Преміум-ліга серед ветеранів: «Ротор» здобуває непросту перемогу над «Менсом»

Огляд заключного матчу 5-ого туру у віковій групі «35+»

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

«Ротор» – «Менс» – 4:2 (2:1)

Арбітри: Бойко, Фертюк

Голи: Федоченко (14, 31), Логвіненко (14), Кострицький (40) – Козубович (16), Дуда (27)

«Ротор»: Рудий, Олексійчук, Сергеєв, Федоченко, Логвіненко, Глушко, Крятяков, Стасюк, Криськов, Кострицький

«Менс»: Козубович, Попов, Дуда, Муравський, Павлюк, Подворний, Юзвак

Розпочався матч з атак «Менса», в складі якого близькими до того, аби відкрити рахунок у матчі на перших хвилин були Муравський та Дуда, однак вище всяких похвал в обох випадках діяв Рудий. Це стало «тривожним дзвіночком» для «Ротора», який миттєво перемістив гру подалі від власних воріт, однак забити швидкий гол підопічним Валерія Олексійчука не вдалося: Попов парирував підступний удар Логвіненка у «дев’ятку» з кута воротарського, а через декілька миттєвостей страж воріт «червоних» знову виручив свою команду, у шпагаті перевівши сферу на кутовий після пострілу Федоченка з-за меж воротарського.

Поступово гра перейшла у відкрите русло, і за таких обставин привабливіше виглядали номінальні гості, які активно продовжували створювати стовідсоткові нагоди для взяття воріт суперника, однак реалізація вперто підводила «менсівців»: Дуда після довгого вводу від Попова з кількох метрів безхитрісно пробив точнісінько у голкіпера, а невдовзі близьким до успіху був і Козубович, який обігравши на замасі Стасюка, на силу бив у праву «дев’ятку» і вочевидь вже бачив сферу у сітці, проте Рудий витягнувшись у струнку парирував «мертвий» м’яч!

До забитих голів справа дійшла лише на 14-ій хвилині. Відкрив рахунок у зустрічі Логвіненко, який змістившись на швидкості із флангу в центр та потужно пробивши з розвороту у ліву «шістку» вперше у зустрічі змусив капітулювати Попова, а через декілька секунд Федоченко, ефектно підправивши п’яткою м’яч у нижній кут після дальнього удару від Кострицького, довів перевагу «Ротора» до двох забитих м’ячів – 2:0. Цей «подвійний удар» не став шоком для «Менса», який активно продовжував шукати свого щастя у атаці, і перед перервою зумів скоротити розрив до мінімуму. Дуда та Козубович серією коротких передач буквально розірвали захист суперника, а останньому не склало великих зусиль з кількох метрів завдати точного удару – 2:1.

Другий тайм суперники розпочали також на зустрічних курсах. В «Менса» запам’ятався момент Дуди, який після прострілу Муравського на дальню стійку впритул розстрілював голкіпера, однак Рудому вдалося якимось дивом врятувати свою команду від вірного голу, «Ротор» відповів випадом Крутякова, який після м’якої навісної передачі з флангу від Олексійчука пробив зльоту над поперечиною метрів з 8-ми. Відповідь «червоних» видалася гольовою: Дуда розкішним ударом зі штрафного в праву «шістку» з середньої дистанції на 27-ій хвилині вдруге змусив капітулювати Рудого та відновив статус-кво – 2:2. Пропущений гол став каталізатором атакувальних можливостей «роторців», які відразу перехопили ігрову ініціативу, і біля володінь Попова частенько ставало гаряче. Удар Глушко у верхній кут після навісу від Стасюка прийшовся у стійку, а ось Федоченко на 31-ій хвилині результативно завершив атакувальний натиск «Ротора», влучно пробивши у праву «шістку» з кута воротарського – 3:2. «Менс» ж відчайдушно намагався відігратися, проте дива реакції продовжував демонструвати Рудий, парирувавши непрості удари від Павлюка та Козубовича, а ось «вишенькою на торті» став диво-гол Кострицького на останніх секундах. «Десятка» господарів серією фінтів обіграв один за одним не лише двох захисників «Менса», а й Попова, і забивав вже у порожні ворота. В підсумку – непроста перемога «Ротора» з рахунком 4:2, який здобуваючи 10 очок піднімається на другу сходинку, поступаючись лідеру змагань, «ХНУ», лише за різницею забитих та пропущених м’ячів. Лише на один заліковий бал від чільного дуету відстає «Хлібник», який має матч в запасі, і вочевидь, що очні матчі «Хлібника» з «ХНУ» та «Ротором» у останніх турах і стануть вирішальними у розподілі місць на призовому п’єдесталі.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області