Преміум-ліга: розклад та результати чергових матчів плей-офф

0
2807

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
1/4 АВІСТ-Красилів – Динамо-ГУНП (2 гра) 25.02 ГУНП 12.00 2:2 пен. 6:5
1/4 Епіцентр К-Forex Club – Феміда-Старлайф (2 гра) 25.02 ГУНП 13.15 5:3
Кубок Надії Бамбук  – Адвокат-Starlife 25.02 ГУНП 14.30 4:3
1/4 Арсенал-Ротор – Кардіфф ( (2 гра) 25.02 ГУНП 16.00 6:2
1/4 Газовик – Сокіл-3 (2 гра) 25.02 ГУНП 17.15 7:6
Кубок Надії Вентс – ФК ЛП 25.02 ГУНП 18.30 8:4
Кубок Виклику Хмельницькі делікатеси – Лада 25.02   19.45 2:3
1/4 Динамо-ГУНП – АВІСТ-Красилів (3 гра) 26.02 ГУНП 11.45  
1/4 Феміда-Старлайф – Епіцентр К-Forex Club (3 гра) 26.02 ГУНП 13.00  
1/4 Кардіфф – Арсенал-Ротор (3 гра) 26.02 ГУНП 14.15  
ДИВІЗІОН 2
1/4 Товтри – Сокіл-2 (2 гра) 26.02 ХНУ 13.00  
1/4 Олімпік – Патріот (2 гра) 26.02 ХНУ 14.00  
Кубок Виклику Атлетик-Ферозіт – Ковчег-Десятка 26.02 ХНУ 15.00  
1/4 Філтекс – AVIVA (2 гра) 26.02 ХНУ 16.00  
1/4 Мустанг-Червона Зірка – Олімп (2 гра) 26.02 ХНУ 17.00  
Кубок Надії Ротор-2 – Ауді 26.02 ХНУ 18.00  
Кубок Виклику Карат-Олешин – Новатор 26.02 ХНУ 19.00  

За необхідності треті матчі відбудуться 1 березня, в середу або 4 березня, в суботу

ДИВІЗІОН 3
1/4 Дантист – Ракета (1 гра) 25.02 Конфермат 15.00 6:5
1/4 Ракета – Дантист (2 гра) 26.02 Конфермат 13.00  
1/4 ЕкоАльт-Адрія – Прикордонник (2 гра) 26.02 Конфермат 14.00  
Кубок Виклику Спорттовари.com – ЕкоАльт 26.02 Конфермат 15.00  
1/4 Ветеран – Менс (2 гра) 26.02 Конфермат 16.00  
1/4 Фахівець – ККФА-Vivasan (2 гра) 26.02 Конфермат 17.00  

Питання про участь команд МФК “Ехо” і ФК “Литвина” в змаганнях Преміум-ліги буде розглянуто дещо пізніше.

ДИВІЗІОН 4
1/4 Агробізнес – Раково-сіті (1 гра) 25.02 Конфермат 14.00 7:4
1/4 Раково-сіті – Агробізнес (2 гра) 26.02 НАДПСУ 13.00  
1/4 ДЮЦ Іскра – ФК “Зеніт-Юрія Фарм” (2 гра) 26.02 НАДПСУ 14.00  
Кубок Виклику М’ясник – Фортуна 26.02 НАДПСУ 15.00  
1/4 МобіФренд – Crispus (2 гра) 26.02 НАДПСУ 16.00  
Кубок Виклику Тепловик – DIEZEL 26.02 НАДПСУ 17.00  
1/4 UBC – Інтерпродсервіс (2 гра) 26.02 НАДПСУ 18.00  
Кубок Надії ДЮФК Проскурів-Фортуна – Алея Взуття 26.02 НАДПСУ 19.00  
ДИВІЗІОН 5
Кубок Поділля Лунтік – ФК Міць 25.02 Конфермат 13.00 5:4
1/2 ЖЖУК-ZALIV – Сокіл (1 гра) 25.02 Конфермат 16.00 5:4
5-5 Електротранс – Зооветпром-Поділля (2 гра) 25.02 Конфермат 17.00 3:2
9-9 ФК Розсоша – Lifecell (2 гра) 25.02 Конфермат 18.00 2:10
12-12 Інкогніто – Землемір (2 гра) 25.02 Конфермат 19.00 5:8
Кубок Поділля ДЮСШ №1 2000 – ДЮСШ №1 Україна 26.02 ДЮСШ 13.00  
1/2 Аваль – FC FNB (1 гра) 26.02 ДЮСШ 14.00  
10-10 Стимул – Вікторія (2 гра) 26.02 ДЮСШ 15.00  
8-8 БРАЗЕР – Лідер 26.02 ДЮСШ 16.00  
11-11 Енергетик – Смайл (2 гра) 26.02 ДЮСШ 17.00  
7-7 Легіон – УПП (2 гра) 26.02 Конфермат 18.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ