, Матковський, Феринський, Чабан, Ковальчук

Попередження: Троян (11), Гарбар (47), Гончар (49) – Ковальчук (8)

«Сокіл-2» – «Лунтік» – 4:12 (1:6)

Арбітри: Божко, Данилюк

Голи: Стасішин (20), Хмиз (29), В. Первєєв (38, 49) – Подвисоцький (2, 32), Р. Чекирда (9, 47), Рижук (14, 17, 20, 27, 50), Пушкар (19), Заболотний (45), Кононенко (49)

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, В. Первєєв, Барабаш, Хмиз, Пелих, Корнєєв, Сохорук, Гаврилюк, Зарванський, Стасішин

«Лунтік»: Шевчук, Заболотний, Кононенко, Рижук, Р. Чекирда, Пушкар, Шуляк, Подвисоцький

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області