Преміум-ліга: результати матчів ігрового вік-енду

0
1801

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
4 АВIСТ-Красилів – Хмельницькі делікатеси 19.11 ГУНП 12.15 6:1
4 Бамбук – Динамо-ГУНП 19.11 ГУНП 13.30 3:6
4 Газовик – Евеліна 19.11 ГУНП 14.45 11:0
4 Епіцентр К-Forex Club – Лада 19.11 ГУНП 16.00 5:6
4 Тетра-Барви – Сокіл-3 19.11 ГУНП 17.30 1:2
4 Вентс – Арсенал-Ротор 19.11 ГУНП 18.45 1:3
4 Кардіфф – Феміда-Старлайф 19.11 ГУНП 20.00 2:3
5 Хмельницькі делікатеси – Газовик 20.11 ГУНП 11.45 4:4
5 Арсенал-Ротор – Тетра-Барви 20.11 ГУНП 13.00 5:5
5 Евеліна – Вентс 20.11 ГУНП 14.15 2:1
5 Лада – АВIСТ-Красилів 20.11 ГУНП 15.30 1:7
ДИВІЗІОН 2
3 Олімпік – Сокіл-2 20.11 ХНУ 13.00 2:3
3 Адвокат-Starlife – Філтекс 20.11 ХНУ 14.00 2:2
3 Ротор-2 – Товтри 20.11 ХНУ 15.00 2:1
3 Мустанг-Червона Зірка – Патріот 20.11 ХНУ 16.00 2:5
3 AVIVA – Карат-Олешин 20.11 ХНУ 17.00 10:3
3 Олімп – Атлетик-Ферозіт 20.11 ХНУ 18.00 3:1
3 Новатор – Ковчег-Десятка 20.11 ХНУ 19.00 4:5
ДИВІЗІОН 3
3 Ауді – МФК «Ехо» 20.11 Конфермат 13.00 4:6
3 ФК «Литвина» – Спорттовари.com 20.11 Конфермат 14.00 11:7
3 Ветеран – ККФА-Vivasan 20.11 Конфермат 15.00 2:4
3 ЕкоАльт – Прикордонник 20.11 Конфермат 16.00 4:5
3 Ракета – Менс 20.11 Конфермат 17.00 3:10
3 Фахівець – ФК «ЛП» 20.11 Конфермат 18.00 12:2
3 ЕкоАльт-Адрія – Дантист 20.11 Конфермат 19.00 4:7
ДИВІЗІОН 4
3 Тепловик – М’ясник 20.11 НАДПСУ 13.00 4:3
3 МобіФренд – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 20.11 НАДПСУ 14.00 2:7
3 ДЮЦ Іскра – Crispus 20.11 НАДПСУ 15.00 5:7
3 Агробізнес – Раково-сіті 20.11 НАДПСУ 16.00 7:3
3 Фортуна – DIEZEL 20.11 НАДПСУ 17.00 3:2
3 UBC – Інтерпродсервіс 20.11 НАДПСУ 18.00 1:4
3 Думка – Алея Взуття 20.11 НАДПСУ 19.00 6:2
ДИВІЗІОН 5 група А
2 Меблі-Лідер – ДЮСШ№1 Україна 19.11 Конфермат 13.00 4:3
2 Землемір – Регбі-Evolution 20.11 Конфермат 11.00 1:10
2 Смайл – Вікторія 20.11 Конфермат 12.00 1:3
2 Аваль – Lifecell 20.11 ДЮСШ 13.00 9:2
2 ФК Міць – УПП 20.11 ДЮСШ 14.00 3:2
2 Лунтік – Зооветпром-Поділля 20.11 ДЮСШ 15.00 2:2
ДИВІЗІОН 5 група Б
2 FC FNB – ДЮСШ №1 2000 19.11 Конфермат 14.00 7:7
2 Енергетик – Сокіл 19.11 Конфермат 15.00 5:10
2 Максимум – Електротранс 19.11 Конфермат 16.00 1:3
2 Стимул – Інкогніто 19.11 Конфермат 17.00 4:3
2 ДЮФК Проскурів-Фортуна – ЖЖУК-ZALIV 20.11 ДЮСШ 16.00 3:6
2 ФК РОЗСОША – Легіон 20.11 ДЮСШ 17.00 5:6
КУБОК. Попередній етап
П DIEZEL – ФК Міць 19.11 НАДПСУ 15.00 0:5
П ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Аваль 19.11 НАДПСУ 16.00 3:1
П Crispus – Фортуна 19.11 НАДПСУ 17.00 5:1
П ДЮЦ Іскра – М’ясник 19.11 НАДПСУ 18.00 2:1
П Інтерпродсервіс – Лунтік 19.11 НАДПСУ 19.00 6:10
П Землемір – Зооветпром-Поділля 19.11 ДЮСШ 14.00 1:7
П Думка – ДЮФК Проскурів-Фортуна 19.11 ДЮСШ 15.00 6:1
П Алея Взуття – ФК РОЗСОША 19.11 ДЮСШ 16.00 4:5
П Вікторія – UBC 19.11. ДЮСШ 17.00 3:4
П БРАЗЕР – Електротранс 20.11 Конфермат 10.00 5:11

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ