Преміум-ліга: результати чергових матчів плей-офф

0
2217

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
1/2 Патріот – Олімп (2 гра) 11.03 ГУНП 16.45 3:10
1/2 AVIVA – Сокіл-2 (2 гра) 11.03 ГУНП 17.50 1:1 пен. 4:2
1/2 Феміда-Старлайф – Динамо-ГУНП (3 гра) 11.03 ГУНП 18.55 2:5
1/2 Арсенал-Ротор – Газовик (3 гра) 11.03 ГУНП 20.05 3:3 пен. 4:3
Кубок Поділля Сокіл-3 – Епіцентр К Forex Club 11.03 ГУНП 21.15 4:2
Гра за 3-є місце Патріот – Сокіл-2 (1 гра) 12.03 ГУНП 11.00 7:2
Фінал Олімп – AVIVA (1 гра) 12.03 ГУНП 12.05 6:3
Гра за 3-є місце Феміда-Старлайф – Газовик (1 гра) 12.03 ГУНП 13.15 4:4 пен. 5:4
Фінал Динамо-ГУНП – Арсенал-Ротор (1 гра) 12.03 ГУНП 14.30 3:3 пен. 5:4
Кубок Поділля АВІСТ-Красилів – Кардіфф 12.03 ГУНП 15.45 0:5 (тех.)
ДИВІЗІОН 2
Кубок Поділля Олімпік – Філтекс 12.03 ХНУ 13.00 4:3
Кубок Надії Бамбук – Ауді 12.03 ХНУ 14.00 6:3
Кубок Виклику Новатор – Ковчег-Десятка 12.03 ХНУ 15.00 6:4
Кубок Надії Вентс – Адвокат-Starlife 12.03 ХНУ 16.00 5:3
Кубок Виклику Атлетик-Ферозіт – Карат-Олешин 12.03 ХНУ 17.00 2:5
Кубок Поділля Мустанг-Червона Зірка – Товтри 12.03 ХНУ 18.00 3:5
Кубок Надії Ротор-2 – ФК “ЛП” 12.03 ХНУ 19.00 14:4
ДИВІЗІОН 3
1/2 Фахівець – Дантист (2 гра) 11.03 Конфермат 13.00 6:3
1/2 Ветеран – Прикордонник (2 гра) 11.03 Конфермат 15.00 0:5 (тех.)
Кубок Поділля ККФА-Vivasan – ЕкоАльт-Адрія 11.03 Конфермат 18.00 7:3
Кубок Поділля Ракета – Менс 11.03 Конфермат 19.00 3:8
1/2 Дантист – Фахівець (3 гра) 12.03 Конфермат 13.00 3:7
Кубок Поділля Менс – ККФА-Vivasan 12.03 Конфермат 17.00 6:2
Кубок Поділля Ракета – ЕкоАльт-Адрія 12.03 Конфермат 18.00 5:5
ДИВІЗІОН 4
1/2 Агробізнес – Інтерпродсервіс (2 гра) 11.03 НАДПСУ 13.00 3:5
1/2 Crispus – ФК “Зеніт-Юрія Фарм” (2 гра) 11.03 НАДПСУ 14.00 6:4
1/2 Інтерпродсервіс – Агробізнес (3 гра) 12.03 НАДПСУ 13.00 2:3
Кубок Поділля ДЮЦ Іскра – МобіФренд 12.03 НАДПСУ 14.00 2:5
Кубок Поділля UBC – Раково-сіті 12.03 НАДПСУ 15.00 8:7
Кубок Виклику Тепловик – Фортуна 12.03 НАДПСУ 16.00 0:5 (тех.)
ДИВІЗІОН 5
Гра за 3-є місце Аваль – ЖЖУК-ZALIV (1 гра) 11.03 Конфермат 14.00 2:7
Фінал Сокіл – FC FNB (1 гра) 11.03 Конфермат 16.00 2:5
Кубок Поділля Лунтік – ДЮСШ №1 Україна 11.03 Конфермат 17.00 6:2
Гра за 3-є місце ЖЖУК-ZALIV – Аваль (2 гра) 12.03 Конфермат 15.00 2:4
Фінал FC FNB – Сокіл (2 гра) 12.03 Конфермат 16.00 5:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ