Преміум-ліга: результати 3-ого туру і матчів попереднього етапу Кубку

0
1956

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
3 Forex Club – Тетра 17.06 НВК № 10 (2) 17.00 7:4
3 Червона Зірка – Прикордонник 17.06 НВК № 10 (2) 15.00 2:5
3 Cокіл-3 – Динамо-ГУНП 17.06 НВК № 10 (2) 14.00 5:5
3 Вентс – Ротор 17.06 НВК № 10 (2) 19.00 3:7
3 Beerloga – АВІСТ-Cook Drive 18.06 НВК № 10 (2) 16.00 3:2
3 Хмельницькі делікатеси – Ротор-2 18.06 НВК № 10 (2) 17.00 2:1
ДИВІЗІОН 2
3 ЕкоАльт – Патріот-Vігор 17.06 НВК № 10 (2) 16.00 2:2
3 Політехнік – ККФА-Vivasan 17.06 НВК № 10 (2) 18.00 3:4
3 Лунтік – Менс 18.06 НВК № 10 (2) 14.00 3:2
3 Атлетик-Ферозіт – Сокіл-2 18.06 НВК № 10 (2) 15.00 1:2
3 Інтерпродсервіс – Ауді 18.06 НВК № 10 (2) 18.00 6:4
3 ЕкоАльт-Адрія – Філтекс 18.06 НВК № 10 (2) 19.00 5:4
ДИВІЗІОН 3 Група А
3 Lifecell – Моноліт 18.06 Парк І. Франка 14.00 6:3
3 Інкогніто – Booster 18.06 Парк І. Франка 15.00 5:3
3 Торнадо – УПП 18.06 Парк І. Франка 16.00 1:4
3 МобіФренд – Зооветпром-Поділля 18.06 НВК № 10 (1) 12.00 7:6
3 Меблі-Лідер – Фахівець 18.06 НВК № 10 (1) 16.00 3:8
ДИВІЗІОН 3 Група В
3 Тепловик – Смайл 18.06 НВК № 10 (1) 13.00 1:6
3 UBC-Лезнево – Раково-сіті 18.06 НВК № 10 (1) 14.00 9:4
3 Легіон – Максимум 18.06 НВК № 10 (1) 15.00 0:0
3 Носорог – ДЮЦ Іскра 18.06 НВК № 10 (1) 17.00 3:1
3 Алея Взуття – Аванті 18.06 Парк І. Франка 17.00 8:0
КУБОК Попередній етап
Носорог – МобіФренд 17.06 Парк І. Франка 15.00 1:3
Торнадо – Раково-сіті 17.06 Парк І. Франка 16.00 3:6
UBC-Лезнево – Booster 17.06 Парк І. Франка 17.00 4:1
УПП – Алея Взуття 17.06 Парк І. Франка 18.00 3:6
Смайл – Lifecell 17.06 Парк І. Франка 19.00 6:4
Лунтік – Максимум 17.06 Парк І. Франка 20.00 6:3
Інтерпродсервіс – Атлетик-Ферозіт 17.06 НВК №7 15.00 5:3
Моноліт – ЕкоАльт-Адрія 17.06 НВК №7 16.00 2:6
Тепловик – Фахівець 17.06 НВК №7 17.00 8:11
Меблі-Лідер – Ауді 17.06 НВК №7 18.00 3:7
Інкогніто – Зооветпром-Поділля 17.06 НВК №7 19.00 5:15
ДЮЦ Іскра – Аванті 17.06 НВК №7 20.00 8:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ