Преміум-ліга: результати матчів ігрового вік-енду

0
2628

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
1/2 Феміда-Старлайф – Динамо-ГУНП (1 гра) 4.03 ГУНП 15.00 1:2
Кубок Поділля Епіцентр К-Forex Club – АВІСТ-Красилів 4.03 ГУНП 16.15 13:1
Кубок Поділля Кардіфф – Сокіл-3 4.03 ГУНП 17.30 5:5
1/2 Арсенал-Ротор – Газовик (1 гра) 4.03 ГУНП 18.45 5:8
Кубок Виклику Хмельницькі делікатеси – Евеліна 4.03 ГУНП 20.00 6:5
Кубок Виклику Тетра-Барви – Лада 4.03 ГУНП 21.15 4:9
1/2 Динамо-ГУНП – Феміда-Старлайф (2 гра) 5.03 ГУНП 11.45 1:8
1/2 Олімп – Патріот (1 гра) 5.03 ГУНП 13.00 2:1
1/2 Сокіл-2 – AVIVA (1 гра) 5.03 ГУНП 14.15 4:5
1/2 Газовик – Арсенал-Ротор (2 гра) 5.03 ГУНП 15.30 2:4
ДИВІЗІОН 2
1/4 Філтекс – AVIVA (3 гра) 4.03 ХНУ 15.00 2:2 пен. 3:4
1/4 Мустанг-Червона Зірка – Олімп (3 гра) 4.03 ХНУ 16.00 4:4 пен. 6:7
1/4 Олімпік – Патріот (3 гра) 4.03 ХНУ 17.00 1:3
Кубок Поділля Товтри – Філтекс 5.03 ХНУ 15.00 1:2
Кубок Надії Вентс – Ротор-2 5.03 ХНУ 16.00 3:3
Кубок Надії Бамбук – ФК “ЛП” 5.03 ХНУ 17.00 8:4
Кубок Поділля Мустанг-Червона Зірка – Олімпік 5.03 ХНУ 18.00 2:5
Кубок Виклику Адвокат-Starlife – Ауді 5.03 ХНУ 19.00 8:1
ДИВІЗІОН 3
1/4 Дантист – Ракета (3 гра) 4.03 Конфермат 13.00 4:4 пен. 6:5
1/4 ККФА-Vivasan – Фахівець (3 гра) 4.03 Конфермат 15.00 4:8
1/4 Менс – Ветеран (3 гра) 4.03 Конфермат 18.00 2:3
1/2 Прикордонник – Ветеран (1 гра) 5.03 Конфермат 14.00 13:2
Кубок Поділля ЕкоАльт-Адрія – Менс 5.03 Конфермат 15.00 6:7
1/2 Дантист – Фахівець (1 гра) 5.03 Конфермат 16.00 5:5 пен. 5:4
Кубок Поділля Ракета – ККФА-Vivasan 5.03 Конфермат 17.00 6:6
ДИВІЗІОН 4
1/4 Інтерпродсервіс – UBC (3 гра) 4.03 Конфермат 14.00 2:1
1/2 Інтерпродсервіс – Агробізнес (1 гра) 5.03 НАДПСУ 13.00 2:4
Кубок Виклику Фортуна – DIEZEL 5.03 НАДПСУ 14.00 1:4
Кубок Виклику М’ясник – Тепловик 5.03 НАДПСУ 15.00 4:4
1/2 ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – Crispus (1 гра) 5.03 НАДПСУ 16.00 0:6
Кубок Поділля UBC – МобіФренд 5.03 НАДПСУ 17.00 6:5
Кубок Поділля Раково-сіті – ДЮЦ Іскра 5.03 НАДПСУ 18.00 4:2
Кубок Надії ДЮФК Проскурів-Фортуна – Думка 5.03 НАДПСУ 19.00 7:11
ДИВІЗІОН 5
1/2 FC FNB  – Аваль (2 гра) 4.03 Конфермат 16.00 3:2
1/2 Сокіл  – ЖЖУК-ZALIV – (2 гра) 4.03 Конфермат 17.00 8:1
Кубок Поділля ДЮСШ №1 Україна – ФК Міць 5.03 ДЮСШ 13.00 3:5
Кубок Поділля Лунтік – ДЮСШ №1 2000 5.03 ДЮСШ 14.00 5:0 (тех.)
1/2 Сокіл  – ЖЖУК-ZALIV (3 гра) 5.03 ДЮСШ 16.00 5:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ