Преміум-ліга: продовження безпрограшної серії «Прикордонника» та перша поразка лідера

0
2385

Огляд матчів 5-ого туру у дивізіоні 1

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Загострюється інтрига в розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у його найсильнішому дивізіоні, дивізіоні 1, де минулої суботи, 1-го липня, були зіграні поєдинки 5-ого туру. Його результатати до максимуму загострили ситуацію на усіх ділянках турнірної таблиці, а команди сповна потішили численних вболівальників яскравою та змістовною грою із великою кількістю забитих м’ячів. Про все це далі у нашому огляді.

Тур під порядковим номером «5» відкривав один з його центральних поєдинків, у якому зустрічалися чемпіон та бронзовий призер минулого розіграшу, «АВІСТ-Cook Drive» та «Хмельницькі делікатеси» відповідно. Розпочали команди, що називається «з місця в кар’єр», і вже на 12-ій секунді Кащук влучним ударом вивів вперед у рахунку «делікатеси», а всередині першого тайму Токарчук подвоїв перевагу окрилених успіхом номінальних гостей. Однак «АВІСТ-Cook Drive» і не думав здаватися, і під завісу першої половини зустрічі завдяки вдалій двохвилинці, у якій відзначилися по черзі Середюк та Яремчук, повернув інтригу в матчі, а Олексюк своїм голом «в роздягальню» перевернув у матчі все з ніг на голову – 2:3!!! Тепер відіграватися вже потрібно було «делікатесним», і Глаз, елегантно уникнувши підкату від захисника та влучно пробивши під поперечку з лінії воротарського, знову встановив рівновагу на табло, однак інтрига жила недовго. Злий жарт із номінальними господарями зіграла коротка лава запасних та невпевнена гра в обороні, помилки якої результативно використали в другому таймі Яремчук та Олексюк, оформивши таким чином дублі, а гол Косяка за дві хвилини до фінального свистка зняв усі питання щодо переможця. Номінальні господарі ж влучним ударом Богдана на останніх секундах зуміли лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – результативна перемога «АВІСТ-Cook Drive» із рахунком 6:4, який завдяки цьому успіху впритул наближається до трійки лідерів дивізіону 1.

_DSC0706

Центральним, ж з погляду на турнірне становище, у 5-ому турі виглядав поєдинок між «Forex Club» та «Ротором», однак боротьби як такої у ньому не вийшло. «Салатові» вже звично обрали модель гри «другим номером», і саме завдяки вдалим контратакам та грамотним розіграшам «стандартів» ще в першому таймі зробили більш ніж впевнену заявку на перемогу після дублю Грищука та влучному удару Шлапака. «Форексівці» активно намагалися переламати хід поєдинку, змушуючи не раз вступати у гру Рудого, однак він у цей день діяв вище всяких похвал, не раз рятуючи свою команду від вірних голів. А потім на авансцену вийшов Красножон, який впродовж двох хвилин двічі змусивши Остяка виймати м’яч із сітки власних воріт, довів рахунок на табло до непристойного. «Forex Club» останні хвилини проводив із п’ятим польовим, однак ця тактика дозволила «білим» відповісти лише голом престижу – 5:1 на користь «Ротора», який продовжуючи свою виграшну серію до трьох перемог поспіль, виходить на третє місце, «Forex Club», ж зазнаючи другої поразки поспіль, опускається на п’яту сходинку.

_DSC0646

Дещо несподіваною стала перша поразка лідера, «Beerloga», яка в 5-ому турі поступилася «Вентсу». Розпочали гру «білі» більш ніж переконливо, і тактика стартового бліцкригу швидко принесла підопічним Юрія Болістовського приємні дивіденди. Вже до 15-ої хвилини у ворота Гарбара влетіло чотири «сухі» м’ячі, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки, однак «салатові» і не думали опускати руки. Гол Підручного під завісу першої половини зустрічі подарував надію «Beerlogа», яка повіривши у власні сили, в другому таймі рішуче прагнула відігратися. Старання номінальних гостей матеріалізували у забиті м’ячі в другій 25-ти хвилинці Плосконос та Яровий, скоротивши розрив у рахунку до цілком відігруваних «-1», однак на більше зусиль в цій зустрічі підопічних Володимира Громницького не вистачило – 4:3 на користь «Вентса», який завдяки цій перемозі значно покращує власні перспективи у боротьбі за вихід у плей-офф.

Осічкою лідера сповна скористався «Прикордонник», який перегравши «Тетру», впритул наблизився до першої сходинки у дивізіоні 1. Перший тайм звітного поєдинку пройшов у запеклій боротьбі та завершився за нічийного рахунку, а після перерви дався взнаки вищий клас «прикордонників». Голи Цуприка та Мельникова принесли команді НАДПСУ вже четверту перемогу в сезоні та дозволили продовжити довести безпрограшну серію до позначки у 5 матчів – 3:1 на користь «Прикордонника», який тепер лише на одне очко відстає від лідера дивізіону 1, а ось «Тетра» залишається на останній сходинці, дещо «відпустивши» вперед власних конкурентів у боротьбі за виживання. Але посипати голову попелом підопічним Віктора Кузьміна не варто – попереду ще 6 турів групової дистанції, за які ще можна виправити власне становище.

_DSC0680

Вперше смак перемоги в новому сезоні відчув минулорічний срібний призер, «Динамо-ГУНП», яке в 5-ому турі переграло «Ротор-2». З перших хвилин «динамівці» вибрали досить сміливу тактику – гра з п’ятим польовим, і вона увінчалася успіхом для номінальних гостей, які всередині першої половини зустрічі після влучних Восканяна та Сторожука володіли відчутною перевагою у два забиті м’ячі. «Ротор-2» стараннями Крутякова, який під завісу першого тайму результативно завершив швидку контратаку, зумів відродити інтригу, але жила вона недовго. Всі питання щодо переможця після перерви зняв Соколюк, який виявився в потрібному місці та в потрібний час після швидкого розіграшу ауту, а далі Восканян, в черговий раз вдало підключившись до атаки «динамівців» в ролі п’ятого польового, провів заключний м’яч у поєдинку – 4:1 на користь «Динамо-ГУНП», яке завдяки цій перемозі залишає незвичну для себе зону вильоту.

_DSC0616

Також потішив першою вікторією своїх вболівальників і «Сокіл-3», але далася вона «соколятам» ой як нелегко. «Червона Зірка» більшу частину часу проводила в захисті, основний акцент роблячи на контратаки, одна з яких завершилася голом Третьякова на 6-ій хвилині. Після цього «Сокіл-3»  в надії відігратися перейшов на гру з п’ятим польовим, і буквально взяв в облогу ворота Януша, проте атакам «соколят» вперто не вистачало останнього удару. А ось не було з цим проблем у Савчука, який використавши чи не єдину помилку суперника при розіграші «зайвого» та вразивши вже порожню ціль, подвоїв перевагу «Червоної Зірки». Після перерви «Сокіл-3» продовжив грати з п’ятим польовим, і вдало розігруючи «штучну більшість» зумів переламати хід подій на свою користь. Гол Вербового подарував надію номінальним господарям, а героєм поєдинку став граючий тренер «соколят», Артем Глас, дубль якого і став вирішальним – вольова перемога «Сокола-3» з рахунком 3:2.

Неймовірна щільність у турнірній таблиці (ще б пак, 5-е місце від 11-ого відділяє лише 3 залікові бали! – прим. автора), обіцяє нам неймовірно цікаве продовження, свідками якого ми станемо вже цього вік-енду, коли команди елітного дивізіону зіграють відразу два тури.

У 6-ому турі (матчі 8 липня) зустрінуться наступні пари команд: «Динамо-ГУНП» – «Forex Club», «Ротор» – «Прикордонник», «Ротор-2» – «АВІСТ-Cook Drive», «Тетра» – «Beerloga», «Хмельницькі делікатеси» – «Червона Зірка», «Вентс» – «Сокіл-3».

У 7-ому турі (матчі 9 липня) зустрінуться наступні пари команд: «Forex Club» – «Прикордонник», «Динамо-ГУНП» – «АВІСТ-Cook Drive», «Ротор» – «Beerloga», «Ротор-2» – «Червона Зірка», «Тетра» – «Сокіл-3», «Хмельницькі делікатеси» – «Вентс».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 5-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 1

«Хмельницькі делікатеси» – «АВІСТ-Cook Drive» – 4:6 (2:3)

Арбітри: Куцак, Жмурко

Голи: Кащук (1), Токарчук (14), Глаз (29), Богдан (50) – Середюк (21), Яремчук (23, пен., 42), Олексюк (25, 40), Косяк (48)

«Хмельницькі делікатеси»: Дячук, Токарчук, Бармак, Кащук, Богдан, Нік, Ситник, Глаз, Романюк

«АВІСТ-Cook Drive»: Слободянюк, Алексєєв, Шульган, Шкрябець, Мельник, Олексюк, Косяк, Яремчук, Семенчук, Середюк, Бриндак, Сікора

Попередження: Дячук (22), Романюк (40), Бармак (43) – Олексюк (40), Шульган (43), Яремчук (43)

«Сокіл-3» – «Червона Зірка» – 3:2 (0:2)

Арбітри: Жмурко, Бондар

Голи: Вербовий (31), Глас (37, 45) – Третьяков (6), Савчук (25)

«Сокіл-3»: Вербовий, Глас, Чемерис, Стецюк, Розпаченюк, Луцюк, Мельник, Райтаровський, Ліпчинський, Цилепа

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Веселовський, Савчук, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Альміз, Петрук, Третьяков, Голець, Сироватко, Косевич

Попередження: Чемерис (6) – Альміз (50)

«Вентс» – «Beerloga» – 4:3 (4:1)

Арбітри: Куцак, Божко

Голи: Монастирський (6), Дикий (10), Святий (13), Побережник (15) – Підручний (20), Плосконос (29), Яровий (43)

«Вентс»: Болістовський, Дикий, Побережник, Святий, Монастирський, Антончик, Нік, Бондар

«Beerloga»: Гарбар, Кульбачний, Підручний, Плосконос, Яровий, Кучерук, Павліш, Стеценко, Папірович, Мельник, Нємий, Дияк, Зощук

Попередження: Яровий (8), Кульбачний (29)

«Ротор-2» – «Динамо-ГУНП» – 1:4 (1:2)

Арбітри: Божко, Куцак

Голи: Крутяков (23) – Восканян (7, 42), Сторожук (13), Соколюк (29)

«Ротор-2»: Данилюк, Паляниця, Логвіненко, Олексійчук, Камінський, Крутяков, Гайдашевський, Глушко, Штолько, Дудар, Федоченко

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Восканян, Бабій, Сохорук, Березовський, Заєць, Сторожук, Бойчук, Соколюк, Федорко