Преміум-ліга: результати матчів ігрового вік-енду

0
2190

Надаємо Вашій увазі календар та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
1/16 ЕкоАльт – Феміда-Старлайф 24.12 ГУНП 12.30 1:15
1/16 Арсенал-Ротор – Хмельницькі делікатеси 24.12 ГУНП 13.30 1:5
1/16 Вентс – Ехо 24.12 ГУНП 14.30 3:2
1/16 Евеліна – AВІСТ-Красилів 24.12 ГУНП 15.45 2:9
1/16 Патріот – Епіцентр К-Forex Club 24.12 ГУНП 16.45 1:5
1/16 Кардіфф – Бамбук 24.12 ГУНП 17.45 1:0
1/16 Сокіл-3 – Газовик 24.12 ГУНП 18.45 3:2
1/16 Лада – Ауді 24.12 ГУНП 19.45 11:1
1/8 Хмельницькі делікатеси – AVIVA 25.12 ГУНП 11.45 7:3
1/8 Атлетик-Ферозіт – Епіцентр К Forex Club 25.12 ГУНП 12.45 2:7
1/8 Кардіфф – Сокіл-2 25.12 ГУНП 13.45 7:0
1/8 Максимум – Феміда-Старлайф 25.12 ГУНП 14.45 0:10
1/8 Сокіл-3 – Лада 25.12 ГУНП 15.45 5:2
1/8 АВІСТ-Красилів – Менс 29.12 ГУНП 18.00 7:2
1/8 Олімпік – Вентс 29.12 ГУНП 19.00 2:5 

 

ДИВІЗІОН 2
1/16 AVIVA – ЖЖУК-ZALIV 24.12 ХНУ 13.00 3:2
1/16 Мобіфренд – Адвокат-Starlife (Малий кубок) 24.12 ХНУ 14.00 5:5 пен. 7:8
1/16 Сокіл-2 – ККФА-Vivasan 24.12 ХНУ 15.00 5:0
1/16 Філтекс – Олімпік 24.12 ХНУ 16.00 1:2
1/16 Карат-Олешин – Новатор 24.12 ХНУ 17.00 3:3 пен. 5:6
1/16 Ротор-2 – Товтри (Малий кубок) 24.12 ХНУ 18.00 2:2 пен. 4:2
1/16 Олімп – Атлетик-Ферозіт 24.12 ХНУ 19.00 3:6
1/16 Фахівець – Тетра-Барви 25.12 ХНУ 13.00 3:6
1/8 Ковчег-Десятка – Динамо-ГУНП (Малий кубок)

 

25.12 ХНУ 14.00 0:10
1/8 Новатор – Агробізнес 25.12 ХНУ 15.00 4:4 пен. 3:4
1/16 Мустанг-Червона-Зірка – Енергетик 25.12 ХНУ 16.00 13:3
1/8 Адвокат-Starlife – ФК «Литвина» (Малий кубок) 25.12 ХНУ 17.00 5:0
1/8 Crispus – Ротор-2 (Малий кубок) 25.12 ХНУ 18.00 0:5
1/8 UBC – ФК «Зеніт-Юрія Фарм»(Малий кубок) 25.12 ХНУ 19.00 1:5

 

ДИВІЗІОН 3
1/16 Агробізнес – Ракета 24.12 Конфермат 13.00 9:8
1/16 ФК «Литвина» – Раково-сіті (Малий кубок) 24.12 Конфермат 14.00 5:3
1/16 UBC – Ветеран (Малий кубок) 24.12 Конфермат 15.00 +:-
1/16 ФК ЛП – ДЮСШ№1 2000 (Малий кубок) 24.12 Конфермат 17.00 8:5
1/16 Дантист – ФК Розсоша (Малий кубок) 24.12 Конфермат 18.00 9:2
1/16 Спортовари.сom – Думка (Малий кубок) 24.12 Конфермат 19.00 9:4
1/16 Менс – Прикордонник 25.12 Конфермат 14.00 3:2

 

ДИВІЗІОН 4
1/16 ФК Міць – Зооветпром-Поділля (Малий кубок) 24.12 НАДПСУ 12.00 8:0
1/16 Легіон – Crispus (Малий кубок) 24.12 НАДПСУ 13.00 3:5
1/16 ЕкоАльт-Адрія – ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» (Малий кубок) 24.12 НАДПСУ 14.00 2:9
1/16 Динамо-ГУНП – Електротранс (Малий кубок) 24.12 НАДПСУ 15.00 7:3
1/16 УПП – Лунтік (малий кубок) 24.12 НАДПСУ 16.00 4:5
1/16 ДЮСШ №1 Україна – Максимум 24.12 НАДПСУ 17.00 2:6
1/16 Смайл – Тепловик (Малий кубок) 24.12 НАДПСУ 18.00 1:1 пен. 3:4
1/16 ДЮЦ Іскра – Ковчег-Десятка (Малий кубок) 24.12 НАДПСУ 19.00 3:4

 

ДИВІЗІОН 5 Група А
6 Смайл – ДЮСШ №1 Україна 25.12 ДЮСШ 13.00 3:5
6 УПП – Лунтік 25.12 Конфермат 13.00 3:9
6 ФК Міць – Lifecell 25.12 ДЮСШ 17.00 7:5
6 Вікторія – Регбі-Evolution 25.12 Конфермат 17.00 4:9
6 Меблі-Лідер – Зооветпром-Поділля 25.12 Конфермат 18.00 4:2
6 Землемір – Аваль 25.12 Конфермат 19.00 3:6

 

ДИВІЗІОН 5 Група В
6 Енергетик – Інкогніто 24.12 Конфермат 16.00 5:2
6 Максимум – ЖЖУК-ZALIV 25.12 ДЮСШ 14.00 перенос
6 Сокіл – Легіон 25.12 ДЮСШ 15.00 5:5
6 Електротранс – ДЮСШ №1 2000 25.12 ДЮСШ 16.00 6:13
6 FC FNB – Стимул 25.12 Конфермат 15.00 13:2
6 ФК Розсоша – БРАЗЕР 25.12 Конфермат 16.00 11:1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ