Преміум-ліга: розклад та результати стартових ігор 4-ого туру і матчів 1/16 фіналу Кубку

0
2330

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
4 Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 24.06 НВК №10 (2) 14.00 2:2
4 Cокіл-3 – АВІСТ-Cook Drive 24.06 НВК №10 (2) 16.00 1:3
4 Вентс – Прикордонник 24.06 Парк І.Франка 16.00 4:7
4 Червона Зірка – Beerloga 24.06 НВК №10 (2) 17.00 2:7
4 Ротор-2 – Forex Club 24.06 НВК №10 (2) 18.00 2:0
4 Тетра – Ротор 24.06 НВК №10 (2) 19.00 2:2
ДИВІЗІОН 2
4 Інтерпродсервіс – Лунтік 24.06 НВК №10 (2) 12.00 3:4
4 Філтекс – ЕкоАльт 24.06 НВК №10 (2) 13.00 3:2
4 Патріот-Vігор – Сокіл-2 24.06 НВК №10 (2) 15.00 6:1
4 Політехнік – Менс 24.06 Парк І.Франка 15.00 3:4
4 Атлетик-Ферозіт – Ауді 24.06 Парк І.Франка 17.00 6:2
4 ЕкоАльт-Адрія – ККФА-Vivasan 24.06 Парк І.Франка 18.00 1:4
ДИВІЗІОН 3 Група А
4 МобіФренд – Меблі-Лідер 24.06 НВО №28 15.00 7:7
4 Інкогніто – Зооветпром-Поділля 24.06 НВО №28 16.00 3:4
4 Тепловик – Максимум 24.06 НВО №28 17.00 1:4
4 Торнадо – Фахівець 24.06 Парк І.Франка 19.00 4:9
4 Моноліт – УПП 25.06 НВК №10 (2) 12.00  
ДИВІЗІОН 3 Група В
4 Смайл – Носорог 24.06 Парк І.Франка 20.00 2:2
4 Легіон – Алея Взуття 24.06 НВО №28 18.00 3:5
4 UBC-Лезнево – Аванті 24.06 НВО №28 19.00 4:1
4 ДЮЦ Іскра – Раково-сіті 24.06 НВО №28 20.00 5:3
4 Booster – Lifecell 25.06 Парк І.Франка 14.00  
КУБОК 1/16 фіналу
1/16 Філтекс – Ауді 25.06 НВК №10 (2) 13.00  
1/16 Еко-Альт – Beerloga 25.06 НВК №10 (2) 14.00  
1/16 Сокіл-3 – Патріот-Vігор 25.06 НВК №10 (2) 15.00  
1/16 МобіФренд – Сокіл-2 25.06 НВК №10 (2) 16.00  
1/16 Раково-сіті – Тетра 25.06 НВК №10 (2) 17.00  
1/16 Алея Взуття – Політехник 25.06 НВК №10 (2) 18.00  
1/16 АВІСТ-Cook Drive – ДЮЦ Іскра 25.06 НВК №10 (2) 19.00  
1/16 Вентс – Смайл 25.06 Парк І.Франка 15.00  
1/16 Інтерпродсервіс – ККФА-Vivasan 25.06 Парк І.Франка 16.00  
1/16 Хмельницькі делікатеси – Червона Зірка 25.06 Парк І.Франка 17.00  
1/16 Фахівець – Еко-Альт-Адрія 25.06 НВК №10 (1) 12.00  
1/16 Легіон – UBC-Лезнево 25.06 НВК №10 (1) 13.00  
1/16 Зооветпром-Поділля – Forex Club 25.06 НВК №10 (1) 14.00  
1/16 Лунтік – Динамо-ГУНП 25.06 НВК №10 (1) 15.00  
1/16 Ротор – Прикордонник 25.06 НВК №10 (1) 16.00  
1/16 Ротор-2 – Менс 25.06 НВК №10 (1) 17.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ