Преміум-ліга серед ветеранів: «ХНУ» перемагає «Ладу» і закріплює лідерство у віковій категорії «35+»

0
1625

У стартовому матчі 4-ого туру лідер турніру у результативному поєдинку впевнено здолав одного з його аутсайдерів

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

«Лада» – «ХНУ» – 3:8 (1:5)

Арбітри: Бойко, Щепанський

Голи: Скотинянський (4, 31), Котовський (32) – Чайковський (12), Воловик (15), Нанба (17, 39), Вислободський (18), Рефель (20), Глушок (26), Березовський (40)

«Лада»: Панасенков, З. Степанець, Гаврищишин, Котовський, А. Степанець, Юрко, Скотинянський, О. Мороз, Малюта

«ХНУ»: Петричук, Вислободський, Глушок, Нанба, Березовський, Чайковський, Воловик, Рефель, В. Мороз

Попередження: О. Мороз (35)

Загострюється інтрига у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У четвер, 6-го квітня, матчем «Лада» – «ХНУ» відкрився четвертий тур змагань у віковій категорії «35+».

Поєдинок представників різних полюсів турнірної таблиці видався неймовірно видовищним та багатим на забиті м’ячі. Відзначимо, що гру суперники розпочали «без розвідки», вже з перших секунд розпочавши обмінюватися гострими випадами. Перший з них був за «ХНУ», а саме за Морозом, який пробив у штангу після націленого пасу з флангу від Воловика. Відповідь «бордових» виявилася гольовою: «Ладі» вдалася швидка контратака, яку точним ударом в «будиночок» голкіперу з середньої дистанції завершив Скотинянський – 1:0. На куражі номінальні господарі могли відразу подвоювати власну перевагу, однак Андрій Степанець, виявившись наодинці з Петричуком після відмінної передачі від Мороза, у завершальній стадії безхитрісно пробив у голкіпера з кількох метрів.

Поступово «жовті» зуміли відійти від стартового шоку, і перемістити епіцентр ігрових подій на половину свого суперника, однак спочатку «Ладу» врятував Панасенков, який парирував удар Вислободського з близької дистанції, а потім Малюта, який у останній момент виніс шкіряний снаряд з «стрічечки» вже порожніх воріт після пострілу Чайковського. Ігрова перевага «ХНУ» ставала все відчутнішою, і втілилася у гол на 12-ій хвилині, коли активний Чайковський чітким ударом у праву «шістку» завершив чудову передачу врозріз від Воловика – 1:1. Після цього нагадали про себе голкіпери обох команд, які по черзі парирували «мертві» м’ячі після ударів Чайковського та Мороза відповідно, а невдовзі справа знову дійшла до забитих м’ячів: Воловик, який опинився забутий захисниками на дальній стійці після м’якої навісної передачі від Глушка, ефектно головою підправив сферу у верхній кут та вивів вперед у рахунку «ХНУ» – 1:2.

Після цього «Лада» відверто «посипалася», а ось її суперник навпаки піймавши кураж, ще до завершення першого тайму тричі змусивши капітулювати Панасенков, зробив більш ніж переконливу заявку на підсумковий успіх. Найактивнішим в цьому відрізку був Нанба, який спочатку відзначився сам, ефектно пробивши зльоту під поперечину після довгого вводу від Петричука, а невдовзі і записав на свій рахунок і «асист». Після загострюючого пасу з флангу у виконанні В’ячеслава Вислободський вдало зіграв на випередження, і холоднокровно пробивши низом впритирку із стійкою, довів перевагу «ХНУ» до трьох забитих м’ячів – 1:4. А перед самісінькою перервою поринув у обіймах партнерів і Рефель, якому вдався сильний та точний удар в праву «шістку» метрів з 12-ти – 1:5.

Після перерви «ХНУ» продовжив домінувати, і вже в дебюті другого тайму розігравши до «вірного» вихід 3 в 1, який після скидки активного Нанби прицільним ударом під поперечину метрів з 5-ти завершив Глушок, зняла усі питання щодо переможця – 1:6. Схоже, після цього «жовті» повірили у те, що перемога від них нікуди не дінеться, і в певних епізодах діяли відверто по-піжонськи, відверто перетримуючи м’яч. «Лада» ж певною розслабленістю свого візаві скористалася сповна і завдяки вдалим діям Скотинянського та Котовського, які протягом однієї хвилини змусили по черзі капітулювати Петричука, не лише відродили інтригу в матчі, а й на куражі могли відіграти відставання, яке для «бордових» виглядало в дебюті другої 20-ти хвилинки безнадійним, однак реалізація вперто підводила «Ладу»: Мороз не зумів реалізувати при повному потуранні захисту два чисті виходи віч-на-віч із голкіпером, а Котовський відверто «вибачив» суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожній кут. Після цього «ХНУ» «повернулося» у гру, і двічі до фінальної сирени змусивши Панасенкова виймати м’яч із сітки власних воріт, впевнено довело справу до переможного завершення. Спочатку дубль оформив Нанба, результативним ударом в ліву «шістку» завершивши скидку Мороза, а масну крапку в протистоянні поставив Березовський, який на останніх секундах виявився найспритнішим після розіграшу ауту. В підсумку – 8:3 на користь «ХНУ», яке здобуваючи третю перемогу поспіль закріплюється на першій сходинці у віковій категорії «35+», а ось для «Лади» ця поразка вже стала третьою у трьох проведених матчах, і опускає «бордових» на останню сходинку у табелі про ранги турніру.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області