Преміум-ліга серед юнаків: 10 тур. Одна перемога та дві поразки

0
130

                                                                       Вікова група U-15 (юнаки 2004-2005 р.н.)

10 тур

“ДЮСШ №1-3” – ДЮЦ Іскра-1 – 3:9

Голи: Єгоров (23), Гамолов (34, 39) – Ткачук (7), Лозько (14, 16, 25, 29), Гамолов (24, аг.), Флінта (29, 30, 38)

“ДЮСШ №1-2” – “ДЮСШ №1-4” – 6:1

Голи: Ілюхін (10, пен., 38), Каручок (17, 32), Глумімець (18, 39) – Білаш (4)

“ДЮСШ №1-1” – “Поділля-2” – 5:2

Голи: Глушко (10, 12, 26), Дрезналь (11, 21) – Горобець (6), Серафімов (15)

Перенесений матч

ДЮСШ Спортлідер+ – “Поділля-1” – 2:0

Голи: Подорванюк, Лозовий (аг.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Поділля-ДЮСШ №2
3:0 7:3 2:3 4:0 10:1 5:1 7:1 8:2 4:0 9 8 0 1 50-11 24
2
ДЮСШ №1-1
0:3 8:4 12:3 3:1 5:2 5:5 12:1 7:2 8 6 1 1 52-21 19
3
ДЮЦ Іскра-2
3:7 4:8 7:5 2:2 4:2 6:3 9:0 4:1 8 5 1 2 39-28 16
4
ДЮСШ №1-2
3:2 3:12 5:7 6:2 1:4 9:3 0:3 8:5 6:1 9 5 0 4 41-39 15
5
ДЮСШ Спортлідер+
0:4 1:3 2:2 2:6   2:2 8:4 2:0 6:1 4:2 9 4 2 3 27-24 14
6
Поділля-2
1:10 2:5 2:4 4:1 2:2 4:2 5:6 5:4 7:2 9 4 1 4 32-36 13
7
ДЮЦ Іскра-1
1:5 5:5 3:6 3:9 4:8 2:4 11:0 9:3 4:3 9 3 1 5 42-43 10
8
Поділля-1
1:7 1:12 0:9 3:0 0:2 6:5 0:11 0:4 2:9 9 2 0 7 13-59 6
9
ДЮСШ №1-3
2:8 5:8 1:6 4:5 3:9 4:0 6 1 0 5 19-36 3
10
ДЮСШ №1-4
0:4 2:7 1:4 1:6 2:4 2:7 3:4 9:2 8 1 0 7 20-38 3

 

51989686_2233766383352430_8689517360127672320_o   

                                                                     Вікова група U-13 (юнаки 2006-2007 р.н.)

9 тур

Підгрупа “А”

“Поділля-2” – “ДЮСШ №1-1” – 1:1

Голи: Чернега (5) – Петрик (27)

“Поділля-2” – “Новатор-4” – 12:0

Голи: Полунченко (5), Сичов (7, 14, 19, 23, 28), Чернега (12, 22, 25), Гидзула (13, 27), Мельник (25, аг.)

“ДЮСШ №2-1” – “Новатор-4” – 16:0

Голи: Залуєв (2, 3, 23), Добжанський (5, 18, 29), Гудзь (6, 7, 28), Омельчишин (7, 25), Гоза (9, 12, 23), Маліков (17), Качмарський (21, аг.)

Перенесені матчі

ДЮСШ №2-1” – “Поділля-2” – 0:0

“ДЮСШ №2-2”  – “ДЮСШ №1-2”  – 0:6

Голи: Петрик-4, Малюта, Бачок (аг.)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Спортлідер+
  4:1 2:1 4:3 4:1 2:3 6:3 4:0 10:0 8 7 0 1 36-12 21
2
Поділля-1
1:4 3:3 5:2 3:2 2:0 5:0 8:0 10:1 8 6 1 1 37-12 19
3
ДЮСШ №2-1
1:2 3:3 0:0 1:0 6:0 5:0 5:2 16:0 8 5 2 1 37-7 17
4
Поділля-2
3:4 2:5 0:0 3:1 9:2 1:1 4:0 12:0 8 4 2 2 34-13 14
5
Новатор-2
1:4 2:3 0:1 1:3 6:3 5:2 1:0 11:0 8 4 0 4 27-16 12
6
ДЮСШ Деражня
3:2 0:2 0:6 2:9 3:6 6:4 6:1 6:0 8 4 0 4 26-30 12
7
ДЮСШ №1-1
3:6 0:5 0:5 1:1 2:5 4:6 6:0 12:0 8 2 1 5 28-28 7
8
Новатор-1
0:4 0:8 2:5 0:4 0:1 1:6 0:6 8:1 8 1 0 7 11-35 3
9
Новатор-4
0:10 1:10 0:16 0:12 0:11 0:6 0:12 1:8 8 0 0 8 2-85 0

 

     51691346_2233764130019322_4342624875886673920_o                                                          

                                                      Вікова група U-11 (юнаки 2008-2009 р.н.)

10 тур

“ДЮСШ №1-1” – “Поділля-2” – 9:0

Голи: Дериконь (4), Болібрух (6), Кримов (6), Сотник (6), Щербіюк (8), Штейдер (8, 17, 21), Душкін (19)

“ДЮСШ №1-2” – ДЮСШ Спортлідер+ – 4:2

Голи: Греков (6, 7), Онищук (12), Білоцерківський (25) – Павлик (2), Мержук (24)

“Новатор-09”  – “Новатор-Катіон” – 8:0

Голи: Малюта (2, 8, 11, 30), Кабачинський (4, 10, 23), Худік (16)

“Новатор-1” – “Новатор-3” – 3:1

Голи: Романюк (8), Міщук (19), Миколюк (23) – Вінничук (24)

“Поділля-2” – “Новатор-2” – 3:1

Голи: Годік (10), Музика (16), Боденков (26) – Іскра (18)

12 тур

“Новатор-09” – ДЮСШ Деражня – 5:0

Голи: Шамренюк (5), Кабачинський (10, 28), Худік (22), Поліщук (29)

“Поділля-1” – ДЮСШ Деражня – 4:3

Голи: Никончук (4, 28), Боденков (22), Бевза (24) – Кравчук (3), Маньківський (12), Кащан (19)

“Новатор-09” – ДЮСШ Спортлідер+ – 4:2

Голи: Поліщук (22, 27, 29), Долинний (26) – Глушко (14, 18)

“Поділля-1” – “Новатор-2” – 8:1

Голи: Годік (3, 14), Мельник (13, 23), Музика (20, 27), Панькевич (26), Гавчук (29) – Лисий (28)

Перенесені матчі

“ДЮСШ №2-2” – “Новатор-2” – 1:2

Голи: Рижак – Кушнір, Дзядзін

“ДЮСШ №2-1” – “Поділля-1” – 3:1

Голи: Бабій-2, Гордєєв – Бевза

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1-1
4:2 4:2 5:1 15:0 6:1 17:1 3:1 12:0 13:0 9:0 10:0 14:0 12 12 0 0 112-8 36
2
Новатор-09
2:4 4:2 4:2 5:1 3:0 8:0 5:2 6:3 5:1 4:0 5:0 8:0 12 11 0 1 59-15 33
3
ДЮСШ №1-2
2:4 2:4 4:2 5:0 3:1 6:0 2:1 8:0 7:0 6:0 9:0 12:1 9:0 13 11 0 2 75-13 33
4
ДЮСШ Спортлідер+
1:5 2:4 2:4   4:0 5:2 8:2 4:1 6:0 7:0 10:1 8:0 12:0 16:0 13 10 0 3 85-19 30
5
Новатор-1
0:15 1:5 0:5 0:4 1:6 0:1 1:1 3:0 3:1 3:1 3:2 2:1 2:0 13 6 1 6 19-42 19
6
ДЮСШ №2-1
1:6 0:3 1:3 2:5 6:1 4:0 3:1 3:1 0:0 18:0 10 5 1 4 38-20 16
7
Новатор-Катіон
1:17 0:8 0:6 2:8 1:0 1:7 4:1 1:4 6:1 3:2 6:2 11 5 0 6 25-56 15
8
F.S. ProffiBall
1:3 2:5 1:2 1:4 1:1 0:4 7:1 1:0 6:0 5:1 10 4 1 5 25-21 13
9
Поділля-1
0:12 3:6 0:8 0:6 0:3 1:3 1:4 0:1 1:0 2:2 4:3 8:1 9:1 13 4 1 8 29-50 13
10
Новатор-3
0:13 1:5 0:7 0:7 1:3 1:3 4:1 0:1 6:1 4:1 1:0 11 4 0 7 18-42 12
11
Поділля-2
0:9 0:4 0:6 1:10 1:3 0:0 1:6 2:2 1:6 0:1 3:1 3:0 12 2 2 8 12-48 8
12
ДЮСШ Деражня
0:10 0:5 0:9 0:8 2:3 2:3 0:6 3:4 1:4 1:0 0:0 3:1 12 2 1 9 12-53 7
13
Новатор-2
0:14 0:8 1:12 0:12 1:2 2:6 1:5 1:8 0:1 1:3 0:0 2:1 12 1 1 10 9-72 4
14
ДЮСШ №2-2
0:9 0:16 0:2 0:18 1:9 0:3 1:3 1:2 8 0 0 8 3-62 0

 

 

Матеріали взяті з сайту: http://amff.km.ua/

Фото Віктора Зарванського

Прес-служба СК “Сокіл”