Преміум-ліга серед юнаків. 8 тур: три перемоги і одна поразка дитячих команд СК «Сокіл»

0
875

Минулими вихідними чотири команди СК «Сокіл» провели матчі чергових турів в Преміум-лізі Відкритого чемпіонату Хмельницького серед дітей.

Команда «Сокіл» (2006/2007 р.н.) в грі з «Поділля-2» несподівано наразилася за дуже жорсткий опір з боку суперника, який в турнірній таблиці посідає останнє місце. Перший тайм навіть приніс несподівану нічию 3:3. Але після перерви підопічні Миколи Сохорука все ж таки дотиснули непоступливого опонента – 7:5. Хет-трик в нашій команді на рахунку Бевзи, Хібовський відзначився дублем, ще по м’ячу забили Лисенко та Байцар.

«Сокіл» (2006/2007 р.н.), маючи в активі 27 очок, очолює турнірну таблицю чемпіонату в своїй віковій категорії

1. «Сокіл» – 9 ігор, 27 очок, м’ячі 73:27
2. «Поділля-1» – 9 ігор, 24 очка, м’ячі 84:18
3. «ДЮСШ №1-3» – 8 ігор, 18 очок, м’ячі 76:16

В чемпіонаті серед команд вікової категорії 2008/2009 р.н. центральним в 8-му турі був матч між «Соколом» та «Новатором-5», які в турнірній таблиці були відповідно першим та другим. Це була гра гідних суперників, в якій після першого тайму «соколята» поступалися 0:1. Однак по перерві, вистріливши дуплетом на 27-й хвилині м’ячами Мержука та Глушка, підопічні Ярослава Федоренка зуміли вийти вперед. Втім, ненадовго і за дві хвилини «Новатор-5» поновив рівновагу – бойова нічия 2:2.

Вона не змінила статус-кво між суперниками. «Сокіл» (2008/2009 р.н.), втративши перші очки, продовжує лідирувати в турнірній таблиці, а «Новатор-5» відстає на два залікових пункти.

Турнірна таблиця після 8-ми турів

1. «Сокіл» – 8 ігор, 22 очка, м’ячі 68:5
2. «Новатор-5» – 8 ігор, 20 очок, м’ячі 55:7
3. «Новатор-1» – 8 ігор, 19 очок, м’ячі 53:11

В чемпіонаті серед команд вікової категорії 2010/2011 р.н. СК «Сокіл» приймає участь двома командами. Важку і важливу перемогу здобув «Сокіл-1» (діти 2010 р.н.) – підопічні Ярослава Федоренка забили на один м’яч більше, ніж «ДЮСШ №2-3» і перемогли 3:2.

А ось «Сокіл-2» (діти 2011 р.н.) (тренер Олександр Бондар) зазнав чергової поразки, вразивши лише раз ворота «Новатора-4» – 1:6.

За підсумками тура «Сокіл-1» піднявся на четверте місце, а «Сокіл-2» опустився на 13-те місце серед 14-ти учасників турніру.

Турнірна таблиця після 8-ми турів (деякі команди провели більшу кількість ігор)

1. «ДЮСШ №2-1» – 9 ігор, 27 очок, м’ячі 98:8
2. «Новатор-5» – 9 ігор, 24 очка, м’ячі 36:17
3. «ДЮСШ №1-1» – 9 ігор, 21 очко, м’ячі 70:17
4. «Сокіл-1» – 8 ігор, 15 очок, м’ячі 36:13