Преміум-ліга: підсумки дозаявочного періоду

0
2374

Позаду дозаявочний період у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років, який тривав з 7-го по 14-е липня. Відзначимо, що більшість команд-учасниць доволі плідно провели даний час, не змарнувавши можливості підсилити власні склади, а саме так зване “трансферне вікно” видалося доволі насиченим.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Далі надаємо Вашій увазі повний список переходів:

Команда Прийшли Пішли
ДИВІЗІОН 1
1 Beerloga
2 Прикордонник Лисюк Сергій* (ДЮЦ «Іскра), Лахмай Геннадій, Шаламай Віталій Савіцький Дмитро
3 Хмельницькі делікатеси
4 Динамо-ГУНП Восканян Манук («Вентс»)
5 Ротор Щиголь Костянтин, Янчук Денис Петричук Андрій
6 AВІСТ-Cook Drive Черкезов Фархат Городовий Богдан, Семенюк Федір
7 Forex Club Богославський Андрій, Сливянчук Володимир*, Погорілий Владислав Тринадцятко Олег, Дячук Костянтин, Мейко Владислав
8 Вентс Восканян Манук («Динамо-ГУНП»)
9 Сокіл-3 Гончар Ярослав («Сокіл-2»), Дарморост Юрій, Замогильний Олександр («Ауді») Трембач Іван («МобіФренд»), Рожик Владислав
10 Ротор-2 Орошкевич Михайло
11 Червона Зірка
12 Тетра Нужда Ярослав, Драйва Дмитро, Міщук Вадим, Диняк Тимофій, Гуринович Олексій, Кузьмін Віктор Жилович Тарас («Політехнік»), Ліповуз Андрій, Ярош Дмитро, Гресь Владислав, Морговський Ян
ДИВІЗІОН 2
1 Менс Шперчук Дмитро
2 ККФА-Vivasan Понятовський Олександр, Бігус Сергій, Гуцинюк Андрій, Шуляк Ігор Розуман Андрій («ЕкоАльт), Федорко Микола, Гамолов Андрій
3 Інтерпродсервіс Ліщук Іван («Лунтік»), Волошин Дмитро
4 ЕкоАльт-Адрія
5 Патріот-Vігор Тимощук Ростислав, Ковальчук В’ячеслав Марчук Дмитро, Панасенков Андрій
6 Атлетик-Ферозіт Умаров Іскандер, Мигаль Денис Бабак Кирило
7 ЕкоАльт Розуман Андрій («ККФА-Vivasan»), Кукурудза Євген
8 Лунтік Галак Олександр, Чекирда Руслан, Кучер Максим, Казановський Олександр Пилипчук Артур («Зооветпром-Поділля»), Ліщук Іван («Інтерпродсервіс») , Морозов Владислав, Підгорний Владислав
9 Філтекс Васільєв Іван Сіньковський Вадим
10 Сокіл-2 Кондратюк Артем Гончар Ярослав («Сокіл-3»), Андрушко Максим
11 Політехнік Жилович Тарас («Тетра»), Голов Сергій, Деркач Артем, Карпишин Дмитро Рудюк Роман, Чорний Дмитро, Полюк Андрій
12 Ауді Понятовський Владислав, Боденчук Сергій Замогильний Олександр («Сокіл-3»), Бистрих Володимир
ДИВІЗІОН 3
1 Алея Взуття Душкін Денис, Щепанський Едуард, Заяц Юрій
2 UBC-Лезнево
3 Фахівець
4 Lifecell Штокало Григорій* («МобіФренд»)
5 Носорог Фурсеєв Євген
6 МобіФренд Трембач Іван («Сокіл-3»), Сас Павло, Мустафа Алі Хусейн  
7 Максимум Ткачук Михайло Леськов Максим
8 Смайл Гаврилюк Микола, Скотинянський Олександр, Доліба Ярослав
9 Зооветпром-Поділля Пилипчук Артур («Лунтік»), Ярощук Богдан, Мартинюк Роман Марущак Руслан, Закревський Томаш
10 Моноліт Вінницький Олександр
11 ДЮЦ Іскра Гузь Даніїл, Ноль Артем, Макар Даніїл Бойко Максим, Лапенюк Антон, Ляскорунський Ярослав
12 УПП Сливянчук Володимир*, Сергійчук Юрій, Гранатюк Іван
13 Меблі-Лідер Флерчук Вадим, Ліщук Віталій, Тичинський Дмитро, Басистюк Роман Гула Микола, Мазурок Ігор, Заболотний Микола, Баранов Дмитро
14 Інкогніто Афанасьєв Олексій, Доценко Олександр, Садовський Віктор, Століта Михайло, Сінькевич Руслан, Століта Сергій, Хребтатий Іван
15 Раково-сіті Головко Олексій, Кубряк Сергій, Романюк Ігор, Сонник Владислав, Лісний Сергій Ялтуховський Олександр
16 Торнадо
17 Тепловик Оніщук Максим, Антонюк Владислав, Гулевський Денис, Гайдачук Дмитро, Чернитинський Володимир, Вендера Артем Малий Максим
18 Легіон
19 Booster
20 Аванті

Примітка. * – гравець, який за підсумками дозаявочного періоду заявлений за декілька команд, але не заграний ще за жодну з них.

Додамо, що ознайомитись з оновленими заявковими листами усіх команд-учасниць Ви можете у відповідних розділах за ЦИМ посиланням.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ