Преміум-ліга: перемінні успіхи фаворитів на старті плей-офф у дивізіоні 1

0
1730

Огляд матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 1

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Все цікавіше та цікавіше розгортається турнірна боротьба у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Перед тим як аналізувати події ігрового вік-енду у дивізіоні 1, відзначимо, що він видався досить насиченим: у суботу відбулися два матчі-відповіді за вихід до плей-офф, за результатами яких визначилися два останні щасливчики, які здобули право виступити у вирішальній частині змагань, а власне вже у неділю були зіграні перші поєдинки чвертьфінальних серій плей-офф, де, нагадаємо, боротьба триватиме до двох перемог одного з суперників. Окрім того розпочалися баталії у Кубку Виклику та Кубку Надії. Про все це далі у нашому огляді.

«Лада» – «Епіцентр К-Forex Club» – 2:3 (0:2)

Перший матч: 1:4

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Умаров (52), Зощук (53) – Безвещук (18, 20), Овчинніков (34)

«Лада»: Анд. Панасенков, П. Шульган, А. Шульган, Арт. Панасенков, Дияк, Федорко, Умаров, Зощук, А. Лисюк, Підлісний

«Епіцентр К-Forex Club»: Остяк, Моночков, Овчинніков, Безвещук, Гарієвський, Сяньков, Ячмінь, Богославський, Самсонюк, Петриковець, В. Вербовий, Олянчук, Слівінський

Попередження: Федорко (27), А. Лисюк (37), Арт. Панасенков (44)

premium_19_02_1

Програму ігрової суботи відкривав другий стиковий матч за вихід у плей-офф, в якому зустрічалися «Лада» та «Епіцентр К-Forex Club». «Будівельники», які святкували впевнену перемогу у першій грі, повторили в підсумку свій успіх і у другій зустрічі цих суперників, в підсумку здобувши путівку до плей-офф.

Розпочали гру суперники доволі обережно, головну увагу приділяючи перш за все обороні. Саме тому, левову частку першого тайму небезпечних моментів на майданчику майже не виникало. Так тривало до 18-ій хвилини, коли і було відкрито рахунок у матчі: Гарієвський, обігравши на фланзі Умарова, відпасував ліворуч на забутого захисниками Безвещука, який влучно пробивши у верхній кут, змінив нулі на табло – 0:1. Саме вдалі дії цієї зв’язки невдовзі дозволили номінальним гостям забити свій другий м’яч у зустрічі. Гарієвський та Безвещук серією коротких передач буквально «розірвали» захист «Лади», і Вадим влучно пробивши у нижній кут довів перевагу «Епіцентра К-Forex Club» до двох забитих м’ячів – 0:2. Щоправда, майже відразу «білі» могли скоротити відставання до мінімуму, коли Панасенков ледве не передав результативний «привіт» своєму колезі по цеху, однак підстрахував в цьому епізоді Остяка, який необачно зіграв на виході, Овчинніков, в останній момент вибивши головою сферу із «стрічечки» вже порожніх воріт.

Схоже, цей епізод значно додав концентрації «будівельникам», які другу половину матчу розпочали, шукаючи щастя у атаці. Спочатку Богославський розкішним ударом зльоту після навісу з флангу від Самсонюка перевірив на міцність поперечину воріт «білих», а через декілька хвилин Овчинніков, якому після вивіреного пасу від Безвещука залишалося з кількох метрів влучити у порожню ціль, довів рахунок на табло до розгромного – 0:3. «Лада» розпочала помітно нервувати, і невдовзі, перевищивши допустимий ліміт фолів, отримала дабл-пенальті у власні ворота, однак реалізувати його Гарієвський не зумів, з «точки» пробивши вище воріт. Під завісу зустрічі «будівельники» розпочали діяти дещо розслабленіше, тримаючи у голові майбутню першу гру чвертьфіналу, і ледве за це не поплатилися. Спочатку один м’яч відквитав Умаров, влучно пробивши у нижній кут після скидки Павла Шульгана, а через декілька миттєвостей Зощук невідпорним пострілом під поперечину після чергового «асисту» того ж Шульгана скоротив розрив у рахунку до мінімуму, однак на більше у «Лади» вже не було ні часу, ні можливості – 3:2 на користь «Епіцентр К-Forex Club», який перемагаючи і у другій зустрічі цих суперників, таким чином здобуває путівку до чвертьфіналу, де на нього очікує зустріч із переможцем «регулярки» – «Фемідою-Старлайф».

«Арсенал-Ротор» – «Хмельницькі делікатеси» – 0:2 (0:1)

Перший матч: 4:1

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Стасюк (26, аг.), Нік (30)

«Арсенал-Ротор»: Рудий, Шлапак, Шпаков, Стасюк, Красножон, Кострицький, Туз, Зарицький, Самсонов, Слободян, Грищук

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Дячук, Морочківський, Сиворог, Токарчук, Леонов, Богдан, Нік, Бражук, Юхимчук, Криськов

Попередження: Шлапак (17) – Токарчук (10), Бражук (18), Сиворог (35), Леонов (39), Нік (47)

Доля останньої вакантної путівки до плей-офф вирішувалася у другій стиковій зустрічі між «Арсенал-Ротором» та «Хмельницькими делікатесами», матч між якими власне і продовжував програму ігрової суботи.

Розпочався матч з атак «делікатесних», яким для того, аби продовжити боротьбу за медалі чемпіонату потрібно було як мінімум відігравати відставання у «-3» за результатами першого матчу. Підопічні Віктора Вербового вирішили не відкладати у довгий ящик це досить непросте завдання, і з перших секунд ринулися у атаку на ворота Рудого, який двічі парирувавши «мертві» м’ячі після ударів Морочківського та Юхимчука звів нанівець усі спроби «Хмельницьких делікатесів» забити швидкий гол у цій зустрічі. «Каноніри» ж звично діяли другим номером, очікуючи свого щастя у контратаках, які несли в собі немало загрози для номінальних гостей. Найчастіше їх «розганяв» Шлапак, після скидки якого Стасюк перевірив власним ударом на міцність стійку воріт, а невдовзі вперше у гру по-справжньому вступив і Самчук, парирувавши з «дев’ятки» сферу після підступного удару від Кострицького. До забитих м’ячів справа вперше дійшла на 26-ій хвилині, а перший гол у зустрічі став досить курйозним: Морочківський наважився на удар з досить гострого кута, і сфера, зрикошетивши від ноги Стасюка, змінила свою траєкторію та залетіла у сітку – 0:1.

Другий тайм розпочався з атак окрилених успіхом номінальних гостей, яким вже доволі швидко вдалося забити другий м’яч у зустрічі. Його автором став Нік, який виявившись найспритнішим на дальній стійці після прострілу Токарчука, відродив розрив у рахунку за сумою двох зустрічей до цілком вже відігруваних «-1». «Хмельницькі делікатеси» не зупинялися на мить, і забий в наступній атаці Морочківський, якому вдався ідеальний за виконанням удар у верхній кут, можливо, все б у цій дуелі склалося трохи по-іншому, однак м’яч після його пострілу «облизнув» хрестовину воріт Рудого, який цей м’яч проводжав хіба що поглядом Далі пішли емоції, картки, а ось на паркеті деякий час впевненіше виглядали «каноніри», які зуміли нівелювати атакувальний запал свого опонента, та самі мали декілька чудових нагод для того, аби змінити цифри на табло, однак удари Шлапака та Стасюка з інтервалом в кілька хвилин приймав на себе каркас воріт «Хмельницьких делікатесів», а ось Слободяну не вдалося переграти у ближньому бою Самчука. Останні хвилини ознаменувалися справжнім фінальним штурмом номінальних гостей, які відчайдушно намагалися перевести гру в серію післяматчевих пенальті, однак завадив цьому Рудий, який на останніх секундах в шпагаті парирував «мертвий» м’яч після удару Токарчука у нижній кут. В підсумку – 2:0 на користь «Хмельницьких делікатесів», але за сумою двох зустрічей сильнішим стає «Арсенал-Ротор», який і виборює путівку до чвертьфіналу плей-офф, де зустрінеться із «Кардіффом».

«Тетра-Барви» – «Евеліна» – 6:7 (5:5)

Арбітри: Подворний, Вислободський

Голи: Гресь (19), Ліповуз (22, 26), Музичук (27, 27, 36) – Мельник (6, 21, 26, 33), Штокало (22), Бородій (25), Перканюк (53)

«Тетра-Барви»: Грабенчук, Скалій, Муляр, Кузьмін, Музичук, Задерейко, Гнатюк, Левченко, Ліповуз, Гресь, Мевша, Нагорічний

«Евеліна»: Мердюк, Мельник, Бородій, Белінський, Піхотко, Мельничук, Штокало, Перканюк

Попередження: Скалій (51)

Цікавим видався стартовий матч Кубку Виклику у дивізіоні 1, в якому зустрічалися «Тетра-Барви» та «Евеліна».

Розпочали гру команди у відкритій манері, активно обмінюючись гольовими моментами. Першою у грі «без захисту» пощастило відзначитись «Евеліні», а саме Мельнику, який після швидкого розіграшу ауту влучно пробив у «будиночок» голкіперу – 0:1. Пропущений м’яч неабияк додав спортивної злості «Тетрі», яка відчайдушно кинулася відіграватися, і біля воріт «зелених» частенько ставало досить гаряче. Спочатку дива воротарської майстерності продемонстрував Мердюк, перевівши в поперечину сферу після гарматного пострілу від Гнатюка, але і він виявився безсилим на 19-ій хвилині, коли Гресю вдався точний удар в нижній кут з лінії воротарського – 1:1. Після цього впродовж однієї хвилини обмінялися Мельник та Ліповуз, а далі на паркеті розпочалися справжні «гойдалки». Спершу переконливіше в них виглядала команда з Ярмолинець, яка впродовж чотирьох хвилин тричі змусила капітулювати Грабенчука та зробила більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх, однак «Тетра-Барви» зуміла проявити характер та ще до перерви відіграти це відставання. Особливо симпатичним видався гол Музичука, який на швидкості розігравши ефектну «стіночку» із Ліповуз, невідпорно пробив акурат у верхній кут – 5:5.

Після перерви суперники дещо заспокоїли свій атакувальний пил, але сумувати численним вболівальникам від цього явно не доводилося. Вже в дебюті другої 27-ти хвилинки знову вивів вперед у рахунку «Евеліну» Мельник, який красиво пробивши у ліву «дев’ятку» після скидки Белінського, оформив таким чином покер у зустрічі, на що «сині» вже доволі швидко відповіли голом активного Музичука. Здавалося, що нічия у цьому матчі стане найбільш закономірним результатом, однак зовсім по-іншому вважав на рахунок цього Перканюк, який у падінні переправивши сферу у ціль на останніх секундах після прострілу з флангу від всюдисущого Мельника, таким чином схилив шальки терезів у цьому гольовому трилері на користь номінальних гостей – 7:6 на користь «Евеліни».

«Вентс» – «Бамбук» – 6:4 (4:2)

Арбітри: Щепанський, Подворний

Голи: Діброва (4), Восканян (15), Стець (21), Бондар (27), Дикий (34, 47) – Плосконос (14), Бортнік (24), Стеценко (41, 52)

«Вентс»: Восканян, Бідюк, Бондар, Стець, Діброва, Дикий, Болістовський

«Бамбук»: Бортнік, Кучерук, Плосконос, Стеценко, Підручний, Гарбар

В схожому стилі проходив і матч-відкриття Кубку Надії, у якому зустрічалися головні претенденти на перемогу у турнірі – «Вентс» та «Бамбук».

Вже перша осмислена атака у матчі увінчалася взяттям воріт. Його автором став Діброва, який після чудової гри на перехопленні влучно пробив у ліву «шістку» – 1:0. «Бамбук» із відповіддю не забарився, і невдовзі Плосконос, прицільно пробивши зльоту у нижній кут після довгого вводу від Гарбара, відновив статус-кво у рахунку, проте радість «салатових» була недовгою. «Вентс» став ще активніше діяти у атаці, і видавши ударну п’ятихвилинку під завісу першого тайму, впродовж якої двічі змусив «салатових» розпочинати гру від центрального півкола, зробив більш ніж впевнену заявку на підсумковий успіх. Спочатку відзначився Восканян, який блискучий сольний прохід у власному виконанні завершив точним ударом у праву «шістку», а через декілька хвилин у обійми партнерів поринув і Стець, який матеріалізував у забитий м’яч силовий простріл Діброви з флангу – 3:1. «Вентс» в ті хвилини активно діяв з п’ятим польовим, і на 24-ій хвилині Бортник, вразивши вже порожню ціль номінальних господарів після їх помилки при розіграші «зайвого», здавалося відродив інтригу у матчі, на що «вентсівці» відповіли влучним ударом Бондара, якому після блискучого пасу врозріз від Дикого залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 4:2.

Після перерви суперники продовжили діяти у відкритій манері, а Дикий та Стеценко, обмінявшись дублями, підвели риску у цьому досить яскравому та результативному поєдинку – 6:4 на користь «Вентса».

«Динамо-ГУНП» – «АВІСТ-Красилів» – 3:0 (1:0)

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Подворний, Божко

Голи: Грицик (23), Колесников (37, 42)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Колесников, Соботюк, Бабій, Сохорук, Подлюк, Березовський, Грицик, Наскальний, Заєць, Гранчак, Розгон, Бойчук

«АВІСТ-Красилів»: Сікора, Алексеєв, Мельник, Когут, Бриндак, Косяк, Полупан, Семенчук, Городовий, Чекерський

Попередження: Бабій (9) – Когут (9)

premium_19_02_2

Програму ігрової неділі відкривав перший матч чвертьфінальної серії плей-офф між «Динамо-ГУНП» та «АВІСТ-Красиловом».

Розпочали гру суперники доволі активно, вже на перших хвилинах обмінявшись досить гострими атакувальними випадами. Близьким до того, аби відкрити рахунок у зустрічі був Когут, який після вдалої гри на перехопленні підступним ударом метрів з 10-ти поцілив у каркас, а через декілька миттєвостей пощастило вже «клітчатим» в епізоді, коли після прострілу з флангу від Наскального Бриндак ледве не зрізав сферу у сітку власних воріт. Гра на майданчику продовжувала бути відкритою, а кращими у ній були голкіпери, які частенько змушені були виконувати свої прямі обов’язки: Сікора парирував удар впритул від Бабія, а через декілька миттєвостей овації трибун зірвав вже його колега по амплуа, Попроцький, який витягнувшись у струнку парирував «мертвий» м’яч після смачного пострілу у «дев’ятку» у виконанні після розіграшу кутового. До забитих м’ячів справа вперше дійшла на 23-ій хвилині, і перший гол у зустрічі виглядався на заглядіння: Грицик відгукнувся на навісну передачу Колесникова з своєї половини, і вдало зігравши на випередження, у стилі ван Персі на чемпіонаті Світу 2014 у падінні головою спрямував сферу у нижній кут – 1:0!!! «Клітчаті» відразу кинулися відіграватися, однак досить перспективним спробам Мельника та Алексеєва дещо не вистачило точності.

Другий тайм розпочався з атак номінальних господарів, які відчайдушно розвинути власну перевагу у рахунку, частенько створюючи небезпеку біля володінь Сікори. Найбільш активним в ті хвилини був Колесников, який спочатку перевіривши на міцність каркас воріт ударом з кута воротарського, а на 37-ій хвилині невтомний капітан «Динамо-ГУНП» подвоїв перевагу своєї команди у рахунку, влучно вдотик пробивши точнісінько у праву «дев’ятку» після націленої передачі Сохорука з кутового – 2:0. Після цього «АВІСТ-Красилів» відверто «поплив», однак це результативно використати Грицику та Бабію, які з інтервалом в кілька хвилин відверто «вибачили» суперника, не зумівши з кількох метрів влучити вже у порожню ціль. По такій грі третій гол у ворота «клітчатих» був лише питанням часу, і стався він на 42-ій хвилині, коли Колесников холоднокровно пробивши у проти хід Сікорі після чудового пасу з флангу від Соботюка, таким чином довів рахунок на табло до розгромного та оформив дубль у зустрічі – 3:0. Лише після цього «АВІСТ-Красилів» прийшов у себе, і в останні хвилини цілком міг перевести гру в серію післяматчевих пенальті, однак реалізувати свої моменти «клітчаті» не зуміли. Спочатку Семенчук неймовірним чином з кількох метрів пробив вище воріт після прострілу з флангу від Алексеєва, а на останніх секундах «Динамо-ГУНП» двічі від неприємностей рятував каркас воріт, в який у обох випадках влучав активний Полупан. Отже – 3:0 на користь «Динамо-ГУНП», яке здобуває першу перемогу у серії.

«Кардіфф» – «Арсенал-Ротор» – 6:4 (5:2)

Голи: Донець (2, 17), Черкезов (12), Тимощук (18), Яремчук (20, 54) – Самсонюк (14), Зарицький (21), Слободян (43, пен.), Красножон (54)

«Кардіфф»: Сандулов, Козак, Донець, Тимощук, Ціх, Михальчук, Яремчук, Сакович, Лук’янов, Черкезов, Юрко, Ковальчук

«Арсенал-Ротор»: Рудий, Красножон, Зарицький, Слободян, Стасюк, Туз, Самсонюк, Шлапак, Кострицький, Грищук

Попередження: Слободян (50)

Вилучення: Ціх (52, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

premium_19_02_6

Цікавим та результативним видався і стартовий поєдинок чвертьфінальної серії між «Кардіффом» та «Арсеналом-Ротор».

Хоча початок матчу явно не обіцяв такого розвитку подій. Більш свіжіший за свого суперника «Кардіфф» більш ніж переконливо розпочав зустріч, і вже на 12-ій хвилині володів комфортним гандикапом у два забиті м’ячі. Вже на 1-ій хвилині відкрив рахунок у зустрічі Донець, влучно пробивши з розвороту у нижній кут після націленого прострілу Тимощука у центр воротарського, а всередині тайму подальший атакувальний натиск «помаранчевих» результативно завершив Черкезов, який після скидки від активного Донця спочатку ефектно обіграв на замасі захисника, а далі красивим ударом зняв павутину з лівої «дев’ятки» – 2:0. «Каноніри» ж не знітилися, і вже у наступній атаці один м’яч відквитав Самсонов, який розкішним пострілом у верхній кут від штанги завершив чудовий пас врозріз від Зарицького з глибини, що не на жарт по-спортивному розлютило «помаранчевих». Впродовж однієї хвилини Донець та Тимощук, обмінявшись «люб’язностями» довели рахунок на табло до розгромного, а на 20-ій хвилині Яремчук, результативно замкнувши простріл Черкезова на дальню стійку, довів перевагу «Кардіффа» до чотирьох забитих м’ячів – 5:1. «Арсенал-Ротор» ж і не думав опускати руки, і на останніх хвилинах першого тайму Зарицький, якому після чудового пасу врозріз від Кострицького та провалу захисту номінальних господарів залишалося влучити з кількох метрів у порожню ціль, відродив тінь інтриги в матчі – 5:2.

Початок другої половини ознаменувався грою на зустрічних курсах, у якій до успіху були близькими обидва суперники, однак реалізувати свої моменти вони не зуміли: Юрко після скидки Саковича з кількох метрів безхитрісно пробив точнісінько у голкіпера, а через декілька миттєвостей за «Кардіфф» зіграла стійка, у яку прийшовся удар Туза. Коли на 43-ій хвилині Слободян холоднокровно реалізував пенальті, який  ж сам і заробив у боротьбі із Черкезовим, здавалося, що в цьому матчі все цілком може перевернутися з ніг на голову, однак «Арсеналу-Ротор» вперто не щастило втілити свої момент у забиті м’ячі. Найближчими ж до цього були Слободян та Красножон, які по черзі перевіряли на міцність каркас воріт «Кардіффа», становище якого значно ускладнилося на 52-ій хвилині, коли пряму червону картку отримав Ціх, залишивши «помаранчевих» у чисельній меншості. Однак підопічним Вадима Рефеля вдалося героїчно витримати дві непрості хвилини «штрафу», а як тільки гра поновилася у рівних складах, Яремчук блискучим ударом зльоту у нижній кут втілив у гол чудову навісну передачу від Донця, фактично знявши усі питання щодо переможця – 6:3. «Арсенал-Ротор» бився до останнього, і майже відразу Красножон, результативно завершивши передачу Кострицького, один м’яч відквитав, але на більше у номінальних гостей не вистачило ні часу, ні можливості. В підсумку – непроста перемога «Кардіффа» з рахунком 6:4 у першому матчі серії.

«Феміда-Старлайф» – «Епіцентр К-Forex Club» – 2:2 (0:1) пен. 4:2

Арбітри: Подворний, А. Сас

Голи: Муляр (48), Чорномаз (53) – Гарієвський (13), Овчинніков (44)

«Феміда-Старлайф»: Паславський, Бойко, Бабак, Чорномаз, Дележа, Муляр, Гончарук, Маковійчук, Бродзянський, Рибак, Пислар, Ткачук

«Епіцентр К-Forex Club»: Остяк, Моночков, Овчинніков, Безвещук, Олянчук, Сяньков, Ячмінь, Богославський, Самсонюк, Петриковець, Гарієвський, В. Вербовий

Попередження: Моночков (35)

Серія пенальті: Безвещук – 0:0 (воротар), Гончарук – 1:0, Самсонюк – 1:1, Бабак – 2:1, Моночков – 2:2, Бойко – 3:2, Богославський – 3:2 (воротар), Бродзянський – 4:2

premium_19_02_8

Ледве не сталося сенсації у першому матчі серії між «Фемідою-Старлайф» та «Епіцентром К-Forex Club», поєдинок між якими продовжував програму ігрової неділі.

Чому сенсації? Фаворитом у цій парі безперечно виступали і виступають «фемідівці», які стали кращими у регулярному чемпіонаті, однак перший матч чвертьфінальної серії підопічні Едуарда Щепанського розпочали на диво інертно і ледве за це не поплатилися. З перших секунд біля воріт «Феміди-Старлайф» стали один за одним виникати гольові моменти, але втілити їх у забиті м’ячі підопічним Віктора Власова до певного часу не могли: після потужного удару Самсонюка зі штрафного врятував номінальних господарів від неприємностей Бабак, який в останню мить виніс шкіряний снаряд з «стрічечки» порожніх воріт, а далі «фемідівців» відверто вибачили Моночков та Овчинніков, які з кількох метрів при повному потуранні захисту «Феміди-Старлайф» не зуміли з кількох метрів влучити у фактично порожню ціль. По такій грі гол у ворота переможця «регулярки» був лише питанням часу, і стався на 13-ій хвилині, коли прострілу Самсонюка на дальню стійку ніхто не завадив Гарієвському з кількох метрів завдати влучного удару – 0:1. Цей гол дещо «розбудив» номінальних господарів, які створили свій перший гострий момент у матчі лише під завісу першого тайму, однак Бродзянський після чудової передачі врозріз від Муляра не зумів переграти у ближньому бою Остяка.

Друга половина матчу розпочалася з атак «Феміди-Старлайф», гравці якої в перерві отримали досить серйозний «наганяй» від свого наставника, і відразу кинулися відіграватися, проте продовжував творити дива у рамці воріт «Епіцентра К-Forex Club» Остяк, парирувавши сферу з верхнього кута після удару Муляра, а потім у шпагаті перевівши шкіряний снаряд на кутовий після підступного пострілу Рибака низом метрів з 10-ти. Щоправда, виникали свої моменти і у «будівельників». Всередині другого тайму близьким до того, аби подвоїти перевагу номінальних гостей був Самсонюк, який не зумів у ближньому бою переграти Паславського, а ось Овчинніков подібною марнотратністю не страждав, і на 44-ій хвилині влучно пробивши у праву «шістку» з лінії воротарського після помилки захисту «Феміди-Старлайф», зробив більш ніж вагомий натяк на можливу сенсацію у цій зустрічі – 0:2. Щоправда, «фемідівці» майже відразу один м’яч відквитали зусиллями Муляра, який у падінні переправив сферу у ціль після прострілу Бойка з фланга, але далі «будівельники» були ближчими до того, аби розвинути власну перевагу у рахунку, ніж номінальні господарі відігратися, однак нарікати підопічним Віктора Власова за нереалізовані стовідсоткові моменти варто лише на себе: Самсонюк після чудової передачі від Безвещука з кількох метрів пробив точнісінько у голкіпера, а через декілька секунд Моночков після вивіреного пасу від того ж Безвещука примудрився якимось дивом не влучити у порожню ціль з кількох метрів. За 2 хвилини до фінальної сирени «Феміда-Старлайф» перейшла на гру з п’ятим польовим, і цей ризик вже доволі швидко себе виправдав, коли Чорномаз, виявившись найспритнішим на дальній стійці після прострілу Бойка, відродив рівновагу у цифрах на табло – 2:2. На куражі «фемідівці» могли і вирвати перемогу, однак за 10 секунд до сирени номінальних гостей врятувала стійка, у яку прийшовся гарматний удар Дележі. Отже – нічия з рахунком 2:2, і доля переможця визначалася у серії післяматчевих пенальті.

Героєм «лотореї» ж став кіпер «Феміди-Старлайф», які парирував два удари з «позначки», усі ж інші гравці свої спроби реалізували. В підсумку – 4:2 на користь «Феміди-Старлайф», яка перемагає у серії післяматчевих пенальті та таким чином на один крок за свого суперника стає ближчою до виходу у півфінал.

«Сокіл-3» – «Газовик» – 1:2 (0:0)

Рахунок у серії: 0:1

Арбітри: Куцак, А. Сас

Голи: Луцюк (31) – Антонюк (37, 49)

«Сокіл-3»: Алексейчук, Гончар, Гринь, Трочинський, Мельник, Глас, Луцюк, Вербовий, Розпаченюк

«Газовик»: Петричук, Рефель, Баландюк, Глаз, Ситнік, Антонюк, Мих. Паюк, Сологуб, Макс. Паюк, Блажко, Лахмай, Біндаш, Чабан

Попередження: Вербовий (22), Глас (41) – Антонюк (54)

Вилучення: Глас (54, друге попередження)

premium_19_02_9

Завершував ігровий вік-енд перший матч чвертьфінальної серії плей-офф між «Соколом-3» та «Газовиком».

Початок матчу навряд чи назвеш видовищним, оскільки обидві команди зробили ставку на оборону, отож гольових моментів на паркеті фактично не виникало. Перший з них стався лише на 13-ій хвилині, коли Глас на швидкості по флангу викотився віч-на-віч із Петричуком, однак кіпер «Газовика», вчасно зігравши на виході та скоротивши кут обстрілу до мінімального зумів ліквідувати загрозу. «Сокіл-3» продовжував володіти ініціативою, і через декілька хвилин близьким до того, аби втілити у її забитий м’яч був Вербовий, але з вигідної позиції після чудової передачі врозріз від активного Гласа пробив у кількох сантиметрах над «дев’яткою». Завершення першого тайму пройшло вже за переваги «Газовика», який теж мав кілька перспективних нагод для того, аби відкрити рахунок у зустрічі, але не склалося: підступний удар Антонюка у нижній кут в красивому стрибку парирував Гончар, а коли вже і він був би безсилим, «Соколу-3» допоміг каркас воріт, який прийняв на себе потужний постріл Рефеля метрів з 10-ти. Отже, перший тайм команди завершили безгольовою нічиєю, приберігши все найцікавіше на другу половину матчу.

Вперше до забитих м’ячів справа дійшла на 31-ій хвилині, коли Луцюк, виявившись першим на добиванні після підступного удару Гласа зправа, з кількох метрів буквально заштовхав сферу у ціль – 1:0. Пропущений гол не на жарт по-спортивному розлютив «Газовик», який відразу кинувся відіграватися, однак дива воротарської майстерності демонстрував на останньому рубежі «соколят», двічі парирувавши «мертві» м’ячі після ударів Ситніка та Рефеля. «Чорні» активно продовжували шукати свого щастя в атаці, і їх старання увінчалися успіхом на 37-ій хвилині, коли Антонюку вдався точний удар в праву «дев’ятку» метрів з 12-ти – Гончар хоч і зреагував, але врятувати свою команду вже був не в силах – 1:1. Після цього «Газовик» по інерції продовжував атакувати, і біля воріт «Сокола-3» було досить і досить гаряче, однак Гончар продовжував зривати овації трибун сейвами, парируючи «мертві» м’ячі після ударів Рефеля у верхній кут та Ситніка впритул, а коли вже і він був безсилим, виручив від неприємностей «соколят» Глас, в останню мить вибивши головою сферу з «стрічечки» вже порожніх воріт після підступного пострілу від Глаза. «Сокіл-3», який в цьому матчі не міг в силу різних причин похизуватися довгою лавою запасних, відчайдушно «терпів» в обороні, але і вона не впоралася з постійним тиском на 49-ій хвилині, коли Антонюк після скидки Рефеля з середньої дистанції поцілив акурат у ліву «шістку» – 1:2.

Після цього «Сокіл-3» перейшов на гру з 5-им польовим, функції якого виконував молодий Гринь, який ледве не став головним героєм матчу. Саме Артур постійно загострював обстановку біля воріт «чорних», і мав як мінімум два стовідсоткових моменти, але в першому випадку не зумів у ближньому бою переграти Петричука, а через декілька хвилин після чергової спроби Гриня «Газовик» врятував вже Рефель, в останню мить вибивши шкіряний снаряд з лінії вже порожніх воріт. Емоції на паркеті під завісу зустрічі били через край, і за їх надмірні прояви «гірчичниками» були нагороджені Глас та Антонюк. Для граючого тренера «Сокола-3» це попередження стало другим у матчі, і догравати зустріч чинний чемпіон був змушений у чисельній меншості, однак незважаючи на це, бився на майданчику до кінця, і цілком міг перевести гру в серію післяматчевих пенальті, проте Петричук у стрибку парирував потужний удар Розпаченюка в нижній кут зі штрафного з сиреною. В підсумку – непроста перемога «Газовика» з рахунком 2:1 в першій грі серії між цими суперниками.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області