Преміум-ліга серед юнаків. 12 тур: дві перемоги і поразка дитячих команд СК «Сокіл». «Сокіл» (U-12) вже в півфіналі

0
335

Минулими вихідними чотири команди СК «Сокіл» провели матчі чергових турів в Преміум-лізі Відкритого чемпіонату Хмельницького серед дітей.

Команда «Сокіл» (2006/2007 р.н.) першу частину чемпіонату завершувала матчем проти «ДЮСШ №2-1», і ця гра для підопічних Миколи Сохорука легкою не очікувалася, бо суперник в турнірній таблиці посідав четверте місце. Так воно і вийшло на майданчику, але майстерності юних гравців «Сокола» вистачило, щоб схилити шальки терезів на свою користь – 3:0.

Компанію «Соколу» в стадії плей-офф склали такі команди: «Поділля-1», «ДЮСШ №1-3», «ДЮСШ №2-1», «ДЮСШ №1-1», «ДЮЦ-Іскра», «ДЮСШ №1-2» та «Новатор». Саме «Новатор» і є суперником нашої команди в чвертьфіналі плей-офф. В першій частині чемпіонату гра між «Соколом» та «Новатором» завершилася перемогою «соколят» 5:3.

Перша трійка за підсумком першої частини чемпіонату

1. «Сокіл» – 13 ігор, 37 очок, м’ячі 95:34
2. «Поділля-1» – 13 ігор, 36 очок, м’ячі 130:29
3. «ДЮСШ №1-3» – 12 ігор, 28 очок, м’ячі 105:20

В чемпіонаті серед команд вікової категорії 2008/2009 р.н. вже розпочалася стадія плей-офф, яка в чвертьфіналі складалась з одного поєдинку. Суперником вихованців Ярослава Федоренка був «Новатор-2», якому виявилося не по силах скласти конкуренцію нашій команді. Перемога «Сокола» 9:1, який і вийшов в півфінал.

В цій стадії команди будуть грати по два матчі, а переможець визначиться за сумою забитих та пропущених м’ячів. Суперник «Сокола» – «Новатор-2», який в складному чвертьфіналі переграв «Поділля-1» 3:2. На першому етапі чемпіонату «Сокіл» в грі з «Новатором-2» здобув мінімальну перемогу 2:1.

Ще одну пару півфіналістів склали «Новатор-5» та «Новатор-1».

В чемпіонаті серед команд вікової категорії 2010/2011 р.н. СК «Сокіл» приймає участь двома командами, і за календарем в 12-му турі вони грали між собою.

Команда «Сокіл-1» (тренер – Ярослав Федоренко) складається з дітей 2010 р.н., в той час, як в «Соколі-2» (тренер – Олександр Бондар) зібрані діти на рік молодші. Тож природньо, що перемога була за «Соколом-1» 6:2.

«Сокіл-1» вже забезпечив собі 4-те місце за підсумком першої частини чемпіонату, вийшов в плей-офф, і вже визначилося, що в чвертьфіналі суперником вихованців Ярослава Федоренка буде «ДЮСШ №2-2».

«Сокіл-2» після поразки трохи погіршив своє турнірне становище і перемістився на 12-те місце при 14-ти учасниках.

Турнірна таблиця після 12-ти турів (деякі команди провели більшу кількість ігор)

1. «ДЮСШ №2-1» – 13 ігор, 39 очок, м’ячі 165:8
2. «ДЮСШ №1-1» – 13 ігор, 33 очка, м’ячі 99:20
3. «Новатор-5» – 12 ігор, 30 очок, м’ячі 51:22
4. «Сокіл-1» – 12 ігор, 24 очка, м’ячі 50:20
…………………………………………………………………
12. «Сокіл-2» – 12 ігор, 8 очок, м’ячі 14:49.

В чемпіонаті цієї вікової категорії до завершення першої частини деяким командам залишилося провести по одній грі, але вісімка учасників плей-офф вже визначилася повністю.