Преміум-ліга: розклад стартових матчів плей-офф

0
2252

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
8-9 Лада – Епіцентр К-Forex Club (2 гра) 18.02 ГУНП 15.00  
7-10 Арсенал-Ротор – Хмельницькі делікатеси (2 гра) 18.02 ГУНП 16.15  
Кубок Виклику Тетра-Барви – Евеліна 18.02 ГУНП 17.30  
Кубок Надії Вентс – Бамбук 18.02 ГУНП 18.45  
1/4 Динамо-ГУНП – АВІСТ-Красилів 19.02 ГУНП 11.45  
1/4 Кардіфф – переможець Арсенал-Ротор/Хмельницькі делікатеси 19.02 ГУНП 13.00  
1/4 Феміда-Старлайф – переможець Лада/Епіцентр К-Forex Club 19.02 ГУНП 14.15  
1/4 Сокіл-3 – Газовик 19.02 ГУНП 15.30  
ДИВІЗІОН 2
8-9 Мустанг-Червона Зірка – Карат-Олешин (1 гра) 15.02 ХНУ 18.00  
7-10 Ковчег-Десятка – Товтри (1 гра) 15.02 ХНУ 19.00  
8-9 Карат-Олешин – Мустанг-Червона Зірка (2 гра)02втри0на – програвшийрогравший 18.02 ХНУ 16.00  
7-10 Товтри – Ковчег-Десятка (2 гра) 18.02 ХНУ 17.00  
1/4 Сокіл-2 – переможець Ковчег-Десятка – Товтри 19.02 ХНУ 13.00  
1/4 Патріот – Олімпік 19.02 ХНУ 14.00  
Кубок Надії Ротор-2 – Адвокат-Starlife 19.02 ХНУ 15.00  
1/4 AVIVA – Філтекс 19.02 ХНУ 16.00  
1/4 Олімп – переможець Мустанг-Червона Зірка – Карат-Олешин 19.02 ХНУ 17.00  
Кубок Виклику Атлетик-Ферозіт – Новатор 19.02 ХНУ 18.00  
Кубок Виклику програвший Мустанг-Червона Зірка – Карат-Олешин – програвший Ковчег-Десятка – Товтри 19.02 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
8-9 ФК “Литвина” – Ветеран (1 гра) 15.02 НАДПСУ 18.00  
7-10 МФК “Ехо” – Ракета (1 гра) 15.02 НАДПСУ 19.00  
7-10 Ракета – МФК “Ехо” (2 гра) 18.02 Конфермат 13.00  
8-9 Ветеран – ФК “Литвина” (2 гра) 18.02 Конфермат 16.00  
1/4 Дантист – переможець МФК “Ехо”/Ракета 19.02 Конфермат 13.00  
1/4 Менс – переможець ФК “Литвина”/ Ветеран 19.02 Конфермат 14.00  
Кубок Виклику програвший МФК “Ехо” – Ракета – програвший ФК “Литвина”/ Ветеран 19.02 Конфермат 15.00  
Кубок Надії Ауді – ФК “ЛП” 19.02 Конфермат 16.00  
1/4 Прикордонник – ЕкоАльт-Адрія 19.02 Конфермат 17.00  
1/4 ККФА-Vivasan – Фахівець 19.02 Конфермат 18.00  
Кубок Виклику ЕкоАльт – Спорттовари.com 19.02 Конфермат 19.00  
ДИВІЗІОН 4
8-9 ДЮЦ Іскра – Тепловик 16.02 НАДПСУ 18.00  
7-10 Фортуна – Раково-сіті 16.02 НАДПСУ 19.00  
8-9 Тепловик – ДЮЦ Іскра 18.02 НАДПСУ 13.00  
7-10 Раково-сіті – Фортуна 18.02 НАДПСУ 14.00  
1/4 Агробізнес – переможець Фортуна – Раково-сіті 19.02 НАДПСУ 13.00  
1/4 ФК “Зеніт-Юрія Фарм” – переможець ДЮЦ Іскра – Тепловик 19.02 НАДПСУ 14.00  
Кубок Виклику DIEZEL – М’ясник 19.02 НАДПСУ 15.00  
1/4 Crispus – МобіФренд 19.02 НАДПСУ 16.00  
1/4 Інтерпродсервіс – UBC 19.02 НАДПСУ 17.00  
Кубок Виклику програвший ДЮЦ Іскра – Тепловик – програвший Фортуна – Раково-сіті 19.02 НАДПСУ 18.00  
Кубок Надії Думка – Алея Взуття 19.02 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5
11-11 Смайл – Енергетик 18.02 Конфермат 12.00  
2А-3В Лунтік – ЖЖУК-ZALIV 18.02 Конфермат 14.00  
4А-1В ФК Міць – Сокіл 18.02 Конфермат 15.00  
5-5 Зооветпром-Поділля – Електротранс 18.02 Конфермат 17.00  
7-7 УПП – Легіон 18.02 Конфермат 18.00  
9-9 Lifecell – ФК Розсоша 18.02 Конфермат 19.00  
12-12 Землемір – Інкогніто 19.02 Конфермат 12.00  
1А-4В Аваль – ДЮСШ №1 2000 19.02 ДЮСШ 13.00  
3А-2В ДЮСШ №1 Україна – FC FNB 19.02 ДЮСШ 14.00  
8-8 Лідер – БРАЗЕР 19.02 ДЮСШ 15.00  
6-6 Регбі-Evolution – Максимум 19.02 ДЮСШ 16.00  
10-10 Вікторія – Стимул 19.02 ДЮСШ 17.00  

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ