Преміум-ліга серед юнаків: 8 тур. Дві перемоги та нічия

0
317

                            Вікова група U-15 (юнаки 2004-2005 р.н.)

8 тур

“Поділля-2” – ДЮСШ Спортлідер+ – 2:2

Голи: Серафімов (30, 39) – Подорванюк (21), Сторожук (38)

ДЮЦ Іскра-2 – “ДЮСШ №1-4” – 4:1

Голи: Олійник (2), Сабуняк (15, 34), Ковалевський (32) – Іванішен (21)

“ДЮСШ №1-2” – “Поділля-ДЮСШ №2” – 3:2

Голи: Жилкін (15, 20), Трухін (17) – Лазарів (24), Бобиляк (32)

“Поділля-1” – ДЮЦ Іскра-1 – 0:11

Голи: Блонський (4, аг.), Флінта (6, 15, 30), Герщук (7), Гурницький (7, 13, 14, 29, 32), Добжанський (21)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Поділля-ДЮСШ №2
7:3 3:0 2:3 4:0 5:1 8:2 4:0 7:1 8 7 0 1 40-10 21
2
ДЮЦ Іскра-2
3:7 4:8 4:2 7:5 2:2 6:3 4:1 9:0 8 5 1 2 39-28 16
3
ДЮСШ №1-1
0:3 8:4 12:3 3:1 7:2 12:1 6 5 0 1 42-14 15
4
Поділля-2
2:4 4:1 2:2 4:2 5:4 7:2 5:6 7 4 1 2 29-21 13
5
ДЮСШ №1-2
3:2 5:7 3:12 1:4 6:2 9:3 8:5 7 4 0 3 35-35 12
6
ДЮСШ Спортлідер+
0:4 2:2 1:3 2:2 2:6   8:4   4:2   7 2 2 3 19-23 8
7
ДЮЦ Іскра-1
1:5 3:6 2:4 3:9 4:8 4:3 11:0 7 2 0 5 28-35 6
8
ДЮСШ №1-3
2:8 4:5 5:8 4:0 4 1 0 3 15-21 3
9
ДЮСШ №1-4
0:4 1:4 2:7 2:7 2:4 3:4 9:2 7 1 0 6 19-32 3
10
Поділля-1
1:7 0:9 1:12 6:5 0:11 0:4 2:9 7 1 0 6 10-57 3

 

  51162313_2211577135571355_8824115574985457664_o                                       

                                 Вікова група U-13 (юнаки 2006-2007 р.н.)

8 тур

Підгрупа “А”

ДЮСШ Спортлідер+ – “ДЮСШ №1-1” – 6:3

Голи: Бевз (6), Лисенко (10, 16, 22), Хібовський (18, 23) – Петрик (3, 14), Пилипчук (14)

“Новатор-4” – “Поділля-1” – 1:10

Голи: Вітюк (5) – Штарунь (5, 9, 10, 13), Гурняк (7, 22, 25), Мельник (10, аг.), Анрі (17), Іщук (26)

ДЮСШ Деражня – “ДЮСШ №2-1” – 0:6

Голи: Закотянський (14, 16, 22, 25), Клименко (28, пен.), Маліков (29)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Спортлідер+
  4:1 2:1 2:3 4:3 4:1 6:3   10:0 7 6 0 1 32-12 18
2
Поділля-1
1:4 3:3 5:2 3:2 5:0 8:0 10:1 7 5 1 1 35-12 16
3
ДЮСШ №2-1
1:2 3:3 6:0 1:0 5:0 5:2 6 4 1 1 21-7 13
4
ДЮСШ Деражня
3:2 0:6 2:9 3:6 6:4 6:1 6:0 7 4 0 3 26-28 12
5
Поділля-2
3:4 2:5 9:2 3:1 4:0 5 3 0 2 21-12 9
6
Новатор-2
1:4 2:3 0:1 6:3 1:3 5:2 1:0 7 3 0 4 16-16 9
7
ДЮСШ №1-1
3:6 0:5 0:5 4:6 2:5 6:0 12:0 7 2 0 5 27-27 6
8
Новатор-1
0:8 2:5 1:6 0:4 0:1 0:6 8:1 7 1 0 6 11-31 3
9
Новатор-4
0:10 1:10 0:6 0:12 1:8 5 0 0 5 2-46 0

 

51383470_2211575592238176_7972185279698042880_o                                         

                                 Вікова група U-11 (юнаки 2008-2009 р.н.)

9 тур

“ДЮСШ №1-2” – “Поділля-1” – 8:0

Голи: Кулик (1), Білоцерківський (4), Ростківський (6), Греков (7), Лоза (10), Королюк (15), Макаров (16), Крижанівський (25)

“Новатор-1” – F.S. ProffiBall – 1:1

Голи: Миколюк (3) – Кузченко (18)

“Поділля-2” – “ДЮСШ №2-2” – 3:0

Голи: Мельник (16), Алі (22), Музика (27)

ДЮСШ Деражня – “Новатор-3”  – 1:4

Голи: Гілевич (9) – Крот (3), Грушко (19, 24), Плахтій (23)

ДЮСШ Спортлідер+ – “Новатор-2” – 12:0

Голи: Мержук (1, 4, 17, 27), Басараба (2), Рапацький (10, 11, 13), Кащен (12), Глушко (20, 21), Цуцуловський (22)

“ДЮСШ №2-1” – “Новатор-09” – 0:3

Голи: Шамренюк (10, 28), Журавка (20)

51129498_2211577002238035_5215148710429720576_o

10 тур

Новатор-1” – “ДЮСШ №1-1”  – 0:15

Голи: Душкін (2, 10), Дериконь (5, 24), Коробков (8, 18, 29), Штейдер (13, 22), Сотник (17), Шишурак (17, 29), Кримов (19), Болібрух (20), Скотинянський (28)

“Новатор-2” – “ДЮСШ №1-2” – 1:12

Голи: Дзядзін (25) – Греков (4, 5), Макаров (7, 9), Чуба (8), Крамар (10), Ростківський (16), Дідора (24), Крижанівський (25, 27), Захарченко (29, 30)

“Новатор-3” – “Новатор-Катіон” – 4:1

Голи: Крот (1), Грушко (11, 19, 23) – Литвиненко (25)

“ДЮСШ №2-2” – ДЮСШ Деражня – 1:3

Голи: Панченко (27) – Моноківський (12), Біляк (28), Свирида (29)

“Поділля-1” – “Поділля-2” – 2:2

Голи: Кошинський (1), Мельник (23) – Бараник (12), Кирик (26)

F.S. ProffiBall – “Новатор-09” – 2:5

Голи: Бачок (14), Біляк (26) – Малюта (9, 22, 24, 29), Хузік (11)

Команди 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1-1
5:1 4:2 4:2 3:1 15:0 13:0 17:1 10:0 14:0 9 9 0 0 85-7 27
2
ДЮСШ Спортлідер+
1:5       4:1   5:2 7:0 8:2 6:0 8:0   16:0 12:0 9 8 0 1 67-10 24
3
ДЮСШ №1-2
2:4 2:4 2:1 5:0 7:0 6:0 8:0 9:0 6:0 12:1 10 8 0 2 59-10 24
4
Новатор-09
2:4 4:2 5:2 5:1 3:0 6:3 8:0 7 6 0 1 33-12 18
5
F.S. ProffiBall
1:3 1:4 1:2 2:5 1:1 0:4 7:1 1:0 6:0 5:1 10 4 1 5 25-21 13
6
Новатор-1
0:15 0:5 1:5 1:1 1:6 0:1 3:0 3:2 3:1 2:1 10 4 1 5 14-37 13
7
ДЮСШ №2-1
2:5 0:3 4:0 6:1 3:1 18:0 6 4 0 2 33-10 12
8
Новатор-3
0:13 0:7 0:7 1:3 4:1 0:1 4:1 6:1 1:0 9 4 0 5 16-34 12
9
Новатор-Катіон
1:17 2:8 0:6 1:7 1:0 1:4 3:2 6:1 8 3 0 5 15-45 9
10
Поділля-1
0:6 0:8 3:6 0:1 0:3 1:0 2:2 9:1 8 2 1 5 15-27 7
11
ДЮСШ Деражня
0:10 0:8 0:9 0:6 2:3 1:4 2:3 1:0 3:1 9 2 0 7 9-44 6
12
Поділля-2
0:6 1:3 1:6 1:6 2:2 0:1 3:0 7 1 1 5 8-24 4
13
ДЮСШ №2-2
0:16 0:18 1:9 1:3 0:3 5 0 0 5 2-49 0
14
Новатор-2
0:14 0:12 1:12 0:8 1:5 1:2 0:1 7 0 0 7 3-54 0

 

Матеріали взяті з сайту: http://amff.km.ua/

Фото Віктора Зарванського

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ