Преміум-ліга: розклад чергових матчів

0
2306

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ДИВІЗІОН 1

1/4 АВІСТ – Cook Drive – Beerloga, 2 гра 12.08 НВК №10 (2) 14.00  
1/4 Ротор – 2 – Динамо – ГУНП, 2 гра 12.08 НВК №10 (2) 15.00  
1/4 Ротор – Прикордонник, 2 гра 12.08 НВК №10 (2) 16.00  
1/4 Сокіл – 3 – Хмельницькі делікатеси,

2 гра

12.08 НВК №10 (2) 17.00  
КВ Вентс – Тетра 12.08 НВК №10 (2) 18.00  
КВ Forex Club – Червона Зірка 12.08 НВК №10 (2) 19.00  
1/4 або

1/2

АВІСТ – Cook Drive – Beerloga, 3 гра (за необхідності), або 1 гра ½ фіналу між переможцем в парі АВІСТ – Cook Drive – Beerloga та переможцем в парі Сокіл – 3 – Хмельницькі делікатеси 13.08 НВК №10 (2) 13.00  
1/4

або

1/2

Ротор – 2 – Динамо – ГУНП, 3 гра (за необхідності), або ½ фіналу між переможцем в парі Ротор – 2 –  Динамо – ГУНП та переможцем в парі  Прикордонник – Ротор 13.08 НВК №10 (2) 14.00  
1/4

або

КП

Ротор – Прикордонник, 3 гра (за необхідності), або 1 тур Кубку Поділля між тим, хто програв у парі Ротор -2 – Динамо – ГУНП, та тим, хто програв у парі Ротор – Прикордонник 13.08 НВК №10 (2) 15.00  
1/4

або

КП

Сокіл – 3 – Хмельницькі делікатеси, 3 гра (за необхідності), або 1 тур Кубку Поділля між тим, хто програв у парі АВІСТ – Cook Drive – Beerloga, та тим, хто програв у парі Сокіл – 3 – Хмельницькі делікатеси 13.08 НВК №10 (2) 16.00  

ДИВІЗІОН 2

1/4 Інтерпродсервіс – ККФА – Vivasan 2 гра 12.08 НВК №10 (1) 14.00  
1/4 Екоальт – Адрія – Лунтік 2 гра 12.08 НВК №10 (1) 15.00  
1/4 Сокіл – 2 – Менс 2 гра 12.08 НВК №10 (1) 16.00  
1/4 Атлетик – Ферозіт – Патріот- Viгор 2 гра 12.08 НВК №10 (1) 17.00  
КВ Ауді – Політехнік 12.08 Парк І.Франка 17.00  
КВ ЕкоАльт – Філтекс 12.08 Парк І.Франка 18.00  
1/4

або

1/2

Сокіл – 2 – Менс, 3 гра (за необхідності), або 1 гра ½ фіналу між переможцем у парі Сокіл – 2 – Менс та переможцем у парі Лунтік – ЕкоАльт – Адрія 13.08 НВК №10 (1) 15.00  
1/4

або

1/2

 

Інтерпродсервіс – ККФА – Vivasan, 3 гра (за необхідності), або 1 гра ½ фіналу між переможцем у парі Інтерпродсервіс – ККФА – Vivasan та переможцем у парі Атлетик – Ферозіт – Патріот – Viгор 13.08 НВК №10 (1) 16.00  
1/4

або

КП

Атлетик – Ферозіт – Патріот – Viгор, 3 гра (за необхідності), або 1 тур Кубку Поділля між тим, хто програв у парі  Інтерпродсервіс – ККФА – Vivasan та тим, хто програв у парі Атлетик – Ферозіт – Патріот – Viгор 13.08 НВК №10 (1) 17.00  
1/4

або

КП

Екоальт – Адрія – Лунтік, 3 гра (за необхідності), або 1 тур Кубку Поділля між тим, хто програв у парі Сокіл – 2 – Менс та тим, хто програв у парі Лунтік – ЕкоАльт – Адрія 13.08 НВК №10 (2) 17.00  

ДИВІЗІОН 3

1/4 Максимум – Фахівець, 2 гра 12.08 Парк І.Франка 15.00  
1/4 UBC – Лезнево – Lіfecell, 2 гра 12.08 Парк І.Франка 16.00  
1/4 Носорог –  Мобіфренд, 2 гра 12.08 НВК №10 (1) 18.00  
1/4 Алея Взуття – Моноліт, 2 гра 12.08 НВК №10 (1) 19.00  
КS Легіон – УПП 12.08 Парк І.Франка 19.00  
КS Смайл – Інкогніто 12.08 Парк І.Франка 20.00  
КВ ДЮЦ Іскра – Раково – сіті 13.08 Парк І.Франка 14.00  
КН Аванті – Booster 13.08 Парк І.Франка 15.00  
КН Тепловик – Торнадо 13.08 Парк І.Франка 16.00  
КВ Зооветпром – Поділля – Меблі – Лідер 13.08 Парк І.Франка 17.00  
1/4

або

1/2

 

Моноліт – Алея Взуття, 3 гра (за необхідності), або 1 гра ½ фіналу між переможцем в парі Моноліт – Алея Взуття та переможцем в парі Мобіфренд – Носорог 13.08 НВК №10 (1) 13.00  
1/4

або

КП

 

Мобіфренд – Носорог, 3 гра (за необхідності), або 1 тур Кубку Поділля між тим, хто програв у парі Моноліт – Алея Взуття та тим, хто програв у парі Мобіфренд – Носорог 13.08 НВК №10 (1) 14.00  
1/4

або

1/2

 

UBC – Лезнево – Lіfecell, 3 гра (за необхідності), або 1 гра ½ фіналу між переможцем у парі UBC – Лезнево – Lіfecell та переможцем у парі Максимум – Фахівець 13.08 НВК №10 (2) 18.00  
1/4

або

КП

Максимум – Фахівець, 3 гра (за необхідності), або 1 тур Кубку Поділля між тим, хто програв у парі UBC – Лезнево – Lіfecell та тим, хто програв у парі Максимум – Фахівець 13.08 НВК №10 (2) 19.00  

УВАГА! В календарі можливі зміни часу початку матчів 13.08 у дивізіоні 1 та 2 в разі необхідності. У випадку змін ви будете заздалегідь повідомлені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ